Pokosova pila - Pozicanie

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2339
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Pokosova pila - Pozicanie

Príspevok od používateľa rudko » 14 Feb 2017, 17:24

Ahojte pani

Najde sa tu niekto z okolia BA (pripadne NR, TO, HC, PN, TN) kto by bol ochotny na tyzden-dva pozicat pokosovu pilu? Budem ju potrebovat niekedy v priebehu marca - aprila (ked bude teplejsie a bude sa dat robit vonku), ale pytam sa v predstihu aby som sa vedel zariadit ak sa nik nenajde. Budem ju potrebovat na vyrobu stola na terasu. Kotuce si samozrejme kupim a potom ich necham dotycnemu aj s nejakou (tekutou?) odmenou.
Ono kupit ju nie je problem, ale pochybujem ze ju este niekedy v najblizsich 10tich rokoch budem potrebovat tak je to zbytocne.
Aj dat si material napilit je cesta, ale poznate to, vzdy treba vo finale daco zmenit :-)
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

Používateľov profilový obrázok
Jirka84
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2493
Dátum registrácie: 21 Mar 2012, 20:30
Bydlisko: kousek na sever od Olomouce
Vek: 73

Re: Pokosova pila - Pozicanie

Príspevok od používateľa Jirka84 » 14 Feb 2017, 20:40

Kdysi (krátce po povodni v 97roce) jsem ji taky potřeboval na "jedno" použití pro nové obklady a nakonec jsem koupil v Baumaxu v akci, protože v jejich půjčovně chtěli nehoráznou zálohu i půjčovné, byť jsem jim prováděl servis elektro na IČO. Dodnes jsem ji potřeboval už mnohokrát. Kdejaká "lajsnička" byla potřeba zkrátit, dát mimo pravý úhel atd. Na baráku se mi už vyplatila dost. Kdybys nebyl tak "zarohem", tak bych Ti řekl, přijeď a nezapomeň na Navrátila do léta. :rolleyes:
0
LAIK se DIVÍ, odborní žasne nad schopnostmi LAIKA...
...nejen tady jsi bastlíři doma... ...taky pro radost i poučení
Zábava pro naše polovičky - Církvice (Čáslav = ČR)
..mladí nedělají vždy , co se jim říká... :rock:

Používateľov profilový obrázok
muziker
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6267
Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: BA, KE, RV, Praha, Toronto,
Vek: 75

Re: Pokosova pila - Pozicanie

Príspevok od používateľa muziker » 14 Feb 2017, 20:51

No neviem, ja som mal požičané nejaké to náradie z Hornbachu aj Baumaxu (teraz OBI) v Košiciach. Síce je pravda že záloha je dosť vysoká (zrejme kvôli nezodpovedným ktorí sa ich snažili dobehnúť), ale po vrátení náradia vrátili na účet rýchlo a statočne všetko (strhli si len poplatok za požičanie čo je úplne v poriadku) do posledného centa a myslím že poplatky neboli vôbec likvidačne vysoké, ale primerané. Potešilo, že náradie bolo značkové, profi a spoľahlivé, bez jedinej závady. ja som bol vždy veľmi spokojný. Tento týždeň idem tiež niečo požičať na práce pri úprave bytu.

Inak požičovní náradia v BA je dosť a je to bezproblémové. Zájdeš tam, požičiaš si, urobíš čo potrebuješ, ... a vrátiš. Síce treba sa presúvať do požičovne 2x, nechať tam finančnú zábezpeku ale inak OK. Kvitujem že sa netreba s nikým handrkovať, ani sa doprosovať. Jednoducho čistá robota.
0
muziker

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok