Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Pomoc s dps pre korekcie.

Pomoc s dps pre korekcie.

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Pomoc s dps pre korekcie.

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 16 Aug 2019, 17:08

ThreatMythic, ak sa d├í sk├║s si nain┼ítalova┼ą najnov┼í├ş eagle ako sa to bude spr├íva┼ą.

Josek, nie som s├şce moder├ítor, ale aj tak v├ím chcem poveda┼ą, sk├║ste to─żko nenad├íva┼ą. DRC mu pod─ża printscreen p├şsalo no errors. A minim├ílne v Eagli 9 drc p├ş┼íe airwires. Pokojne m├┤┼że by┼ą, ┼że Eagle 7 nemal to─żko prepracovan├Ż drc a tak m├í Threatmythic ÔÇťmyln├ŻÔÇŁ dojem ┼że dps je v ├║plnom poriadku.
To nie je to ist├ę, ako ignorovanie r├íd.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1549
Vek: 23.24
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Odosla┼ąod josek » 16 Aug 2019, 17:37

Ma┼íkrtn├şk: pokojne definuj jedno neslu┼ín├ę slovo ktor├ę som pou┼żil, aj ke─Ć nie si moder├ítor :thanks:
V┼íetko ─Źo som nap├şsal okolo pr├şkazu Ratsnest plat├ş ─Źo si pam├Ąt├ím minim├ílne od Eagle3.5.
Chcel som iba poradi┼ą, aby sa to ThreatMythic nau─Źil robi┼ą s├ím, ale komu niet rady...
josek
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 684
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 16 Aug 2019, 18:18

No tak som si extra pre tento pr├şpad nain┼ítaloval Eagle 7.6. DRC tam airwires nep├ş┼íe (motiv├ícia prejs┼ą na 9ku). No a probl├ęmov├ę miesta som na┼íiel aj bez toho, aby som u seba spustil ratsnest.

Opravi┼ą sa to d├í aj v 7─Źke. Jedn├í sa o ─żav├Ż aj prav├Ż kan├íl tesne na vstupnom aj v├Żstupnom konektore. Skry v┼íetko okrem vrstiev pads a unrouted, ke─Ć si pribl├ş┼żi┼í na to miesto, n├íjde┼í to tam.

Josek, vulgarizmy ste nepou┼żili, to je pravda. Ale nes├║hlas├şm s obvinen├şm, ┼że ThreatMythic ignoruje rady. DRC v 7.6 mu to ani nen├íjde to som overil. No a s ru─Źn├Żm prezeran├şm vrstvy unrouted, tak├ę mal├ę airwire sa daj├║ prehliadn├║┼ą pri troche nepozornosti.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod nalimko33 » 16 Aug 2019, 18:21

to s tou motiváciou si ako myslel????
rob├şm st├íle v 5.8 a bez ak├Żchko─żvek probl├ęmov....
SHARP MZ-811
nalimko33
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4337
Vek: 47.59
Zalo┼żen├Ż: 29.12.2008

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 16 Aug 2019, 18:29

Na 7─Źke som spustil DRC a nap├şsalo no errors, pri─Źom v 19ke som videl tie probl├ęmov├ę spoje ─Źo tu rie┼íime.
Na 9ke som spustil DRC a presne mi ukázalo kde to je.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod ThreatMythic » 16 Aug 2019, 20:42

maskrtnik01 mal si pravdu pozrel som to a opravil. Naozaj si v├í┼żim tvoju pomoc aj to ┼że si mi veril a netvrdil ┼że ka┼ílem na va┼íe rady za to K+. Bohu┼żial eagle 9 je iba na 64bit syst├ęm a na notebooku mam iba 32bit, a e┼íte k tomu musel by som hlada┼ą cracknutu verziu ked┼że peniaze na full verziu nem├ím. Josek aj tvoju pomoc si v├í┼żim len netreba hne─Ć obvi┼łova┼ą, ja som tvoje rady bral v├í┼żne, tie┼ż ─Ćakujem. Ostatne veci ohladom dps mi odkontroluje Nalimko ked┼że on je vtom sk├║sen├Ż. E┼íte sem priklad├ím tu opraven├║ verziu d├║fam ┼że tam u┼ż naozaj neni ┼żiadna chyba.
korekcie_šimon1.brd
(64.1 KiB) Stiahnutá 11 krát
ThreatMythic
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 280
Vek: 14.63
Zalo┼żen├Ż: 13.02.2019

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 16 Aug 2019, 20:49

U┼ż je to v poriadku, ─Ćakujem za karmu.

E┼íte mi to p├ş┼íe tie prekovy na mechanick├ę uchytenie, ale mysl├şm si ┼że to u┼ż fakt nie je nutn├ę rie┼íi┼ą. Elektrick├Ż spoj na nich nebude. Ak by si to chcel, sta─Ź├ş ich pomenova┼ą GND a da┼ą polygon aj cez nich - len potom pozor na zemn├ę slu─Źky.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod ThreatMythic » 16 Aug 2019, 20:52

Hej to ke─Ć tak sprav├şm. A e┼íte raz ─Ćakujem a velmi si v├í┼żim ┼że si mi veril a neobvi┼łoval hne─Ć
ThreatMythic
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 280
Vek: 14.63
Zalo┼żen├Ż: 13.02.2019

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 16 Aug 2019, 21:47

E┼íte to posledn├ę som nejak blbo nap├şsal.

Ak by si chcel opravi┼ą posledn├║ chybu drc ktor├║ mi p├şsalo, tie prekovy pre mechanick├ę uchytenie ─Ćalej od kraja dps. Ale mysl├şm si ┼że to u┼ż nie je nutn├ę.

Teraz ich m├í┼í nezapojen├ę. Ak by si z nich chcel spravi┼ą uzemnenie, tak ich pomenova┼ą GND a polygon presun├║t, aby i┼íiel aj cez nich.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod peterhostak77 » 16 Aug 2019, 22:53

Potenciometer Hlasitosti m├í┼í zapojen├Ż zle rovnako aj vyv├í┼żenie, ka┼żd├Ż kanal zapojen├Ż inak.
Rovnako sa mi nepozd├íva ┼że m├í┼í vstup ako neinvertujuci a korek─Źn├í ─Źas┼ą je invertuj├║ca teda ot├í─Źa f├ízu m├┤┼że to sp├┤sobi┼ą ru┼íenie ale mo┼żno aj nie. mal by sa k tomu vyjadri┼ą niekto sk├║sen├Ż. V ka┼żdom pr├şpade si ale oprav t├║ hlasitos┼ą a vyv├í┼żenie.
Tu m├í┼í ako treba zapoji┼ą hlasitos┼ą aj vyv├í┼żenie. Za korekciami by mal by┼ą e┼íte jeden OZ ktor├Ż oto─Ź├ş f├ízu do p├┤vodn├ęho stavu. no ako som u┼ż nap├şsal mal by sa k tomu niekto vyjadri┼ą.
https://postimg.cc/cgQdJg1q
peterhostak77
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 229
Vek: 42.14
Zalo┼żen├Ż: 23.12.2012

Odosla┼ąod nalimko33 » 17 Aug 2019, 09:01

s t├Żm vyv├í┼żen├şm si d├║fam rob├ş┼í prdel....
takto sa robilo vyva┼żovanie v sedemdesiatych tokoch - aby cez P3 vznikali presluchy
SHARP MZ-811
nalimko33
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4337
Vek: 47.59
Zalo┼żen├Ż: 29.12.2008

Odosla┼ąod peterhostak77 » 17 Aug 2019, 20:08

M├í to zapojen├ę pod─ża 1 obr├ízka . Pri tomto zapojen├ş bude prid├íva┼ą hlasitos┼ą do─żava. Balance ke─Ć nato─Ź├ş do─żava tak bude hra┼ą prav├í reprobed┼ła a naopak. Aj ke─Ć tieto chyby oprav├ş (obr2) a zapoj├ş vyv├í┼żenie spr├ívne tak v stredovej polohe Balance pr├şde o polovicu ├║rovne sign├ílu a zas ke─Ć zv├Ą─Ź┼í├ş zosilnenie prv├ęho OZ tak si zhor┼í├ş odstup. Ja to m├ím zapojen├ę pod─ża tretieho obr├ízka a ┼żiadne presluchy som nespozoroval.
Pr├şlohy
1.png
2.png
3.png
peterhostak77
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 229
Vek: 42.14
Zalo┼żen├Ż: 23.12.2012

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist