Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • meranie funk─Źnosti hlinikov├ęho rozvodu

meranie funk─Źnosti hlinikov├ęho rozvodu

Sp├íjky, ods├íva─Źky; Klie┼íte, skrutkova─Źe; Mer├íky, Gener├ítory; ─îistenie, leptanie; V┼Ľta─Źky, fr├ęzy; Pom├┤cky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Re: meranie funk─Źnosti hlinikov├ęho rozvodu

Odosla┼ąod Dr.Martin » 27 M├íj 2019, 07:04

merak neviem ─Źo m├í┼í za byt a ako si predstavuje┼í dom ale keby mam v na┼íom dome (1 poschodie,3 izby kupelka, kuchyna,kotolna,spajza,chodba,povala a elektrika je e┼íte aj vonku na terase) 30 okruhov m├┤┼żem si na ka┼żd├║ ┼żiarovku da┼ą zvl├í┼ít isti─Ź.
Dr.Martin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 657
Vek: 25.26
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2011

Odosla┼ąod Drakoush » 27 M├íj 2019, 07:59

Bungalov, 4 izby + kuchy┼ła + k├║pe─ż┼ła + WC + sklad + povala, elektrick├ę k├║renie. Rozv├ídza─Ź je 72 modulov├Ż.
Pr├şlohy
20153BB9-44C8-4A6A-BF06-A08A10DA3617.jpeg
Pon├║kame: v├Żkup, predaj, servis merac├şch pr├şstrojov r├┤znych zna─Źiek, overenie presnosti meradiel kalibr├ítorom - do 5,5 miest. Pozri aj na┼íu FB str├ínku (ikonka webu v profile), kde n├íjde┼í zauj├şmav├ę fotky a vide├í z opr├ív, review nov├Żch mer├íkov a pod.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 9689
Vek: 24.25
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod ondistef » 27 M├íj 2019, 08:58

zdeno6505 nap├şsal:A ja zas nech├ípem, ─Źo je v tej krabi─Źke , ┼że to stoj├ş 170ÔéČ ?

Vn├║tri je elektronika, ktor├í sleduje spektr├ílnu charakteristiku pr├║du a tie┼ż ve─żkos┼ą nap├Ątia (pri nap├Ąt├ş >275V AC vyhadzuje isti─Ź/ kombinovan├Ż chr├íni─Ź). Aplika─Źn├ş p┼Ö├şru─Źka - Obloukov├ę ochrany AFDD
Ja som AFDD od OEZ k├║pil za 140ÔéČ s DPH.
D├íva┼ą ich na jednotliv├ę okruhy ako je pop├şsane v pr├şru─Źke je ekonomicky neutiahnute─żne pri vy┼í┼íom po─Źte okruhov (navy┼íe ich v┼íetci robia len v jednof├ízovom preveden├ş), nevraviac u┼ż o rozmerovom naf├║knut├ş rozv├ídza─Źa.

Obl├║kov├║ ochranu (ARC-40-1N-3M + LTN-32B-1N) som pou┼żil centr├ílne pre cel├Ż rozv├ídza─Ź (jednof├ízov├Ż pr├şvod s 20A isten├şm) a od okt├│bra 2018 zatia─ż funguje bez probl├ęmov a bez falo┼ín├ęho vypad├ívania (pripojene spotrebi─Źe ako LCD TV + PC, LED osvetlenie, r├ídio, mini r├║ra s dvojplatni─Źkou, bojler + prietokov├Ż ohrieva─Ź, pr├í─Źka, chladni─Źka a samostatn├Ż mraziaci box + ob─Źas ─Źerpadlo na ┼żumpu).

aladar nap├şsal:15 obvodov v byte? Bavime sa o beznom byte 30-90m2, alebo o Kocnerovom v Bonaparte? :) V rodinnom dome to ma vyznam asi tam kde mas vedenie nie v stene vedene - do dielne, pivnice, na povalu, ak tam sucasne mas obcas velky odber, alebo hryzkajuce zvieratka. Ja si viem predstavit v pohode 5, plus varna doska bezne 2.

Ke─Ć si vezme┼í, ┼że na spotrebi─Źe ako pr├í─Źka, um├Żva─Źka, su┼íi─Źka, chladni─Źka, ... by mali by┼ą samostatn├ę okruhy tak aj s oby─Źajn├Żmi z├ísuvkov├Żmi okruhmi presko─Ź├ş┼í t├Żch 7 okruhov ako ni─Ź.
Kedysi sa byty istili dvoma poistkami (1 sveteln├Ż/ 1 z├ísuvkov├Ż), ale dnes s├║ u┼ż n├íroky na elektroin┼ítal├íciu trochu in├ę :D
ondistef
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 471
Zalo┼żen├Ż: 31.12.2009

Odosla┼ąod Merak » 27 M├íj 2019, 09:15

- svetlo + vetilátory BJ
- svetlo chodba + ob├Żva─Źka + kuchy┼ła
- svetlo sp├íl┼ła + dve izby
- elektrická rúra
- um├Żva─Źka riadu
- varná doska
- pr├í─Źka
- su┼íi─Źka
- chladni─Źka + mikrovlnka + digestor
- zásuvky nad linkou v kuchyni
- z├ísuvky pre A/V/TV/internet v ob├Żva─Źke
- z├ísuvky kuchy┼ła + ob├Żva─Źka - I. okruh
- z├ísuvky sp├íl┼ła + prv├í izba - II. okruh
- z├ísuvky prv├í izba + ob├Żva─Źka + druh├í izba - III. okruh
- z├ísuvka technologick├í pre pracovn├Ż k├║t

EDIT: a preto, aby som sa vyhol AFDD, tak som si zapájal zásuvky po svojom
https://svetelektro.com/modules.php?nam ... 00#p447884

EDIT2: m├┤j bytov├Ż rozv├ídza─Ź
https://svetelektro.com/modules.php?nam ... 00#p602358
┼żivot je ako s├şnusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzit├Żm si dvakr├ít na nule
pon├║kam na predaj: http://svetelektro.com/Forum/predam-pop ... art40.html
P.S.: sk├┤r som vedel zapoji┼ą vidlicu a z├ísuvku ako rozpr├íva┼ą
Merak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 6712
Vek: 39.88
Zalo┼żen├Ż: 10.07.2012
Paragraf: 24

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na N├íradie, sp├íjkovacia a meracia technika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist