CB mobilná antena

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

oxo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Júl 2018, 17:09

CB mobilná antena

Príspevok od používateľa oxo » 05 Júl 2018, 17:18

:applause: Teoria KV anten a teda aj CB mobilka.
0
Naposledy upravil/-a Drakoush v 05 Júl 2018, 20:04, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Výmaz odkazu - nepovolená reklama.

oxo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Júl 2018, 17:09

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa oxo » 06 Júl 2018, 09:56

Admini, prosím ťa a čo má kto teraz s toho príspevku bez toho odkazu??? To bol odkaz na moju nekomerčnú stránku, kde píšem teoriu o antenách a žiadna reklama. To si teda prehnal. Teraz je to o ničom. :thumbdown:

-- Spojený príspevok 06 Júl 2018, 10:03 --

O anténach, aj CB mobilných sa viac dozviete, keď si prečítate moju nekomerčnú web stránku
0
Naposledy upravil/-a Drakoush v 06 Júl 2018, 15:34, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Výmaz odkazu.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa Drakoush » 06 Júl 2018, 15:25

7 ) Propagovanie svojich alebo cudzích projektov a reklám na web shopy je zakázané. Ak máte záujem o reklamu na našej stránke, napíšte jednému z administrátorov.

(Pavidlá fóra). Napísal si niekomu? Nie. Registroval si sa, oživil si roky staré témy a pichol si tam odkaz na svoju stránku.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa technikus110 » 06 Júl 2018, 15:43

Som tu nový a opýtam sa ako veci neznalá osoba:

1. Propagovanie svojich alebo cudzích projektov..... to znamená, že celá rubrika môj mini výrobok je nelegálna, alebo je to rozdelené na fyzickú a duševnú tvorbu?

2. ....a reklám na web shopy.... ak vo svojej duševnej tvorbe uvediem avelmak, tak je to reklama, ale ak sa opýta niekto:" kde toto zoženiem?" tak je to považované za link na predajcu? Nie je to to isté, len v inom vetnom spojení?


P.S. Za prípadný BAN vopred ďakujem.
0

oxo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Júl 2018, 17:09

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa oxo » 06 Júl 2018, 16:33

Drakoush napísal:7 ) Propagovanie svojich alebo cudzích projektov a reklám na web shopy je zakázané. Ak máte záujem o reklamu na našej stránke, napíšte jednému z administrátorov.

(Pavidlá fóra). Napísal si niekomu? Nie. Registroval si sa, oživil si roky staré témy a pichol si tam odkaz na svoju stránku.
Ty to máš v tej hlave tiež poriadne vymetené. Túto stránku som písal celé roky a teda sú tam samozrejme staré témy. Pri všetkých témach mám riadne uvedeného autora. Ak som autor ja, tak som tam ja. S takouto hlúposťou som sa ešte nestretol. Ako mám tie príspevky popísať? To mám sem prepisovať svoje stránky??? No, vidím, že sem nemá cenu chodiť a niečo tu písať. Ono platí - hlupák je hlupák a hlupákom zostane.
KONČÍM!!!!!!!!

-- Spojený príspevok 06 Júl 2018, 16:50 --
technikus110 napísal:Som tu nový a opýtam sa ako veci neznalá osoba:

1. Propagovanie svojich alebo cudzích projektov..... to znamená, že celá rubrika môj mini výrobok je nelegálna, alebo je to rozdelené na fyzickú a duševnú tvorbu?

2. ....a reklám na web shopy.... ak vo svojej duševnej tvorbe uvediem avelmak, tak je to reklama, ale ak sa opýta niekto:" kde toto zoženiem?" tak je to považované za link na predajcu? Nie je to to isté, len v inom vetnom spojení?


P.S. Za prípadný BAN vopred ďakujem.
Vyser sa naňho, je to blbec. oxo
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa technikus110 » 06 Júl 2018, 17:24

oxo: možno že si sem chodil ako nečlen a pozoroval si činnosť moderátorov. V tomto nemôžem s tebou súhlasiť. Pán moderátor má rozsiahle odborné znalosti z rôznych odvetví.

Ale pravidlá sa dajú ohýbať ako paragrafy a nevieš čo s nimi "pán" chcel povedať... :agree: Preto som slušne požiadal o logické vysvetlenie.
0

oxo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Júl 2018, 17:09

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa oxo » 06 Júl 2018, 17:29

technikus-
Ako môžeš chcieť logické vysvetlenie od niekoho, kto viditeľne žiadnu logiku nemá a nepozná.
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa Drakoush » 06 Júl 2018, 17:31

Pravidlá som NEPÍSAL ja a sú napísané tak, ako sú. Riadim sa teda tým, aby bol rovnaký meter na všetkých a viem, že sa odkazy na vlastné stránky mazali. Nevidím teda dôvod, prečo by som nemal zmazať aj Tvoju.

Oxo, ak sa chceš ďalej baviť, tak sa bav ako človek, nie ako primitív, osočovať je jednoduché, ale prísť s argumentom, to už nie je pre každého, že?

1. Starou témou rozumej vlákno na tomto fóre, ktoré bolo založené kedysi veľmi dávno a rovnako veľmi dávno bolo ukončené. Zrazu po rokoch ho otvoríš a hodíš tam link. Okaté jak hovado.
2. Otváraš zbytočne veľa tém a všade pcháš svoj link. Vieš, kto to tak robí? Spamboti. A vieš, ako končia? Pozri si BAN list...

Do riti, keby si to aspoň nenápadne šupol niekde ako užitočný link, ešte by som Ti poďakoval za zdroj informácií. Ale spamuješ tu ako prasa a čuduješ sa, že Ti to mažeme. Už to chápeš?
technikus110 napísal:Som tu nový a opýtam sa ako veci neznalá osoba:

1. Propagovanie svojich alebo cudzích projektov..... to znamená, že celá rubrika môj mini výrobok je nelegálna, alebo je to rozdelené na fyzickú a duševnú tvorbu?

2. ....a reklám na web shopy.... ak vo svojej duševnej tvorbe uvediem avelmak, tak je to reklama, ale ak sa opýta niekto:" kde toto zoženiem?" tak je to považované za link na predajcu? Nie je to to isté, len v inom vetnom spojení?


P.S. Za prípadný BAN vopred ďakujem.
Pravidlo je napísané nejasne, s tým súhlasím. Myslelo sa tým asi odkazy na stránky mimo fóra (obsahujúce projekty) a odkazy na vlastné e-shopy. Tvoju otázku beriem ako námet na úpravu pravidiel.

P.S.: tiež by si si mohol odpustiť tie štiplavé komentáre, vieš, že nerozdávame BANy len tak, lebo sa zle vyspíme...;)
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa technikus110 » 06 Júl 2018, 17:35

....Myslelo sa tým asi..... to sú časy inkvizície a tmárstva. Ak mám niečo dodržovať, tak MUSÍM jasne vedieť čo a prečo. Ak neviem, tak aj v kláštore matka predstavená vysvetlí novickám jasné pravidlá.

9 ) Je zakázané viacnásobné zakladanie tém.
Po akej dobe to nie je viacnásobné založenie témy, pokiaľ nesmiem oživovať staré témy?

20) Zakazujú sa verejné pohoršujúce alebo neadekvátne hodnotenia moderátorov fóra v príspevkoch. V prípade nespokojnosti s prácou moderátorov, píšte svoje kritiky do súkromných správ, poprípade priamo zawinovi. Porušenie tohto pravidla bude trestané napomenutím a v prípade opakovaného porušenia, BAN-om.
OVLÁDAM pravidlá a trest som vopred prijal.
0

oxo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Júl 2018, 17:09

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa oxo » 06 Júl 2018, 17:49

On to bude asi inžinier, lebo s inžiniermi mám takéto neblahé skúsenosti.
0

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: CB mobilná antena

Príspevok od používateľa mirosne » 06 Júl 2018, 17:49

Daná téma sa preberá správcami fóra.Dočasne ju zamykám.
0
Pozdravuje vás Miro.

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok