Hádanka

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
alexandr
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 08 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58
Kontaktovať používateľa:

Hádanka

Príspevok od používateľa alexandr » 27 Jan 2009, 15:43

Poprosil by som moderátorov , či by nebolo možné vytvoriť novú rubriku na tomto fóre . Mohlo by to mať názov : Uhádnite čo chcem ? Pomerne často sa opakuje jav : pomôžte ! Nieje to nič zlé, a k tomu účelu sú takéto fóra . Avšak problém nasleduje v úplnej absencii definovania toho čo chcem , aku pomoc hladám ... a podobne ....Pripadá mi to ako ,,ženská " Chcem, neviem čo - a nedám pokoj , pokial to nedostanem . Sme ,alebo sa aspň snažíme byť technici , tak sa tak vyjadrujme ! Terminus tachnikus . Odborné výrazi sú na to, aby sa používali !
0

Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Svetelektro LUCKER
Svetelektro LUCKER
Príspevky: 1379
Dátum registrácie: 23 Júl 2007, 00:00
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa iwo1222 » 27 Jan 2009, 15:54

jj, dobry napad, vyhlasovatel zada problem, a my hadame problem, potom vyhlasovatel povie co je naozaj zle :)
som ZA
0
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

VW Golf mk2 37kW - moje nove vozitko

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Príspevok od používateľa datam » 27 Jan 2009, 16:04

Skôr sa mi zdá že to má fungovať ako kôš pre niektoré príspevky a tématicky humorným obsahom pre odbornejšiu verejnosť.

Je to niečo ako "kto mi vypočíta odpor pre dve LED" - absencia typ LED alebo jej parametre, napájacie napätie a pod. ???

Jednoducho povedané "neviem čo presne chcem ale chcem to hneď a s vynaložením čo najmenšej námahy a financií". Na tento výrok mám (c) takže pozor pri citácii. Podobne mám práva aj na laické pomenovanie SSTC - DZ - dalekonosný zabíjač (c 2008-2009 DataM).
0

Používateľov profilový obrázok
alexandr
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 08 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa alexandr » 27 Jan 2009, 16:09

Neviem, či ti budú patentové a autorské práva uznané na daný slogan .
Na to už má historický uznaný patent : Wermacht ,a jeho slogan : bomben fest und idioten sicherung
0

Napísať odpoveď