Priebezna TV zasuvka - utlm?

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

malypitbull
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25 Feb 2014, 21:49

Priebezna TV zasuvka - utlm?

Príspevok od používateľa malypitbull » 09 Feb 2018, 08:20

Zdravim,

Som tu novy a precital som si podmienky fora a v danej problematike sa plne nevyznam, preto pytam radu.

Bohuzial sa mi neporilo sikovne najst nieco ohladne specifikacie pribeznych zasuviek na TV. Moj problem, mam koaxialny privod, napojeny do priebeznej zasuvky (11dB) a od nej je napojeny router na internet UPC a dalsi rozvod 10 mam v tej istej izbe k dalsej zasuvke k telke s koncovou zasuvkou TV... Internet ale nemam v max rychlosti, bola moznost kupti aj ine priebezne zasuvky, ale kedze nakup som realizoval cez eshop, tak som sa nevedel rozhodnut, pre tu spravnu. Na zaklade coho vybrat utlm priebeznej zasuvky?

Dakujem pani.
0

Používateľov profilový obrázok
miroja
Power user
Power user
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: stredny Liptov
Vek: 61

Re: Pribezna TV zasuvka - utlm?

Príspevok od používateľa miroja » 09 Feb 2018, 09:23

Neviem kde to riesis (rodinny dom/panelak), ale ak byvas v panelaku, tak by si ako vlastnik nemal zasahovat do rozvodov STA. Bud sa o ne staraju vlastnici bytov (SVB, spracovska spolocnost), alebo firma, ktora ma natahane nove rozvody v panelaku.
U zasuky je dodrzat nielen odbocovaci, ale aj priechodzi utlm. Ina zasuka sa totiz montuje na najvyssie poschodie, ina na spodne poschodia (ak sa pouziva povodny rozvod z navyssieho poschodia stupackou cez kazdy byt az na prizemie).
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok