Uvaha nad zvarackou...

Spájky, odsávačky; Kliešte, skrutkovače; Meráky, Generátory; Čistenie, leptanie; Vŕtačky, frézy; Pomôcky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Uvaha nad zvarackou...

Príspevok od používateľa Marek1975 » 30 Apr 2017, 22:18

Chcel by som sa opytat len informativne, neuvazovali ste niekedy nad prerabkou TIG zvaracky na MIG system? - Myslene ako rozsirenie, Nie samozrejme nejakej drahej zvaracky, ale tak do hodnoty max 250€, tych je na trhu plno, zaujimalo by ma ci by sa to nejako dalo, dakujem za napady - postrehy.
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
boraicho
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 12406
Dátum registrácie: 03 Feb 2007, 00:00
Bydlisko: Prešov
Vek: 35
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvaha nad zvarackou...

Príspevok od používateľa boraicho » 01 Máj 2017, 04:37

Ja rozmyslam nad tym ze na vystup dc mma/tig zvaracky pripojim plny most s tranzistormi a oscilator 494 napr. A tym padom spravim ac tig a dokazem zvarit aj hlinik....?
0
"Aj nevinne vyzerajúca súčiastka, môže byť príčinou nefunkčnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
CNC 1810 na DPS

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvaha nad zvarackou...

Príspevok od používateľa Marek1975 » 01 Máj 2017, 09:43

boraicho, toto si cital? sice je to riadny "bastl" , ale mozno pomoze : https://www.svarbazar.cz/phprs/view.php ... 2007072701
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok