Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • aky kavovar

aky kavovar

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: aky kavovar

Odosla┼ąod mato3000 » 10 Dec 2018, 11:37

juraj77 nap├şsal:k├ívu pij├║ pre kofe├şn,by ich r├íno nakopla a nie preto┼że im chut├ş... :wink:

vid├ş┼í a preto ich nech├ípem ... vlastne nech├ípem ve─Ź┼íinu hromadne zau┼ż├şvan├Żch postupov. Ono vie┼í d├í a n├íjs┼ą aj in├í n├íhrada a e┼íte m├┤┼że aj chuti┼ą ... preto so mysl├şm, ┼że o*─Źania s├║ tak├Ż samomrska─Źi :pain: ─Źo v podstate len nahr├íva mojej my┼ílienke, ┼że slov├íci s├║ v podstate sado/maso, ─Źo sa jasne odzrkadluje v ka┼żdodennom ┼żivote a ako pr├şklad uvediem na┼íu vl├ídu.
mato3000
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 9646
Zalo┼żen├Ż: 04.01.2009

Odosla┼ąod budvar10 » 10 Dec 2018, 12:47

juraj77 nap├şsal:k├ívu pij├║ pre kofe├şn,by ich r├íno nakopla a nie preto┼że im chut├ş... :wink:

A pre─Źo pij├║ k├ívu bez kofe├şnu?
budvar10
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 439
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2014

Odosla┼ąod juraj77 » 10 Dec 2018, 16:12

to s├║ asi tak├ş ─Źo im k├íva len chut├ş a nepotrebuj├║ rann├ę nakopnutie... :)
Mimochodom prav├í k├íva neobsahuje len kofe├şn....
" Bez vody si viem predstavi┼ą ┼żivot, ale bez internetu a po─Ź├şta─Źa nie.."
juraj77
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1477
Vek: 39.72
Zalo┼żen├Ż: 23.09.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod hpeter » 10 Dec 2018, 17:01

proces zbavenia zrn kofeinu pouziva chemiu. a to uz preboha naco do seba pchat bordel. ?
misocko nap├şsal:
mato3000 nap├şsal:nikdy, ale nikdy nekupuj automaty na tie chemick├ę sra─Źky v patr├│nach a "nescu"
- neskoro, mam uz par rokov, rozhodne nemozem povedat ze by sme to nejako strhali za tu dobu, skratka nieje to ono .... To uz si radsej spravim kavu z toho pakoveho aj napriek lenivosti
nekupi niekto Gusta ? :lol:

mna sokuje mleta kava, je jedno ze vakuovana. jej dlhodoba trvanlivost aj po otvoreni. to musi byt napustene sajrajtom..
ked doma zomleta je max par dni a uz je zle.
hpeter
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1539
Vek: 35.55
Zalo┼żen├Ż: 16.06.2013
Paragraf: 22

Odosla┼ąod pajky » 10 Dec 2018, 17:52

Mna by zaujimal vas nazor naphilips saeco..??
Podla mna je to celkom slusna znacka., ale co mam je trosku hlucne, ako mlyncek, tak cerpadlo. Inak kava ok.
Dalej, ja sladim, preco nie..
A k tomu jedlu bez korenia.. Ja by som utopil toho kuchara.
pajky
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 788
Zalo┼żen├Ż: 03.01.2009

Odosla┼ąod deepspace » 10 Dec 2018, 21:28

No vid├şte, Juru som vychv├ílil a od dnes r├ína uz rob├ş len hned├║ ml├íku, pojde do pitevne :)
deepspace
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 412
Zalo┼żen├Ż: 18.05.2017

Odosla┼ąod mato3000 » 10 Dec 2018, 21:40

hpeter nap├şsal:proces zbavenia zrn kofeinu pouziva chemiu. a to uz preboha naco do seba pchat bordel. ?
.

tak tak .. ako som u┼ż p├şsal vy┼í┼íie je tam kopa sr├ígor po chem spracovan├ş, ─Źi u┼ż tepelnom, alebo macera─Źnom postupe .... Ono v podstate zvy┼íok po z├şskaln├ş kofe├şnu (- ─Źo je strategick├í surovina), ten bordel je nie─Źo ako melasa. Probl├ęmom je , ┼że melasa sa d├í ─Ćalej vyu┼żi┼ą . Napr├şklad skvasi┼ą na lieh, skrrmi┼ą dobytkom, lebo m├í vysok├║ energetick├║ a v├Ż┼żivov├║ hodnotu, napriek tomu ┼że obsahuje sp├║stu nebezpe─Źn├Żch l├ítok, ale kravy ┼żij├║ kr├ítko a tak sa na nich rakovina nestihne prejavi┼ą ... ┼Żial sr├ígory z k├ívy s├║ dobr├ę akur├ít tak na k├║renie a tak niekto dostal geni├ílny n├ípad a to pre─Źisti┼ą to od nerozpustn├Żch l├ítok a da┼ą to do s├í─Źkov a patr├│n a ┼íup ┼íup na pulty. Tak vzniklo celkom slu┼ín├ę odvetvie predaja :pain: . Ludia si za t├Żm id├║ potrha┼ą ruky .. a e┼íte potom niekto dostal super geni├ílny n├ípad na druh├║, ┼że ke─Ć┼że to neobsahuje kofe├şn, tak je to zdrav├ę :potlesk: .
mato3000
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 9646
Zalo┼żen├Ż: 04.01.2009

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 5 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist