Už sa to krúti aj u nás...

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa mr.dred » 07 Aug 2019, 19:45

Pred chvíľou som pozeral radarové snímky na SHMÚ... zaujímavé "kolotoče" na troch miestach súčasne.
Prílohy
počasie.png
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Hop377
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 606
Dátum registrácie: 13 Dec 2010, 00:00
Vek: 11

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa Hop377 » 07 Aug 2019, 20:00

To sa nekruti, v tych miestach su radary,
0

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa mr.dred » 07 Aug 2019, 20:08

0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa daqq » 07 Aug 2019, 20:10

Jedna sa len o nedokonale spracovanie dat z radaru :) V strede tych kruhov su radary, v skutocnosti tam nie je oblacnost, len zbytky zo spracovania a nedokonalost metodiky spracovania.

Vid.:
https://www.lakeeriewx.com/CaseStudies/ ... Rings.html#
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa mr.dred » 07 Aug 2019, 20:16

...no prosím... a zase som múdrejší :lol:
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

deepspace
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 18 Máj 2017, 10:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa deepspace » 07 Aug 2019, 20:44

mr.dred, skoro si ma dostal, bolo mi to podozdrive ked som to porovnaval s Blitzortungom :)
0

lacosebosik
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 13 Aug 2017, 10:21
Bydlisko: Revúca

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa lacosebosik » 07 Aug 2019, 21:41

mr.dred napísal: zaujímavé "kolotoče" na troch miestach súčasne.
sú 4, vrátane radaru Kojšovská hoľa.
Prílohy
4radary-shmu.png
0

Dolfi
Power user
Power user
Príspevky: 11654
Dátum registrácie: 17 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: Prešporok (BA)
Vek: 71

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa Dolfi » 08 Aug 2019, 17:00

Čo-to k tématu ("konšpirácia"): http://orgo-net.blogspot.com/2019/06/pe ... y-jet.html .
0
Druhotriedny nadriadený si nikdy nevyberie prvotriedneho ale treťotriedneho podriadeného.

dudoo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 31 Júl 2014, 05:27
Bydlisko: Kusok od Cahnova, Brno
Vek: 42

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa dudoo » 08 Aug 2019, 21:31

JJ, Pán Doppler to mal dobre vymyslené :o .

@Dolfi - Pekný článok, a to som si myslel, že na psychiatrii nemajú prístup na internet :ignore:

Z niného uhľa pohľadu: Budem pánom tejto zeme :finga: Dám si za úlohu zničiť 99,99999999% populácie všeliakým chemtrailsom, meteoterorizmom atď. Potom zistím, že nemám komu vládnuť a ukočírovať život ľudoprázdnej otrávenej planéte, kde sa nebude dať od toho pekelného tepla existovať a ešte k tomu nepôjde elektrina ani internet? To akože mám začať obrábať pole a pestovať dobytok, aby som nepadol hladom? Čo ak sa ma zmocnia Reptiliáni?
Pre mňa sú to len ničím podložené teorie o tom ako nás chce niekto bezdôvodne zničiť, ale zasa niekto o tomto podlom pláne presne vie a tak to píše ako hrdina na tom internete :butthead: .
V krátkosti - prízemná zábava hodná na Topky, Azet alebo Nový Čas.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10146
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa 5ko » 08 Aug 2019, 22:15

Ako sa hovorí- kto chce psa biť, palicu si najde, alebo účel svätí prostriedky ... tak aj rôzni konšpirátori využijú každú dostupnú informáciu vo svoj prospech ,aby mohli zarábať na hlúposti iných,a vôbec im nezáleží na tom, či sú ich tvrdenia založené na skutočných dokázatelných základoch, alebo je to iba ich fantasmagorické vysvetlenie niečoho, čomu vôbec nerozumejú,ale veria, že tomu ludia uveria.
Chcel by som vidieť, ako by niekto utajil výstavbu zariadenia typu HAARP niekde v strede Atlantiku,či inej lokalite bez toho,aby o tom okamžite vedel celý svet,kedže dnes si ani Kim... neuprdne, aby o tom neboli plné správy v celom svete.
Pamätám si komunistické heslo- Poručíme větru dešti... ale nakoniec nedokázali poručiť ani vlastným stranníkom a - odvál je vítr dějin.
Možno sa s toho niečo aj podarilo dokázať.. rozháňanie mrakov nad oslavami VOSR, ale keby to bolo také jednoduché, tak už dávno prší nad Saharou,mrzne nad roztápajúcimi sa ladovcami v Grónsku, alebo uhasia požiare na Sibíri.. no ale zase sa najde oponent, že predsa to počasie riadi len skupina vyvolených,ktorí chcú docieliť pokorenie Europy,Číny, či Ameriky,alebo Ruska,ale
nechcú prezradiť ich jestvovanie,.....ale to sú naozaj také krčmové reči,ktorým možno dnes už neuverí ani bača Ďuro z horehronia, čo vychodil štyri ľudové, nie to normálny človek,ktorý má aspoň strednú školu.
Tiež neverím všetkému ..čo Americký vedci zistili...pretože oni tiež zistia len to, čo si kto želá a zaplatí im za to...
ale verím tomu, že to, čo sa deje vo svete, je riadené ekonomickými skupinami,snažiacimi sa ovládnuť celosvetový trh komodít a tým aj následne manipulovať myslením a správaním sa všetkého ludstva v ich prospech.
Už sme ale v politike a to sem ako vieme nepatrí,takže HOWG.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

dudoo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 31 Júl 2014, 05:27
Bydlisko: Kusok od Cahnova, Brno
Vek: 42

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa dudoo » 08 Aug 2019, 22:29

Biznis je biznis, ale veda je veda. Hmm, sám by som to lepši nenapísal :potlesk:

Minule Americký vedci zistili, že 75% populácie na svete sú tri štvrtiny populácie.
0

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Už sa to krúti aj u nás...

Príspevok od používateľa daqq » 09 Aug 2019, 06:45

Čo-to k tématu ("konšpirácia"): http://orgo-net.blogspot.com/2019/06/pe ... y-jet.html .
Na stranke som si tukol na tag "radar", vacsi kompilat bludov a kravin som dlho nevidel.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Napísať odpoveď