Koloidné striebro

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11651
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Koloidné striebro

Príspevok od používateľa Dolfi » 05 Júl 2019, 22:28

Trochu to tu zas rozvírim ! Len dúfam, že ma za živa nezlynčujete ... :wink:

Neviem, či koloidné striebro patrí úplne do alternatívneho liečiteľstva. No EU ho zakázala používať vnútorne, ale mnohé (aj vyspelé) štáty nie. Preto sa pýtam, nie sú tu náhodou nejakí jedinci, čo majú nejaké osobné skúsenosti napríklad s výrobou, aplikáciou a podobne ...?
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5623
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa mr.dred » 05 Júl 2019, 23:14

U nás v rodine sa to kedysi užívalo... ako placebo to fungovalo, výrazné výsledky žiadne, chlapec a bejvalka majú psorku ďalej, žena problém so štítnou žľazou tiež a mne pivo chutí stále :mrgreen:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

elmoto
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3154
Dátum registrácie: 15 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 44

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa elmoto » 06 Júl 2019, 08:42

Ahoj. Tak ako píše kolega mr.dred máme rovnaké skúsenosti a to dve rodiny. Švagor to kupoval a neskôr aj doma výroba. Zatratili sme to. Bez účinku
0
nie som tu

Používateľov profilový obrázok
AlbiDartanan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1899
Dátum registrácie: 09 Júl 2009, 00:00
Vek: 39

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa AlbiDartanan » 06 Júl 2019, 09:31

len to nepreháňať a neexperimentovať z tým veľa aby človek neskončil ako (Paul Karason)



On to preháňal a "experimentoval" a potom sa z neho stal "šmolko / Argyria " [nech je mu zem ľahká / zomrel na infarkt alebo čo ] .


Síce podla tohto :
https://www.purestcolloids.com/blue-man.php
bol podvodník pretože používal aj niečo iné ako iba koloidné striebro (experimentoval s tým) a naviac to z tými dávkami preháňal ....
0
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/

Používateľov profilový obrázok
rogi
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 23 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: Ružindol

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa rogi » 06 Júl 2019, 20:11

striebro ma svoje opodstatnenie ale nie na všetko :!: Nezamieňať zo zázrakom na všetko :!: Ani chemoterapia na rakovinu nezaberá, ale ľudia veria že ano, jeden doktor vravel ak niekto povedal že bol vyliečení z rakoviny, tak to bola zle určená diagnóza :wink:
0
viem iba základy s elektrotechniky, viem urobiť plošák foto cestou, osadiť súčiastkami, keď to nefunguje som v koncoch :( ale nie celkom :D
požívam tieto MM, DT9205B, PU500, PU140, najviac BM235

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 06 Júl 2019, 21:26

na to je zlozita odpoved. pre niekoho to je iba placebo, niekto ma na to alergiu, inemu to pomoze.
ja beriem vela veci s rezervou, ale mne napr. striebro pomaha. lenze ja ho uzivam kratku dobu (2-3 tyzdne max) a len na jar a na jesen. Predtym som dlhe roky bol stale tieto 2 obdobia chory, par poslednych rokov, odkedy ho uzivam, tak je to podstatne lepsie.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11651
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa Dolfi » 06 Júl 2019, 23:08

V akej koncentrácii a v akom množstve ?

V podstate, prečo som sa pýtal. (Len dúfam, že to niekto zas hnusne nezneužije, ako kedysi.) Bol som v rámci preventívnej prehliadky, (iniciovanej manželkou), nahnaný aj ku gastroenterológovi. Našiel mi helikobaktera. Nemal som žiadne problémy. (V podstate je infikovaná celá populácia.) Dostal som mix antibiotík, ktoré mi totálne rozhodili zažívanie. A je známe, že u takmer 100% liečených, sa ochorenie vráti. A preto, chcel by som tomu predísť !
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 07 Júl 2019, 08:14

poldeci rano a zapit vodou. koncentraciu netusim. ale ako som pisal moze a nemusi pomoct. ja som ten typ, ktory neveri homeopatikam, ale zase je dokazane, ze striebro cisti.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11651
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa Dolfi » 07 Júl 2019, 12:23

Vďaka za info !

To si vyrábaš sám, (alebo nejaký známy) ? Od väčších predajcov je totiž koncentrácia vždy uvedená.
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6200
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 07 Júl 2019, 20:44

ja to kupujem normalne v takom bio neviem co obchodiku. je tam koncentracia uvedena, dokonca aj datum spotreby a vsetky zakonom ziadane info, len som proste lenivy ist teraz hladat flasu :-)
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11651
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Koloidné striebro

Príspevok od používateľa Dolfi » 07 Júl 2019, 20:48

Fajn, úprimnosť nadovšetko ! Ale aj tak ďakujem ! :thanks:
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

Napísať odpoveď