Lisovacie Kliešte

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
acheruspd
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 05 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Prievidza
Vek: 29

Lisovacie Kliešte

Príspevok od používateľa acheruspd » 03 Feb 2016, 20:15

Zdravím vás ,
je tu niekto kto má skúseností s vykurovacímy fóliamy?potreboval by som poradiť kde kúpiť za najlepšie peniaze slušné lisovacie/krimpovacie kliešte.Jediné čo som našiel sú v linku a chcel by som počuť na ne názor tých čo s nimy už robili.Alebo ak vie niekto o lepších nech dá vedieť.Prípade na čo si treba dávať pozor.

http://www.infra-salave-kurenie.sk/infr ... -lisovacie
0
{:-) ak si elektrikár nerob za drobáky,podrážaš tým všetkých elektrikárov {:-)

Používateľov profilový obrázok
Dr.Martin
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1361
Dátum registrácie: 15 Jún 2011, 00:00
Vek: 29

Re: Lisovacie Kliešte

Príspevok od používateľa Dr.Martin » 03 Feb 2016, 21:39

Takéto kliešte máme v robote,len nie s týmito čeľustami,čeľuste máme na očká dutinky a wago.Ale ku kliešťom keď sú kliešte otvorené je dosť problém ich zatvoriť jednou rukou,sú totiž moc naširoko musíš si ich o niečo pritlačiť alebo mat veľké ruky :) Ten mechanizmus o ktorom píšu že ti nedovolí otvoriť kliešte predtým než to máš zlisované som odstránil práve kvôli tomuto.Totiž ty ich opätovne nevieš ani zavrieť kým ich úplne neotvoríš a ako som písal keď sú úplne otvorené je problém ich zavrieť.Tak teraz si ich raz napasujem do ruky a snažím sa ich v nej držať kým nemám všetko zlisované.
0
Ľudovít Štúr opustil túto konverzáciu.
Nemám rád špenát, Tdi a moralistov.
GitHub

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok