pristup na dvr z vonku

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa loksiklubos » 22 Jan 2018, 20:28

Dobry den,
po upgrade firmveru na DVR hikvision mi zmizla sluzba ddns cez ktoru som vedel sledovat kamery z vonku a po upgrade mi ju nahradilo inou sluzbou HIK cloud P2P cez ktoru sa teraz neviem dostat na kamery z vonku. IP ma v routery presmerovanu a popripojeny mi vypise len chybu ze zariadenie nieje registrovane a ked sa pozriem na stranke hik connect tak mi sieti online . Viete mi poradit ako sa dostat na dvr z vonku
0

alois

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa alois » 24 Jan 2018, 17:48

napiš číslo firmware a model.....
napíš čo používáš v mobile....iVMS, EZVIZ, HIKConnect?

DDNS už nie je podporované u Hikvisionu od 1.1.2017. Všetko ide cez nový cloud. Už nemusíš mať žiadne presmerovanie v rútri, takže je jedno, či máš IPv4, alebo 6, zdroj za firewall, či WiFi kaskádou. Pripájaš sa iba do cloudu.

Ak si zmenil firmware, tak tam máš nový prístup cez HikConnect.
1. zadáš si nové meno domény, alebo použiješ to staré meno v DVR
Konfigurácia, sieť, rozšírené nastavenia, prístup k platforme : ak tam je ONLINE, tak je O.K. a třeba nastaviť MT.

2. V MT si zadáš číslo zariadenia pre Hik-ConectDomain, a sa ti spáruje. A je to.
3. Potom si v nastaveniach nastavíš ktoré kamery (kanály) sa ti majú zobraziť. Nový upgrade z tohoto týždňa ich všetky vypne, takže na MT je tma!

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa loksiklubos » 24 Jan 2018, 20:39

pise mi verziu 3.5.3

Skusal som to cez vsetky aplikacie ale dostanem len chybne oznamy zariadenie neajdene alebo nieco podobne.na dvr mam tieto prdnastavene parametre len iny vert. kod a vsetko skusam v domacej sieti
Prílohy
111.jpg
111.jpg (22.84 KiB) 2192 zobrazení
111.jpg
111.jpg (22.84 KiB) 2192 zobrazení
0
Naposledy upravil/-a loksiklubos v 04 Mar 2018, 10:35, upravené celkom 1 krát.

alois

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa alois » 25 Jan 2018, 06:08

http://www.hikvisioneurope.com/portal/? ... urbo%204.0

DDNS voľbu v sieťových nastaveniach máš vypnutú. Ak nie, tak vypnúť.

V prvom rade by som si zvolil región Slovensko, aby firmware s tebou komunikoval v slovenčine. Viem, že ty vieš anglicky, ale tvoje DVR ak má IPčku vstupu z SK a identiifikáciu UK, či inú krajinu, nemusí byť použiteľné. Dal som DVR človeku z Komárna ale on býva na druhej strane mostu a tam mu to na jeho HU provajderovi nechodí. Prešiel na SK breh a v pohode.
Hikvižňáci už majú implementovanú bezpečnostnú smernicu EU parlamentu k prístupu ku cloud službám. Ale nemusí to byť tvoj prípad.


Nemám teraz na stole DVR tvojho typu, ale Režim prístupu má tiež svoje volby? Zvoľ Hik-Connect.

Stiahni si úplne posledný firmware a skús to znova.
Predpokladám, že tam máš pracovnú verziu pod označením K72. Ináč môžeš mať problém.

V domácej sieti ak vlezieš cez IPčku do DVR pomocou PC, zobrazí ti obraz?
Pri prvom štarte treba zadať verifikačný kód: Konfigurácia-Lokálny-Šifrovací kľúč sem dáš kľúč čo si použil na prístup k platforme. Detto aj v MT.

Predtým meno domény bolo 6 a viac HOCIAKÝCH písmien a číslic. Teraz je to nie meno domény, ale aj šifrovací kľúč. Takže minimálne 1Veľké písmeno a 1 číslo. Ale ak tam máš, že si online, tak si na cloude Hikvision EU. Sú to nastavenia v PC, MT.....

Veľmi cenná informácia: :oops: Skusal som to cez vsetky aplikacie ale dostanem len chybne oznamy zariadenie neajdene alebo nieco podobne..." nakoľko každá chyba má svoj kód a PC, MT???

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa loksiklubos » 04 Feb 2018, 10:15

Nechcel som zakladat dalsiu temu.

mam nasledovny problem:

som omylom upgradoval chybny firmware na DVR a teraz mi nejde nabehnut do menu zobrazi len logo a potom zostane zrnity obraz a po niekolkych sekundach sa restartue a stale dokoliecka.

Skusal som na usb vlozit spravny firmware a bez uspechu a cez ivms tiez bez uspechu viete poradit ako ho teraz znova nahodit?
0

alois

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa alois » 04 Feb 2018, 10:46

Pekné, že nezakladáš novú tému, ale na 3,141592ču, že si predošlú neuzavrel aspoň konštatovaním, problém bol v.....


Ale dosť sa divím, že si to tam dostal. iVMS aj SADP komunikujú až po nábehu systému. Servis - ty nemáš šancu.

Na doske je switch na reset + malý akumulátor.
Vyber aku, prepoj reset na 1 minútu.
Nevkladaj baterku a zapni napájanie.
Vytiahni prepojku reset po sekunde.

Ak nič, choď do komory pre sekeru a zahraj si drevorubačský pochod...... :oops:

Máš ho kúpené v SK či PRC? Žilina firma EUROIN.......

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa loksiklubos » 04 Feb 2018, 11:09

na doske co som pozeral tak tlac. nieje jedine vedla baterky je oznacenie JP3.

A co sa tyka predchadzjucej temy tak tu som este nedoriesil kedze mi nastal problem s dvr
Prílohy
IMG_20180204_110121.jpg
0

alois

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa alois » 04 Feb 2018, 11:29

O.K. tak toto je iná revízia dosky, než mám teraz na stole.
Servisný modem nemáš, takže iba servis.

Aký firmware sa ti tam podarilo narvať? Lebo pred napálenim novej verzie sa vždy kontroluje kompatibilita. Ak je to fakt, tak to treba dať na hlásenie. Skús mi povedať aký, ja zajtra v Holandsku zistím, ako a čo.

Ešte raz, kúpené v SR či PRC?

Vkladal si tam firmware cez LAN z PC, alebo cez USB kúč?

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa loksiklubos » 04 Feb 2018, 11:43

zariadenie je kupovane na SK

firm som daval toto V3.5.40 Build171110 a updatoval som ho priamo cez web po prhlaseny na ip. Cely proces presiel s uspechom
0

alois

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa alois » 04 Feb 2018, 11:52

Nakoľko je to verzia K1, tak musí byť ešte v záruke a nerieš to "násilím". Jediný problém so zárukou môže byť ten, že zmena firmware nepodlieha záručnému servisu.

7104HQHI-K1- firmware 3.5.31 / 180102 verzia K72 pre Európu.

Do budúcna VŽDY stiahnuť firmware, rozbaliť ho na USB klúč a spustiť cez predný USB konektor.
Existuje soft, ktorým vytvoríš bootovací usb disk a opravíš firmware. Ale ten nie je prístupný verejnosti. (ani predajcom a montážnikom!)

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: pristup na dvr z vonku

Príspevok od používateľa loksiklubos » 08 Feb 2018, 09:17

Opravene
0
Naposledy upravil/-a loksiklubos v 04 Mar 2018, 10:37, upravené celkom 1 krát.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok