Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • U┼żito─Źn├ę veci pri v├Żbere meracej techniky

U┼żito─Źn├ę veci pri v├Żbere meracej techniky

Sp├íjky, ods├íva─Źky; Klie┼íte, skrutkova─Źe; Mer├íky, Gener├ítory; ─îistenie, leptanie; V┼Ľta─Źky, fr├ęzy; Pom├┤cky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

U┼żito─Źn├ę veci pri v├Żbere meracej techniky

Odosla┼ąod Drakoush » 01 Sep 2019, 15:55

─îaute,

vytv├íram toto vl├íkno, kam postupne pl├ínujem dop─║┼ła┼ą materi├íly, aby som V├ím u─żah─Źil v├Żber merac├şch pr├şstrojov, preto┼że t├í idealizovan├í predstava o Annengoch a idealizovan├í predstava niektor├Żch ─Źlenov o bezpe─Źnosti ma za─Ź├şna znepokojova┼ą. V tomto vl├íkne sa bud├║ zobrazova┼ą r├┤zne testy, rady, tipy, triky a u┼żito─Źn├ę veci okolo v├Żberu ak├ęhoko─żvek meradla do dielne. Spolupracujeme s firmou Elso Philips Service, Tren─Ź├şn a spolu s vysoko kvalifikovan├Żmi chalanmi z Elsa budeme d├íva┼ą dohromady nejak├ę inform├ície.

Na za─Źiatok by som chcel da┼ą na zrete─ż t├║to kr├ísnu preh─żadov├║ tabu─żku USB osciloskopov PicoScope, ktor├í ve─żmi pom├┤┼że pri v├Żbere. ─îoskoro pribudne aj video z p├íru vybran├Żch modelov, kde si uk├í┼żeme hlavn├ę prednosti t├Żchto osciloskopov.
https://www.elso.sk/sk/content/85-picos ... Yn6WUdnTb8

─îoskoro sa tie┼ż bude kona┼ą ve─żk├Ż test RCL metrov s├║─Źasnej aj minulej produkcie. D├║fam teda, ┼że V├ís to zaujme a hlavne V├ím to pom├┤┼że spr├ívne sa rozhodn├║┼ą.

Pokojne m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą aj na┼íe FB str├ínky (odkaz v mojom profile - ikonka zemegule), kde sa rovnako bud├║ tieto veci publikova┼ą.

─îere┼íni─Źka na torte bude pripravovan├ę video z prostredia, kam sa hocikto nedostane, ale viac neprezrad├şm, chcem si to necha┼ą ako prekvapenie. Nad┼íenci meracej techniky v┼íak za┼żij├║... Dobrotu :D
Pon├║kame: v├Żkup, predaj, servis merac├şch pr├şstrojov r├┤znych zna─Źiek, overenie presnosti meradiel kalibr├ítorom - do 5,5 miest. Pozri aj na┼íu FB str├ínku (ikonka webu v profile), kde n├íjde┼í zauj├şmav├ę fotky a vide├í z opr├ív, review nov├Żch mer├íkov a pod.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 9689
Vek: 24.25
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Nasp├Ą┼ą na N├íradie, sp├íjkovacia a meracia technika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist