Krovinorez

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Krovinorez

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 01 Máj 2019, 14:02

Nieje to elektro, ale viem že sú tu aj ludia čo sa vyznajú do motorov. Dnes som na kose odtrhol lanko, tak som dal dole plasty , ten štartér alebo ako sa to odborne volá tam kde je lanko opravil som ho a kosu som vyčistil štetcom a technickým benzínom. Ked som ju poskladal tak nechcela ísť predtým štartovala na prvý krát. Ked som ju po pol minúte štartovania presvedčil tak z výfuku išiel hustý biely dym a vyfrkoval z neho benzín. Dával som si pri umývaní pozor aby nezatieklo do sania vzduchu, s nastavením karburátora som nerobil nič. Je možné že tá zažraná špina ktorú som umyl nejak tesnila karburátor a ten teraz nasáva viac vzduchu, alebo to je iba náhoda a odišlo ešte niečo. Neviem však nájsť typ mojej kosy štítok je zodraný je vidieť len písmená FS. A všade píšu nastavovanie karburátora ktorý má 2 šróby ten môj má len 1. Našiel som výzorovo rovnaký karburátor ak to pomôže https://www.toppredaj.com/KARBURATOR-10 ... sa-d74.htm
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

rudo7117
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 11 Feb 2013, 21:47
Bydlisko: NO

Re: Krovinorez

Príspevok od používateľa rudo7117 » 01 Máj 2019, 15:10

Stihl má radu FS. Asi ti prestala tesniť membrána karborátora a benzín natiekol do motora. Ak bude naďalej robiť problém, tak si kúp opravnú sadu a vymeň membránky.
0

Napísať odpoveď