problem so zvukom a tlacou

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

problem so zvukom a tlacou

Príspevok od používateľa loksiklubos » 19 Nov 2019, 20:24

zdravim nedavno asi pred tyzdnom mi na PC z nicoho nic zacala zle tlacit tlaciaren A4 dokument mi vytlaci na 1/4 papiera kedze som ziadne nastavenie nemenil skusal som celu tlac na novo nainstalovat aj dat obnovu a furt to iste a na ntb pri restarte mi prestal ist zvuk pri ikone zvuku mi pise zukova sluzba nieje dostupna tu som tak isto dal obnovu a skusal aj nainstalovat zvukovku aj ovladac od grafiky a nic
0

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: problem so zvukom a tlacou

Príspevok od používateľa Mek » 19 Nov 2019, 21:24

Zvukova sluzba nie je dostupna sa raz stalo aj mne z nicoho nic, pomohol iba restore z restore pointu, ktory sa automaticky vytvoril pri nejakej nedavnej aktualizacii. Inac mozes skusit nastartovat sluzbu "Audio service" rucne, ale mne vtedy neslo ani to, hlasilo to tusim Access denied a na nete samozrejme ziadne riesenia.
K tomu problemu s tlacou, mozno nie je chyba v PC ale v tlaciarni, mozno ona ma zapamatane nejake zmensenie. Vyskusaj, ci tlac z ineho PC nebude robit rovnaky problem, a tak zistis, ci je chyba v PC alebo v tlaciarni.
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: problem so zvukom a tlacou

Príspevok od používateľa loksiklubos » 19 Nov 2019, 22:15

na zvuk uz som skusalrozne opravy co som nasiel na webe ale zatial bez uspechu a pri tlaci to iste skusane na inom oc uz tlac isla ale na povodnom pc nie davam tomu ze chyba mohla nastat aktualizaciou len tiez som skusildat odinstalovat posledne instalovane a nic
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok