Problémy s XMEYE

Všetko to čo sa inde nehodí

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ITIaster
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 177
Dátum registrácie: 01 Jún 2014, 13:00
Vek: 25

Problémy s XMEYE

Príspevok od používateľa ITIaster » 29 Jan 2019, 21:52

Zdravím, potreboval by som poradiť od niekoho kto sa vyzná v DVR systémoch, do rúk sa mi dostala DVR skrinka s netradičným sériovým číslom, no neregistroval som to nejako a skrinku som si napojil do systému, nahodil kamery, dnes som si kúpil UTP kábel, porobil koncovky no a pripojil skrinku na net. Skrinku som nastavil podľa druhej skrinky ktorú mám už spokojne 2 roky. Po nastavení som si vyskúšal pripojenie cez LAN, nahodil som do prehliadača IP adresu skrinky, prihlásil sa a všetko nabehlo, tak som ju chcel jednoducho zaregistrovať do XMEYE (je to sku*vená čínska pomsta :D ale vysomáril som sa) prv som to skúšal cez appku v mobile, tam som bol stratený, tak som to šiel skúsiť cez PC ako som registroval aj prvú skrinku, tam mi po napísaní sériového čísla vypíše "The format of SerialNO. is incorrect" trápim sa s tým už 3 hodiny, nastavoval som všelijako skrinku.... taktiež som sa pozrel na nálepku na skrinke a tam je ten istý seriál takže nemyslím si že by som tam zadával bludy, neviem si s tým ďalej rady... vopred ďakujem za vašu pomoc :)
P.S.: skrinka je BCS-DVR1601SE , firmware 2.608.0000.1
Prílohy
kok.png
0
"Nemôžete sa báť ľudí, že vám ublížia, pretože ak sa budete obávať života, nikdy nebudete žiť..."
Chester Bennington

Používateľov profilový obrázok
mclareniak
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: 21 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: okr. Prievidza

Re: Problémy s XMEYE

Príspevok od používateľa mclareniak » 30 Jan 2019, 06:31

Ja by som napisal cinanovi od ktoreho si to kupil. Mal som podobne problemy s kamerou od cinana a nakoniec mi cinan poslal iny firmware a potom to uz islo.
0
Keďže vedeniu fóra a niektorým užívateľom vadil obsah môjho podpisu, bol som požiadaný o odstránenie určitej časti. Preto som sa rozhodol odstrániť celý pôvodný podpis.

Používateľov profilový obrázok
ITIaster
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 177
Dátum registrácie: 01 Jún 2014, 13:00
Vek: 25

Re: Problémy s XMEYE

Príspevok od používateľa ITIaster » 30 Jan 2019, 22:17

no takto, skrinku zrejme nepoznáš, je to poľská skrinka, má asi 5 rokov a dostal som ju zadarmo pretože pôvodný majiteľ si dal namontovať IP kamery čiže nemám sa na koho obrátiť. A tiež mi príde blbosť aby sa po nahratí nového FW zmenilo sériové číslo skrinky, lebo relatívne na poľskej stránke je update z roku 2017 ale nechcel som ho inštalovať lebo som sa bál že UI bude po update iba po poľsky...
0
"Nemôžete sa báť ľudí, že vám ublížia, pretože ak sa budete obávať života, nikdy nebudete žiť..."
Chester Bennington

Napísať odpoveď