Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • rev├şzny merac├ş pr├şstroj

rev├şzny merac├ş pr├şstroj

Sp├íjky, ods├íva─Źky; Klie┼íte, skrutkova─Źe; Mer├íky, Gener├ítory; ─îistenie, leptanie; V┼Ľta─Źky, fr├ęzy; Pom├┤cky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Re: rev├şzny merac├ş pr├şstroj

Odosla┼ąod profak78 » 15 M├íj 2019, 20:29

"RE: Zdrav├şm, m├íte niekto sk├║senosti s t├Żmto merac├şm pr├şstrojom od Metrelu - Eurotest XD MI 3155 EU?
─Äakujem za ka┼żd├ę info."

Popr├şpade, v porovnan├ş Eurotestov (XC MI3152 a XD MI3155) s Fluke 1664 FC, ktor├Ż by ste odporu─Źili zak├║pi┼ą? Na z├íklade mojich sk├║senost├ş viem, ┼że Fluke je overen├í kvalita, s Metrelom som e┼íte nemal t├║ ─Źes┼ą...
profak78
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Zalo┼żen├Ż: 15.05.2019

Re: rev├şzny merac├ş pr├şstroj

Odosla┼ąod trunek » 05 J├║n 2019, 23:51

m├ím dos┼ą dos┼ą podobn├Ż. Spom├şnam to aj vy┼í┼íie niekde. A┼ż na to, ┼że sa tam r├Żchlo vyb├şjaj├║ bat├ęrie je to ├║plne super. Len ten ve─żk├Ż plne farebn├Ż displej tomu d├íva zabra┼ą.......keby si vyber├ím dnes tak idem do oby─Ź LCD :) tam som ho nab├şjal 1x za 3 mesiace tu 1x za dva domy
u─Ź├şme sa ka┼żd├Ż de┼ł. Vid├şm to s├ím na sebe - ponuka v├Żroby DPS http://svetelektro.com/Forum/ponukam-vy ... 25071.html
trunek
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1766
Zalo┼żen├Ż: 17.05.2007

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na N├íradie, sp├íjkovacia a meracia technika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist