Sloboda prejavu

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4417
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa romiadam » 23 Okt 2018, 00:03

Tema vo "Volnej teme" uzamknuta....

https://svetelektro.com/modules.php?nam ... 8df2c30465

To je novy styl demokracie?

Dobre, ... vyhrali ste, ... akceptujem to, ... co ine mi ostava... :mrgreen:
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa Drakoush » 23 Okt 2018, 09:31

Aká demokracia?

Demokraticky si založil hlasovanie, demokraticky ste odhlasovali, demokraticky sa zohľadnili výsledky hlasovania.

Druhé kolo pre nízku účasť nebolo ani založené, téma s hlasovaním sa preto uzamkla.

A sloboda prejavu? Slobodne si prejavil názor, že sa Ti hlasovanie nepáči a nikto Ti za to nič neurobil.

Vieš, kde je problém? Nedostal si to, čo si chcel.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 23 Okt 2018, 09:42

V poslednej dobe zacinam mat alergiu na spojenie "sloboda slova". Kazdy sa tym ohana pri kazdom co i len naznaku toho, ak nie je presne podla neho. Ak sa ti nepaci, tak mas slobodu slova a mozes ist do ... pripadne prestat sem chodit.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa Drakoush » 23 Okt 2018, 09:49

Prílišná sloboda vedie k anarchii ;)
Sú tu nejaké pravidlá, ktoré treba rešpektovať. V ich rozmedzí je sloboda, ale je to ohraničené, čo ešte znesieme. A Romiadam sa dostal na vrch. Pravidlo sa vytvorilo a tým je nastavená hranica. Hotovo.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
jezevec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1767
Dátum registrácie: 22 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: JM

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa jezevec » 23 Okt 2018, 12:29

Romiadam, na žádném fóru nemůže být demokracie (vláda lidu), to by tu byl pěkný bordel, aneb tisíc lidí, tisíc názorů.
Vždy tu musí být někdo (admini, moderátoři), kdo diskuse usměrní do určitých mantinelů a ty se můžeš buď přizpůsobit nebo si najít jiné fórum popřípadě si nějaké založit.
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4417
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa romiadam » 23 Okt 2018, 23:35

Moja pointa toho vyrazu Sloboda slova bola v tom, ze som tu nieco riesil vo volnej teme a tema sa zamkla. Chcel som zalozit druhe hlasovanie, nech vidim este komu chyba to tlacitko upravit okrem mna a ked to bude zaujimavy vysledok tak posunut adminovi na zvazenie. Nic viac nic menej. Bez ohladu toho co by som mu posunul aj tak on ma posledne slovo (aj ked povie ze cierna farba je biela musime to akceptovat).

Bohuzial som sa k tomu druhemu hlasovaniu ani nedostal, lebo par (myslim ze trom) uzivatelom sa nepacilo to co robim v tejto teme, zacali to tu riesit a niekto to cele zamkol anonymne a bez udania dovodu. Takze na toto som mieril... Nakoniec to bolo vo volnej teme, takze nechapem preco sa to zamklo....

Ale nevadi, uz to nechajte tak, neriesil som nic extra dolezite. Zabudnime na to.... Prajem pekny vecer. Snad sa na mna nehnevate ze som z vasho pohladu tu mutil vodu (tak mi to pripada).
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa Drakoush » 24 Okt 2018, 07:57

Na konci zamknutej témy je príspevok odomňa, v ktorom uvádzam aj to, že tému zamykám, aj dôvody, prečo.
Otvor si to a prečítaj si, nebudem Ti to hovoriť extra ešte aj v tejto téme.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Sloboda prejavu

Príspevok od používateľa mirosne » 24 Okt 2018, 08:40

Myslím,že sa vám v ústrety vyšlo dosť a aj v tejto téme bolo zodpovedané všetko.Nedá sa riadiť fórum podľa každého,ako si praje.(Jezevec to tiež vysvetlil)
Vyšlo sa podľa možnosti v ústrety,požiadavka bola odsúhlasená a editácia upravená.Ďalej nie je čo riešiť.Tému zamykám.
0
Pozdravuje vás Miro.

Zamknuté