Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Ak├Ż soft k FLK8846?

Ak├Ż soft k FLK8846?

Sp├íjky, ods├íva─Źky; Klie┼íte, skrutkova─Źe; Mer├íky, Gener├ítory; ─îistenie, leptanie; V┼Ľta─Źky, fr├ęzy; Pom├┤cky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Ak├Ż soft k FLK8846?

Odosla┼ąod Drakoush » 13 J├║l 2019, 15:59

─îafte,

m├ím dvojicu mer├íkov Fluke 8845 a 8846. K mer├íkom samozrejme pri┼íiel aj soft flukeview forms basic, ktor├Ż umo┼ż┼łuje pripojenie len jedn├ęho mer├íka. Designer je pr├şli┼í drah├Ż na to, ┼że ten soft sa d├í pou┼żi┼ą viacmenej len na logovanie a priame od─Ź├ştanie hodn├┤t (remote display).
Zauj├şma ma, ─Źi existuje nie─Źo tak├ę, ako labview vo verzii free - aby som vedel z neho od─Ź├şta┼ą, nastavi┼ą mer├ík a logova┼ą s├║─Źasne veli─Źiny oboch do nie─Źoho, treb├írs .csv s├║boru. Ide├ílne by bolo, keby som potom vedel programova┼ą kon┼ítanty, ako v LV. Ale to nie je podmienka, zi┼ílo by sa to napr. pre prepo─Źet hFe tranzistoru, ak by som jedn├Żm meradlom meral Ib a druh├Żm Ic.
Existuje v├┤bec nie─Źo tak├ę?
Pon├║kame: v├Żkup, predaj, servis merac├şch pr├şstrojov r├┤znych zna─Źiek, overenie presnosti meradiel kalibr├ítorom - do 5,5 miest. Pozri aj na┼íu FB str├ínku (ikonka webu v profile), kde n├íjde┼í zauj├şmav├ę fotky a vide├í z opr├ív, review nov├Żch mer├íkov a pod.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 9690
Vek: 24.25
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Re: Ak├Ż soft k FLK8846?

Odosla┼ąod Drakoush » 15 J├║l 2019, 17:25

Kur┼ła chlapi, to nikto s t├Żm nerob├ş?

Tak┼że som h─żadal ─Ćalej a narazil som na measurus. Program je platen├Ż, ale je aj free. Rozdiel je v tom, ┼że vo free verzii sa nedaj├║ uklada┼ą grafy. Measurus je ur─Źen├Ż na komunik├íciu po protokole LAN a v├Żhodou je, ┼że sa d├í ─Źiasto─Źne upravi┼ą ─Źo sa pr├şkazov t├Żka - nastavi┼ą (prida┼ą) pr├şkazy pri pripojen├ş a po odpojen├ş. ─îo je ve─żk├í v├Żhoda, preto┼że ak chcem ┼íetri┼ą displej, tak po pripojen├ş som tam ┼íupol pr├şkaz na odstavenie displeja a po odpojen├ş sa op├Ą┼ą vr├íti nazad.
Okrem toho je tam aj termin├íl, tak┼że kedyko─żvek mu m├┤┼żem posla┼ą manu├ílne nejak├Ż pr├şkaz.

Ak by teda niekto h─żadal ako ja, nech nav┼ít├şvi str├ínky ELSO Philips Service, http://www.elso.sk/EL
Pon├║kame: v├Żkup, predaj, servis merac├şch pr├şstrojov r├┤znych zna─Źiek, overenie presnosti meradiel kalibr├ítorom - do 5,5 miest. Pozri aj na┼íu FB str├ínku (ikonka webu v profile), kde n├íjde┼í zauj├şmav├ę fotky a vide├í z opr├ív, review nov├Żch mer├íkov a pod.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 9690
Vek: 24.25
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Nasp├Ą┼ą na N├íradie, sp├íjkovacia a meracia technika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist