Ako natiahnut pripojku na tel

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
bobor1992
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: 17 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: Zvolen
Vek: 31

Ako natiahnut pripojku na tel

Príspevok od používateľa bobor1992 » 03 Okt 2007, 14:45

Cafte borci poradte pls. Cem si dat net cez t-com ale nemam pevnu no mam iba pripojku pred barakom akoze kabel. Ked si to cem natiahnut do baraka ake kable tam idu? Alebo sa s tym nemusim babrat a spravia mi to ked si objednam net?
:D
0

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 03 Okt 2007, 15:07

Ja mám tiež internet od T-comu prívod mi robili oni až do domu. Od účastníckej zásuvky som si linku ťahal sám káblom, čo bol k modemu. :wink:
0
Nič sa nedeje náhodne!

neznamy

Príspevok od používateľa neznamy » 03 Okt 2007, 17:42

objednas si instalaciu a spravia ti to cele oni

dodo_ba
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 963
Dátum registrácie: 09 Apr 2007, 00:00
Vek: 37

Príspevok od používateľa dodo_ba » 03 Okt 2007, 19:38

rdasej si zavolaj profika, lebo ja som natoahol normalne net cez pevnu(4žila) a klasicka pevná sa dáva na dva v strede(tusím cervená zelená), a ja som tak napojil net na tie dva, lenze to bola chyba, lebo to malo niake rusivé v plivy na pevnu linku, tak sme zavolali spojara a ten hovoril ze to ma ist zvlasť, tak stacilo prehodiť na dva krajné, takze zavolaj normálneho spojára z T-comu
0

joži

Príspevok od používateľa joži » 03 Okt 2007, 20:36

a to mas co za linku? ja mam zavesene vsetko na dvoch vodicoch vstrede, a nemam s tym ziadny problem. mozno si si tam nedal splitter a preto to robilo kraviny. Tel. linka ma stredavych asi 60V, ktorej analogova uroven kolise podla toho ci telefon vyzvana. Digitalne sa internet moduluje radovo okolo 2Mhz kdez to linka tak do 200kHz. a ten splyter ma v sebe filter, ktory to rozdeli. Skratka, na jednotlive veci, treba mat prislusne komponenty a rozbocovaky. a vsetko pojde ako ma. Na krajne sa nic nepripaja, bo nie su vobec zapojene. tie su zrejme rezervne, keby si chcel vačšiu rychlost ako sa da s toho paru vytiahnut co je okolo 2Mbit.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok