Manuál pro střídavý zdroj DIAMETRAL AC250K2D-S

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

cejka
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30 Okt 2015, 13:16

Manuál pro střídavý zdroj DIAMETRAL AC250K2D-S

Príspevok od používateľa cejka » 30 Okt 2015, 13:56

Zdravím,

neměl byste někdo originální manuál pro tento typ střídavého zdroje nebo alespoň příbuzného typu? Jde o DIAMETRAL AC250K2D-S. Koupil jsem jej z druhé ruky, ale bohužel bez návodu. Navíc je ten zdroj zakódovaný (4 místné heslo), takže se sháním po informacích, jak jej odblokovat servisním kódem, pokud takovou věc ummožňuje, nebo zjistit způsob, jak jej uvést do továrního nastavení.

Už jsem jej rozebral a hledal, zda je přítomné nějaké resetovací tlačítko, jak by se na zařízení s možností zakódování slušelo. Uvnitř je nějaký uP PIC, ale resetovací tlačítko na základní desce není. Pokud byste někdo pomohl budu rád. Sice už jsem stačil navrhnout zařízení pro brute force útok, ale samozřejmě jednodušší bude návod. :D
0

Používateľov profilový obrázok
pajky
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 03 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Cadca

Re: Manuál pro střídavý zdroj DIAMETRAL AC250K2D-S

Príspevok od používateľa pajky » 30 Okt 2015, 17:15

Sice ti s tym nepomozem, ale paci sami tvoj pristup k veci :-)
0

cejka
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30 Okt 2015, 13:16

Re: Manuál pro střídavý zdroj DIAMETRAL AC250K2D-S

Príspevok od používateľa cejka » 30 Okt 2015, 21:56

Jeste sem doplnim, ze jsem se na stejny dotaz ptal na ebastlirne a tam se mi dostalo odpovedi, zda neni jednodussi kontaktovat primo vyrobce. Tak to jsem prosim minuly tyden udelal a odpoved bohuzel zadna. A dle informaci z jinych vlaken a for se ji pravdepodobne asi nedockam. Proto nez se pustim do utoku na pristroj zkousim jeste jinou formu zjisteni potrebnych informaci.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok