Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • DVB T2+HEVC podpora

DVB T2+HEVC podpora

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Aký nový Set top box T2 z HEVC ?

Odoslaťod AlbiDartanan » 10 Aug 2019, 21:42

"Trochu podobná téma" .Nebudem vytvárať nové vlákno ...

Nedávno pri preladovaní multiplexov "som dostal za úlohu" pozrieť sa po nejakom Set Top Boxe z DVB - t2 a HEVC za rozumnú cenu (20 - 40 E ) . Aby sa neprehrieval , nepadal (systém) a pod ....
Bolo by zaujímavé keby vedel robiť aj nejaké veci cez "sieť" ....
Po prezretí niekoľkých reakcií , recenzií sa neviem rozhodnúť (Niektorý jeden prijímač vynachvália , iný ho pochovávajú pod čiernu zem ) ....
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/
AlbiDartanan
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen
Vek: 35.38
Založený: 09.07.2009

Re: DVB T2+HEVC podpora

Odoslaťod Edgar » 11 Aug 2019, 03:54

"trochu" offtopic, ale:
Pri tomto cenovom rozsahu a pokiaľ sú adekvátne podmienky pre internet by som radšej zvažoval aj nejaký lepší Android Box a IPTV (napr. AntikTV GO so 72 TV stanicami a archívom za 28€ NA ROK - pre 4 zariadenia vrámci jedného predplatného). Samozrejme viem že DVB-T je prakticky zadarmo ale 2,30€ na mesiac za všetky tie stanice bez ladenia a iných vecí nie je až tak veľa (nie, nie je to reklama).
Ja som kupoval tento box ale až tak neodporúčam lebo pri prepínaní medzi TV a prehliadačom to až tak nezvláda. Ale stream vo Full HD v pohode, neseklo sa mi to ešte nikdy pri videu... No ten z prvého linku má už novší procesor tak radšej by som bral ten.
Edgar
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Vek: 22.71
Založený: 12.08.2013

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná téma

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: ShadowKE a 5 hostí.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist