TV-"přez" antenu

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa amater63 » 11 Nov 2016, 21:22

0

Používateľov profilový obrázok
helios
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 900
Dátum registrácie: 02 Nov 2013, 11:19
Bydlisko: skoro Mauacky
Vek: 62

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa helios » 12 Nov 2016, 00:20

Len aby ešte horko nezaplakali. Ja osobne by som ich nebol ochotný platiť, lebo ich programy nie sú až tak zaujímavé, naviac staré a recyklované filmy prekladané na 50/50 hlúpou a uvrieskanou reklamou ma vždy prinútia prepnúť inde. Už prešli do ďalšieho levelu nenažranosti a v tomto ich podporovať nemienim. Určite nebudem s týmto názorom sám. Towercom medzitým uvoľnené kanály ponúkne iným staniciam, možno so zaujímavejším obsahom, tak nebude za čím ľutovať.
Som zvedavý, či sa tak o rok budú chváliť, že sú najsledovanejšia TV ako teraz. :toimonster:
0

alois

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa alois » 12 Nov 2016, 06:04

Druhým krokom bude, že Sky link vypne "skúšobné vysielanie" CZ programov pre karty v SR a SR programy v CZ. DiGi CZ stanice nemá a som zvedavý ako s tým zabodujú káblovkári...

Potom to bude jako za mojej mladosti, nepáči sa ti prvý program? Prepni na prvý, alebo otvor si knihu.

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa cthulhu » 12 Nov 2016, 06:16

:oops:
0
Naposledy upravil/-a cthulhu v 26 Jan 2017, 20:42, upravené celkom 1 krát.

alois

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa alois » 12 Nov 2016, 07:56

Ja to skôr vidím tak, že ak zo zákona má byť obyvateľstvu voľne prístupný jeden audio a videokanál ako informačný pre prípad ohrozenia všetkého druhu, tak sa aj stane. SD stanice sa vypnú a HD stanice budú kódované a platené. V prípade ohrozenia sa vypne aj elektřina A JE TO...

Pozitívum je, že sa zníži vysielací výkon širokého pásma, ktoré na nás žiari.
Negatívum je, že koncesionársky poplatok RTVS bude požadovať naďalej.

P.S. nechápem tiež, prečo aj na platených staniciach mi musia prerušiť tie fajn reklamy na 15-20 minút dákym stupidným filmom, na ktorý sa nedá pozerať.

Používateľov profilový obrázok
OHAJ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 859
Dátum registrácie: 01 Máj 2010, 00:00
Bydlisko: OHAJ
Vek: 44

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa OHAJ » 12 Nov 2016, 08:35

Nebyť na tej Markíze predpoveď počasia s Lenkou a seriál Horná Dolná, by mi to tiež bolo fuk. Predpokladám na Skylinku najskor ich prehodia iba na HD a potom do nejakého plateného balíku, všetko sú to nenažranci, nalákali ludí akože zadarmo a menia si pravidlá ako vietor fúka. Bude o pár rokov vôbec niečo zadarmo, bo vlastne ani tá STV nie je bezplatná. keď platíme koncesionárske poplatky :thumbdown:
0

cthulhu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 442
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 12:51

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa cthulhu » 12 Nov 2016, 08:45

:idea:
0
Naposledy upravil/-a cthulhu v 26 Jan 2017, 20:42, upravené celkom 1 krát.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 14 Nov 2016, 08:07

alois napísal:Potom to bude jako za mojej mladosti, nepáči sa ti prvý program? Prepni na prvý, alebo otvor si knihu.
Nie celkom, nahrad knihu internetom. Dnes je uz tolko moznosti sledovat filmy bez prerusenia za par eur, ze sa divim, ak niekto pozera film v telke. Relacie este pochopim, ale aj to je dost bieda.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
SIGINT
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 28 Nov 2012, 09:23
Bydlisko: Trakovice
Vek: 48

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa SIGINT » 14 Nov 2016, 09:54

A ľudia na dedinách kde nie je rýchly internet sú v :butthead:
A chudáci starší obyvatelia, keďže každú chvíľu sa cez satelit niečo mení či už SD na HD, kryptovanie o kmitočtoch ani nehovorím a
povedzte nejakej babke že aby jej to šlapalo treba zase meniť prijímač.... alebo nech pozerá cez NET...
A otázka je dokedy sa bude internet nafukovať a bude schopný znášať také množstvo dát?
Tam kde nemajú optiku tak tam to ide vzduchom akurát v inom pásme a stále to ide len vzduchom.
A pozerať TV na notebooku cez WIFI .... akože WIFI-na "nesvieti"?? A 2,45 Ghz najhorší kmitočet čo sa týka vplyvu na človeka a živé organizmy.
0

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa amater63 » 14 Nov 2016, 10:48

A o to jde.Pořídíš babičce(na dědině) - notebok,internet a může dál sledovat svoji TV.Opravdu není o co stát a kam až chtějí zajít..provozovatelé,všechno stejná banda.
0

martin knocik
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: 23 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Trenčianska Turná
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa martin knocik » 14 Nov 2016, 11:37

konečne dobrá správa. dvb-t je slepa cesta vyvija (a dojna krava pre t*vercom), zbytocne obsadzuje frekvencne pasma ktore by sa dali lepsie vyuzit napriklad pre tzv "super wifi" alebo "white wifi" (wifi s par kilometrovym dosahom).
0
http://mkbci.com

FEL UNIZA 2015, Ing.

ľudstvo je vírus ktorý napadol Zem

nerobme si ťažkú hlavu z debilov čo nám ani po členky nesiahajú, buďme radi že my dačo dokážeme a smejme sa im akí sú sprostí

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa amater63 » 14 Nov 2016, 11:54

A nebo potom, 8O časem draze prodat tak jak vše...
0

Používateľov profilový obrázok
SIGINT
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 28 Nov 2012, 09:23
Bydlisko: Trakovice
Vek: 48

Re: TV-"přez" antenu

Príspevok od používateľa SIGINT » 14 Nov 2016, 12:19

Pokiaľ nebude všade dostupný rýchly internet, najlepšie optika, tak to pôjde všetko vzduchom.
Skúste si požičať vf skener od 100MHz do 3 Ghz a zistite si úroveň vf "zamorenia" vášho okolia.
Mestá a sídliská sú super ... všade plno WIFI a nemáte jeden voľný kanál a každý len zvyšuje výkon routera.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok