Tactile switch - mikro spinac

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Tactile switch - mikro spinac

Príspevok od používateľa romiadam » 07 Sep 2019, 20:26

Cavte, namate niekto doma jeden (dva) kus takehoto spinaca (aj pouzity ak sa novy nenajde)? Alebo viete mi pomoct to najst na internete niekde v EU nech dorucenie netrva 30-45 dni ako z ciny? Na siel som len vysku 4,3mm a aj to v hongkongu (https://www.ebay.ie/itm/4-5x4-5x4-3mm-R ... SwhPpdWDGv), mesiac cakania... o skusim radsej cez vas.
tactile.jpg
potrebujem velkost 4,5 x 4,5 x 5mm (5mm na vysku, nezatlaceny). Aby tam sedel, musi mat takto tri nozicky (vid obr. vyssie)
Riiswitch1.jpg
Riiswitch2.jpg
Potrebujem to urgentne, nakolko je to Exit spinac (prave tlacitko mysi) z Bluetooth dialkoveho ovladaca (Rii mini) k android boxu.
Rii.PNG
Zasekol/zlomil sa a stale je zopnuty. Nechce sa mi cakat 2 mesiace z ciny ak to niekto z vas ma v sufliku. Postovne + cenu spinaca neako vybavime, idealne cez paypal.

Monemtalne pouzivam original klasicky DO, no nie je to ono. Ako nudzove riesenie to zatial postaci.
0
Naposledy upravil/-a romiadam v 07 Sep 2019, 20:38, upravené celkom 2 krát.
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
enigma
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2504
Dátum registrácie: 24 Dec 2011, 15:21
Bydlisko: Nitra

Re: Tactile switch - mikro spinac

Príspevok od používateľa enigma » 07 Sep 2019, 20:30

niečo by som mal mať ... len neviem či budú sedieť rozmery .... pozriem sa zajtra , ak ti to až toľko nesúri ....
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Tactile switch - mikro spinac

Príspevok od používateľa romiadam » 07 Sep 2019, 20:35

Super. Az tak to zase nesuri, len nechce sa mi cakat 30-45 dni z aliexrpess.

EDIT:
Sakra, toto presne potrebujem, len to je v cine.
https://www.aliexpress.com/item/3281530 ... b201603_55
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Tactile switch - mikro spinac

Príspevok od používateľa romiadam » 07 Sep 2019, 21:58

Docasne som to vyriesil takto:
Riiswitch3.jpg
prilepil som tam 6x6mm-ovy a nadrotikoval som to. Docasne to bude OK.

Takze ak niekto najde doma taky spinac rad ho kupim. Ak nie tak ho kupim z aliexpress alebo ebay.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok