USB osciloskop

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

USB osciloskop

Príspevok od používateľa spin90 » 26 Okt 2008, 16:13

Mam sice doma oscik ale za 1 neni moj a za 2 je to uz fakt stare a ani nie najfunkcnejsie elektronkove zariadenie. Videl som raz na nete osciloskop ces myslim COM port ale nebolo to nic moz pretoze rychlost prenosu cez COM je mala. Prato ma zaujima ci nema niekto schemu na oscik cez USB s prislusnym programom ktyry by mal nejake lepsie parametre. Diki
0

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa daqq » 26 Okt 2008, 16:16

Skus www.rlx.sk

Ja som tam kupil normalny standalone digital rigol DS5022M za 7000Skk.

Pripadne hladaj na nete, je spusta predajcov. Urcite to kupis hotove za lacnejsie nez si to vyrobis, a takisto to bude kvalitnejsie.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Príspevok od používateľa spin90 » 26 Okt 2008, 16:26

AHa tak to mas pravdu. ALe ja zas nesom nejaky profik abo co. Mal som na mysli nejake take amaterske zapojenie :-) ne bars drahe ale ako tak funkcne. Povedzme zorovnatelne alebo kusa lepsie ako Tesla BM370. Ten mam teraz a je velky tazky a nena naladeni bars dobre. A nemam h ani kde odlozit :-)
0

Používateľov profilový obrázok
Kado
Power user
Power user
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: 02 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: PB
Vek: 40

Príspevok od používateľa Kado » 26 Okt 2008, 19:36

to daqq: si spokojny s tym oscp? lacnejsi novy digital asi nikde inde nezozenies...v datashite vidim, ze to ma vsetky "standartne" funkcie dig. oscp.
0
Návrh zapojení s jednočipovými mikropočítačmi, tvorba programového vybavenia pre mikropočítače
http://www.jk-elektronika.info/index.html

predaj !!
http://svetelektro.com/modules.php?name ... 54#p549154

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa daqq » 26 Okt 2008, 19:53

No, ja mu zatial nemam co vycitat. Som nadmieru spokojny. Rozhodne lepsi nez OWON - iny lacny s ktorym som mal tu cest.

Je pravda ze som nerobil dake sialene zlozite a presne merania, no merania ktore som zatial robil (sirka PWM, zvlnenie napajacieho napatia, a par dalsich) zvladol vyborne. Nenapada ma nic, co by som mu mal vytknut - snad to, ze som nemal byt drzgros a kupit si ten za takych 12 ci 13 ci kolko - farebna obrazovka, este vyssi bandwidth.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
Kado
Power user
Power user
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: 02 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: PB
Vek: 40

Príspevok od používateľa Kado » 26 Okt 2008, 20:17

ja rozmyslam nad tym DS5062M, co je podobne tomu tvojmu, len vacsi bandwidth a cena 11 116 Sk bez dane...
0
Návrh zapojení s jednočipovými mikropočítačmi, tvorba programového vybavenia pre mikropočítače
http://www.jk-elektronika.info/index.html

predaj !!
http://svetelektro.com/modules.php?name ... 54#p549154

Používateľov profilový obrázok
daqq
Power user
Power user
Príspevky: 2528
Dátum registrácie: 10 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa daqq » 26 Okt 2008, 22:19

Kup si, ak sa ti nebude pacit, tak skoda. Alebo kup tektronix, za 60000Skk minimalne :-) Budes mat naj. dostupnu kvalitu, ale priplatis si za nu.
0
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.

Používateľov profilový obrázok
Raptor181
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 16 Aug 2007, 00:00
Bydlisko: West Slovakia, BA
Vek: 47

Príspevok od používateľa Raptor181 » 08 Nov 2008, 10:14

Skus pozriet na www.sybas.cz
0
MOTORPOWER
Autoelektrika, autoalarmy, oživenie umrtvených RJ, opravy tacho,deaktivacia immo, airbag, autodiagnostika, odkódovanie a oprava autorádií, kódovanie autokľúčov.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok