PL Servis - pozvánka

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa Drakoush » 28 Júl 2019, 11:30

Ahojte priatelia,

spravím si troška reklamu - ale ono to nie je reklama... Dávam do pozornosti stránku PL Servis na FB (niektorí už stránku zo svetelektra aj sledujú): https://www.facebook.com/plservis/

Kto sme?
Sme trojica chalanov s nadšením pre elektroniku, so všeobecným zameraním, ale špecializáciou na meracie prístroje. Vzhľadom na to, že tento koníček pomaly upadá a všetko sa točí okolo embedded systémov, rozhodli sme sa posunúť troška posolstvo "do sveta" a ukázať, na čom pracujeme a že aj zložité celky, ako meráky, sa dajú pekne opraviť a používať. Na našej stránke občas pridáme fotky, občas streamujeme, preto prosím každého, koho to zaujíma, aby sa na to pozrel a v prípade, že ho to osloví. Uvítame, keď sa členovia budú aktívne zapájať a reagovať na aktuálne riešené problémy ako forma spoločného brainstormingu, alebo proste iba na rozpútanie debaty.

Čo ponúkame?
Výkup pokazenej meracej techniky a predaj obnovenej. Na požiadanie vykonávame aj servis merákov.
Dávame dohromady nejakú výbavu a potom budeme poskytovať aj orientačné overenie presnosti meradla (kalibrácia) bez protokolu (nie sme akreditované pracovisko), ale kto by sa zaujímal, ako je na tom jeho merák, to stačí. Overenie do 5,5 miest. Disponujeme kalibrátorom Fluke 3330B, 6,5 miestnym DMM Fluke 8845A, kal. február 2019, 1x Fluke 8846A kal. máj 2016, kapacitnými a odporovými dekádami s veľkou presnosťou. Výsledkom kalibrácie bude jednoduchý protokol s údajmi (neplatný v zmysle zákona o metrológii) a video, kde môžete vidieť, ako to prebiehalo. Cena za takýto úkon bude symbolická - iba na pokrytie nákladov.

Súčasťou stránky je aj skupina PL Servis - bazár..., kde budeme vykupovať a predávať meracie prístroje, ale rovnako tam môžete vytvoriť inzerát ponuky / dopytu aj Vy.

Tešíme sa na Vás!

P.S.: prosím, nepovažujte to za reklamu, nie je to naša zárobková činnosť, ale voľnočasová aktivita. Pokiaľ však stále máte námietky, môžete tento príspevok ohlásiť. Týmto sa vzdávam moderovania tejto témy, aby nedošlo k stretu záujmov.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa daqq » 28 Júl 2019, 20:09

Dal som like, vzdy si rad pozrem fotky dakeho zaujimaveho meraku zvnutra. Dojdite niekedy aj na burzu :)
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa Drakoush » 28 Júl 2019, 20:13

Určite prídeme, len mi treba dať echo, lebo sa v týchto termínoch troška neorientujem :) A hlavne kam. Vraj najlepšia je v Holešovicích.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa daqq » 28 Júl 2019, 20:36

O Holesoviciach neviem, ale v Holiciach CR byva kazdy rok celkom dobra ( https://www.ok1khl.com/ ). Inak byva na Vajnorskej 21 v Bratislave ( https://svetelektro.com/modules.php?nam ... start=1220 ).

Inak, skus pokukat aj diskusne fora na eevblog ;)
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa Drakoush » 28 Júl 2019, 20:56

Asi som si poplietol Holice s Holešovicami :)
Vďaka. Popozerám a možno sa vidíme s geretmi.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
ypsi
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1546
Dátum registrácie: 09 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 106

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa ypsi » 28 Júl 2019, 22:39

Zdraví podobne postihnutá Žilina :agree:
0
...som zhasol...

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa juraj77 » 29 Júl 2019, 12:52

Drakoush napísal: Vďaka. Popozerám a možno sa vidíme s geretmi.
S akými geretmi ? :wink: Lubo, ty si detektorista ?
Mimochodom tými merácími prístrojmi máš na mysli len merače elektrických veličín alebo aj neelektrických (napríklad merače beta,gama žiarenia)
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa Mek » 29 Júl 2019, 13:21

Zaoberate sa aj starymi meracimi pristrojmi? Mam tu jeden starucky analogovy multimeter made in USSR a chcem sa ho zbavit, preto sa pytam.
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: PL Servis - pozvánka

Príspevok od používateľa Drakoush » 29 Júl 2019, 17:39

Juraj, nie, detektory ma nejak nefascinujú. Ale robievame aj neelektrické veličiny, len tam je to dosť obmedzené. Prevažne sa venujeme výkupu merákov, repasujeme, potom predáme ako funkčný. A popritom spravíme nejaké videjko, fotky a ukážeme do sveta, čo tu máme.

Mek - pri výkupe si dosť vyberáme. Buď také, ktoré si necháme, alebo také, ktoré vieme predať. Analógy moc nejdú. Je problém predať aj pekný RLCG most BM559. Ľudia dávajú prednosť merákom z ali za facku.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok