Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • DVB T2+HEVC podpora

DVB T2+HEVC podpora

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Ak├Ż nov├Ż Set top box T2 z HEVC ?

Odosla┼ąod AlbiDartanan » 10 Aug 2019, 21:42

"Trochu podobn├í t├ęma" .Nebudem vytv├íra┼ą nov├ę vl├íkno ...

Ned├ívno pri preladovan├ş multiplexov "som dostal za ├║lohu" pozrie┼ą sa po nejakom Set Top Boxe z DVB - t2 a HEVC za rozumn├║ cenu (20 - 40 E ) . Aby sa neprehrieval , nepadal (syst├ęm) a pod ....
Bolo by zauj├şmav├ę keby vedel robi┼ą aj nejak├ę veci cez "sie┼ą" ....
Po prezret├ş nieko─żk├Żch reakci├ş , recenzi├ş sa neviem rozhodn├║┼ą (Niektor├Ż jeden prij├şma─Ź vynachv├ília , in├Ż ho pochov├ívaj├║ pod ─Źiernu zem ) ....
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/
AlbiDartanan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1818
Vek: 35.79
Zalo┼żen├Ż: 09.07.2009

Re: DVB T2+HEVC podpora

Odosla┼ąod Edgar » 11 Aug 2019, 03:54

"trochu" offtopic, ale:
Pri tomto cenovom rozsahu a pokia─ż s├║ adekv├ítne podmienky pre internet by som rad┼íej zva┼żoval aj nejak├Ż lep┼í├ş Android Box a IPTV (napr. AntikTV GO so 72 TV stanicami a arch├şvom za 28ÔéČ NA ROK - pre 4 zariadenia vr├ímci jedn├ęho predplatn├ęho). Samozrejme viem ┼że DVB-T je prakticky zadarmo ale 2,30ÔéČ na mesiac za v┼íetky tie stanice bez ladenia a in├Żch vec├ş nie je a┼ż tak ve─ża (nie, nie je to reklama).
Ja som kupoval tento box ale a┼ż tak neodpor├║─Źam lebo pri prep├şnan├ş medzi TV a prehliada─Źom to a┼ż tak nezvl├ída. Ale stream vo Full HD v pohode, neseklo sa mi to e┼íte nikdy pri videu... No ten z prv├ęho linku m├í u┼ż nov┼í├ş procesor tak rad┼íej by som bral ten.
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1635
Vek: 23.12
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist