Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa technikus110 » 07 Mar 2019, 17:46

Treba si prečítať a zamyslieť sa, čo to v pluse a mínuse budúcej generácii prinesie.
Prílohy
Mezinárodní+výzva+-+Zastavme+5G+projekt+na+Zemi+i+ve+vesmíru.pdf
(1.1 MiB) 70 stiahnutí
0

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa medved » 07 Mar 2019, 17:58

Navzdory plošnému popírání, důkazy o škodlivosti radiofrekvenčního záření pro živé
organismy jsou alarmující. Existuje více než 10 000 oponovaných studií. Tyto zpracovávají
nashromážděné klinické důkazy o příčinách chorob lidské populace, experimentální důkazy
o poškození DNA, buněk a orgánových systémů rostlin i zvířat, a také epidemiologické důkazy, že
hlavní civilizační choroby (karcinomy, srdeční choroby a diabetes) jsou z velké části způsobeny
elektromagnetickým znečištěním.
normy pre mikrovlnné pásmo boli už xy krát menené a navyšované.. stále s príchodom nových sietí, väčších výkonov, normy boli upravované, aby to vyhovovalo.. s príchodom 4G to bolo rovnako.. veď Slovensko bolo aj pokusná krajina pre 4G, ako to začínalo.. bývali kolega, ktorý pracoval a osadzoval 4G antény sám tvrdil o pochybnosti, čo sa týka škodlivosti a že sme v podstate generácia pokusných králikov, lebo stále neprešlo dostatok času, aby sme vedeli z určitosťou povedať čo a ako... aj keď tých rôznych štúdií už tu máme dosť.. a ako som si to len tak preletel to .pdf a čítam..
Budeme mít “chytré“ domy, “chytré“ podnikání, “chytré“ dálnice,
“chytrá“ města a auta, která se řídí sama. Prakticky všechno, co vlastníme nebo nakupujeme, od
lednic a praček až ke kartonům s mlékem, přes hřebeny a dětské plenky, bude vybaveno anténou
a mikročipem a bude bezdrátově připojeno k internetu.
...odporúčam serial Black mirror
https://www.csfd.cz/film/214772-cerne-zrcadlo/prehled/
0

Používateľov profilový obrázok
Andrej152
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 29 Júl 2013, 12:49
Bydlisko: prešov
Vek: 22

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa Andrej152 » 07 Mar 2019, 19:08

technikus110 napísal:Treba si prečítať a zamyslieť sa, čo to v pluse a mínuse budúcej generácii prinesie.
Plne suhlasim. Z hladiska skodlivosti to bude nieco sialene. Uz som aj pocul niekde co to skusali, ked pred antenou preletel vtacik tak ho to oziarilo ze do par minut bolo po nom ... nehovoriac dopad na potrebny hmyz, a ludi..
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa 5ko » 07 Mar 2019, 19:27

Budeme mít “chytré“ domy, “chytré“ podnikání, “chytré“ dálnice,
“chytrá“ města a auta, která se řídí sama. Prakticky všechno, co vlastníme nebo nakupujeme, od
lednic a praček až ke kartonům s mlékem, přes hřebeny a dětské plenky, bude vybaveno anténou
a mikročipem a bude bezdrátově připojeno k internetu.

-A hlavne čoraz blbších ludí,čo sa bez internetú nedokážu sami ani obliecť či vys.ať.!!! :pain:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

peterple
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2328
Dátum registrácie: 25 Jún 2013, 21:06
Bydlisko: Krajné
Vek: 57
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa peterple » 07 Mar 2019, 19:36

Fúha to kde si počul? To by sa mohlo využiť na letiskách na prečistenie štartovacej trajektórie lietadiel aby sa nestávalo toto:
https://youtu.be/5SL1A2d2e7M
Keď som bol na vojne tak tam jedného pekného dňa rozvinuli taký nejaký lokátor asi s 30timi yaginami. Typujem že pražil pomerne dosť. Lebo pri každej otočke sa mi roztriasol obraz na monitore (PC XT + CGA monitor pripojený tienením káblom s TTL úrovňami). To ale bolo ešte Ok. Vojenský tutifruty počítač POTAS s MHB8080 v plechových krabiciach na strunkách tak že vraj mohol aj spadnúť z V3S pri prvom ožiarení padol a už viac nenabehol, lebo ho radšej vypli. Ja som si na PC veselo písal v T602, a len sa mi pravidelne pri každom otočení zatriasol obraz pred očami. Svine imperialistické. Ale žiadne mrtvé vtáky som pri tom lokátore nevidel.

Ale keď drby tak si pridám aj ja.
Ja som počul že vojaci z povolania čo slúžili na lokátoroch mali oveľa častejšie dcéry ako synov. Tak pozor na tie 5G siete aby sa pre zmenu nenaplnilo toto:
https://youtu.be/IsDrb6lAqhY

Ale pravdu máte. Sme pokusný králici. Asi 100 rokov vyžarujeme umelé elektomagnetické vlny a nikto nevie čo to robí. Keby bola vtedy EU určite by to na základe predbežnej opatrnosti zakázala a tých bláznov by dala pozatvárať.
0
Ukáž múdremu chybu a on sa ti poďakuje. Ukáž chybu hlupákovi a on sa urazí.

ondrozf
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 995
Dátum registrácie: 06 Dec 2009, 00:00
Bydlisko: Pobedim
Vek: 43

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa ondrozf » 07 Mar 2019, 20:05

"Každý člověk na Zemi bude mít trvalý přístup k vysoce rychlostní bezdrátové komunikaci, a to v každém místě na planetě, včetně deštných pralesů, míst uprostřed oceánu a Antarktidy."
dost pochybujem ! 5G sa nikdy nebude nasadzovať na uzemia s malým počtom ludí !
0

Používateľov profilový obrázok
medved
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2619
Dátum registrácie: 02 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 30
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa medved » 07 Mar 2019, 20:32

technikus110 napísal:Treba si prečítať a zamyslieť sa, čo to v pluse a mínuse budúcej generácii prinesie.
https://www.topserialy.to/serialy/black-mirror-s03e01
Ja som počul že vojaci z povolania čo slúžili na lokátoroch mali oveľa častejšie dcéry ako synov.
Toto isté sa aj ku mne dostalo.. tak vajcia sú najviac citlivé na teplo a je to problém na plodnosť, ak sa to prehrieva.. teplo ako také.. stačí noťas na nohách mať položený a nie je to OK.. mikrovlny však ohrievajú tkanivo z vnútra a nie z vonku a bodovo, čo je horšie.. teoreticky, ak stojí vojak tam kde nemá a opakovane..

Nedávno od Michala Pijáka, kto pozná
Ukázalo sa, že žiarenie má nepriaznivý vplyv na mozog. Klesol počet deliacich sa buniek a tiež sa zintenzívnilo ich odumieranie. Testy na potkanoch ukázali, že zvieratá, ktoré boli ožarované v mladosti vykazovali v dospelosti pohybovú hyperaktivitu. Čo sa týka semenníkov, po ožiarení začali odumierať bunky semenotvorného epitelu a tiež bunky produkujúce testosterón. Hlavnou príčinou bolo hromadenie voľných radikálov spôsobené ožiarením.

To, či sa podobné výsledky dajú aplikovať aj na ľudí, ukáže až ďalšie bádanie. „U cicavcov sú základné fyziologické procesy podobné, napriek tomu v tomto štádiu výskumu nie je možné výsledky u potkanov aplikovať na ľudí,“ vysvetľuje Enikő Račeková z Neurobiologického ústavu Biomedicínskeho centra Slovenskej akadémie vied.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?te ... Bsk6Yfy3QQ

-- Spojený príspevok 07 Mar 2019, 20:36 --
peterple napísal:Ja som počul že vojaci z povolania čo slúžili na lokátoroch mali oveľa častejšie dcéry ako synov.
hmm napr. jedna z tých štúdií pre príklad...
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30259955
0

Používateľov profilový obrázok
AlbiDartanan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1899
Dátum registrácie: 09 Júl 2009, 00:00
Vek: 39

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa AlbiDartanan » 07 Mar 2019, 20:38

Neviem čo je na tom pravdy , no počul som že 5 G vysielače majú tak "nízky" výkon že by sa museli dávať na každý stĺp verejného osvetlenia aby celé " mesto / dedina " bola pokrytá ....

Ak sa dobre pamätám tak bez jedného vojaka čo robil na rádiolokátore / radare by sme nemali Mikrovlnky (do kuchyne)






http://stopsmartmeters.org.uk/9th-grade ... attention/
Prílohy
plants-wifi.jpg
0
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa technikus110 » 08 Mar 2019, 18:05

Ako je písané (možno iba výmysel) tak každých cca. 100 metrov vytvára vysielač synchronizované magnetické pole. Tým, že u nás frekvencia cca. 700MHz je prenajatá na terestriálne vysielanie, musia sa robiť aj iné legislatívne úpravy.

Skôr, ak sa človek zamyslí nad tým, koľko "oficiálnych" satelitov máme nad hlavami, k tomu digitálne terestriálne vysielanie TV, rozhlasový analóg a v teste aj digitál, WiFi, GPS´, radary a iné dátové prenosy, tak žijeme t.č. v jednom veľkom dynamickom magnetickom/elektrickom poli, ktoré tu nikdy predtým nebolo. A naše telá sú len zhluk kmitajúcich buniek na určitých frekvenciách.

Zažil som začiatky horúcich tém, že WiFi škodí na plodnosť, MT škodia na plodnosť a podporujú rakovinu. A napriek tomu to všetci využívajú. Uvidíme o 100 rokov, keď sa budú pravnúčatá pýtať, prečo mal pradedo iba dve oči a prababka iba dve ruky.... :P
0

Používateľov profilový obrázok
zdeno6505
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1524
Dátum registrácie: 04 Aug 2010, 00:00

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa zdeno6505 » 08 Mar 2019, 18:42

Nejméně pět společností navrhuje poskytovat 5G z vesmírného prostoru za pomoci 20 000 satelitů z nízkého a středního orbitálního pásma. Tyto satelity pokryjí Zemi silnými, cílenými a řiditelnými paprsky. Každý satelit bude vysílat milimetrové vlny s výkonem až do 5 milionů W z tisíců antén ve fázovém vektoru.
Satelit s výkonom 5MW x 20 000 satelitov, celkom zaujímavé. :)
0
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic.

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1685
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa cs001 » 08 Mar 2019, 18:57

...na vojne som sluzil na rote RTZ (radiotechnicke zabezpecenie letiska). Technici lokatorov P12 a P35 (lampasaci) nemali muzskych potomkov.
Jeden technik bol bielovlasy a nalepoval si obocie. Stalo sa mu to tak, ze pri oprave lokatora za chodu bol oziareny, v priebehu dna mu zbeleli vlasy a vypadalo mu obocie. Ake mal ine nasledky neviem, ale vyzeral ako predcasne zostarnuty... Nie je to vymysel, hovorili mi to jeho kolegovia. S nim som sa o tom nebavil, nerad o tom hovoril...
0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1272
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa Mek » 08 Mar 2019, 22:01

technikus110 napísal:A naše telá sú len zhluk kmitajúcich buniek na určitých frekvenciách.
Mozes upresnit ktore bunky to vlastne kmitaju a na akych frekvenciach?
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa Dolfi » 08 Mar 2019, 22:26

Že bunky celého tela kmitajú a dajú sa ovplyvňovať frekvenčne, je známe už pomerne dávno. Ak máš záujem o tom si čo-to prečítať a nedokážeš si o tom nič nájsť, môžem sa pokúsiť ti niečo pohľadať ... :wink:

Aj tu je čosi na čítanie o 5G sieťach.:
https://aeronet.cz/news/vime-prvni-amer ... -uz-znate/
https://aeronet.cz/news/video-milimetro ... staveb-5g/

Aj já som bol na vojenčine technikom na výškomeroch PRV11 a PRV9. A aj tam niektorí postarší lampasáci mali zdravotné problémy, (hrče v podkoží). No je zaujímavé, že mne sa po vojenčine narodil syn. (Asi som mal dobrého suseda ... :wink: ).
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa technikus110 » 09 Mar 2019, 06:03

Mek: toto a tomuto podobné "výmysli".

Fyzika hovorí o jadre, elektrónoch, protónoch, neutrónoch a každý prvok má inú svoju "konšteláciu hviezd". Prečo mikrovlnka zohreje jedlo? Lebo všetko obsahuje vodu a tá má svoju rezonančnú frekvenciu na 2,1GHz. (približne) Preto o WiFi 2,4GHz sa hovorilo, že modifikuje spermie...

Ak máš problém s kĺbmi, šľachami, tak ideš na terapiu elektromagnetom. Šarlatánstvo, či čiastočná pravda.
Magnetická rezonancia rozloží tkanivá na rôzne vrstvy obrazu. Hustota prostredia? Elektromagnetická odozva?
A čo pincíp CT-čka?


https://www.aktuality.sk/clanok/553868/ ... ezonanciu/
0

Používateľov profilový obrázok
zdeno6505
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1524
Dátum registrácie: 04 Aug 2010, 00:00

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa zdeno6505 » 09 Mar 2019, 07:35

Prečo mikrovlnka zohreje jedlo? Lebo všetko obsahuje vodu a tá má svoju rezonančnú frekvenciu na 2,1GHz. (približne
2 450 MHz
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mikrovlnn%C3%A1_r%C3%BAra
A nemusí obsahovať vodu.
0
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic.

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa technikus110 » 09 Mar 2019, 15:42

Vodu som mal na mysli 2,1.
Potom som naviazal WiFi 2,4 spojil s mikrovlnkou 2,4. (aj keď už ani to nie je 100% pravda)
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa mato3000 » 09 Mar 2019, 21:06

.. hlavne to kmitanie a rezonanciu si každý vysvetľuje po svojom .... preto je v tomto smere toľko srandy
0

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa pajky » 09 Mar 2019, 21:38

Aaa zapojil sa nam mato :-) tak prosim ta aka je rezonancna frekvencia vody? Zaujima ma to. A ako sa to urci.. Si enciklopedia, tak budem rad za nejaky vyklad.
Ako si mal aj poznamky k paleniciam kdesi, aj za nejaky vyklad k tomu by som bol vdacny.
0

Používateľov profilový obrázok
AlbiDartanan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1899
Dátum registrácie: 09 Júl 2009, 00:00
Vek: 39

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa AlbiDartanan » 09 Mar 2019, 22:05

pajky , neni to presne to čo asi čakáš ale

0
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Siete 5G, troška na zamyslenie konšpirácie na sledovanie?

Príspevok od používateľa jenda23 » 09 Mar 2019, 22:50

Já osobně nevěřím neškodnosti umělého elektromagnetického pole kterým se omotáváme čím dál víc. I když nám tvrdí že je to neškodné, miliony měření a podobných pseudo důkazů. Podle mě nikdo nemá koule na to aby ozřejmil opravdový vliv těchto záření na orgasnimus, uškodilo by to spoustě korporací. Oznámil někdo lidem že 80% vodních zdrojů je kontaminovaných pesticidama, nikdo o tom nemluví a přitom laboratoře hovoří jasně. Vyrábíme elektromobily a lidstvo se kasá jak strašně ekologická úleva to je, je na to milion studií, ovšem jen promile z nich zahrnuje celkovou ekologickou zátěž. Tam už čísla najednou vychází jinak. Všude se řeší emisní normy pro vozidla, ale již nikdo nezmiňuje že stejně, nebo mnohem více jsou pro člověka a přírodu (potažmo potravní řetězec) nebezpečnější třeba otěry z gum. Ekologickou zátěž vyřešíme montáží katalyzátorů a filtrů pevných částic. To že katík je plný platinových kovů, které ať chceme nebo ne se teplem dostávají do ovzduší a že pak katíky končí zahrabané někde na skládkách, protože regenerace a zpětné vytěžení těchto sloučenin je neekonomické to už nikdo neřeší. Nemluvě o tom že se většinou vyzískávájí pomocí kyanidů. To samé DPF, emise snižuje pohlcováním pevných částic, a co se pak stane při automatické regenraci. Pustíme do něj hafo paliva a vše vylétá ven, nevěřím že zuhenatělé částice shoří. Ale to nevadí, protože výrobci v okamžik kdy filtr funguje neměří nízké hodnoty. To že nějvětší zátěží z dopravy tvoří lodní doprava která pokud vím emisní limity nemá. A nebo jsou sakramensky volné. A takových lží které nám servírují je milion.
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok