SkyLink

Chcete pomocť v oblasti VF techniky?

Moderátori: mirosne, Moderátori

Simil
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 798
Dátum registrácie: 08 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: NR
Vek: 63

SkyLink

Príspevok od používateľa Simil » 13 Jún 2012, 21:16

Zdravím.Dnes po zapnutí TV mi prestala ísť programová ponuka od SkyLinku.Ide mi cez sat OPEN BOX 800 len TA3,a ČT24.Ostatné kanály píšu,že sú kódované.Zobral som kartu,a vyskúšal u švagra,tam píše že Failed.Jeho kartu som dal do môjho sat prijímača,a všetky programy fungujú,takže s inou kartou to aj u mňa funguje.Čize všetky komponenty by mali byť dobré.Cez www Skylinku som aj 2x refrešol kartu,TV som mal nastavený na STV1,a nič.Stále píše,že kanály sú zablokované.Chcel som volať na Hotline,ale tam pracujú len do 19:00.Predpokladám,že mi asi odišla IRDETO karta.Stretol sa s týmto niekto?.Karta je stará 6 mesiacov. Poprípade nejakú radu.Predpokladám,že ten servisný poplatok,ktorý sa chystajú zaviesť/ 1,2€/ mesiac/ to ešte nie je aktuálne,pretože na ich webe písali.že kto si vymení kartu pred 31.8.2012 ,má 2roky bez poplatku.Tak mne to vychádza ešte bez poplatku minimálne na 18 mesiacov.
0
Naposledy upravil/-a Simil v 13 Jún 2012, 21:29, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
denis555
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11 Dec 2011, 23:07
Bydlisko: pri Piešťanoch
Vek: 28

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa denis555 » 13 Jún 2012, 21:27

S tvojim problémom ti poradiť neviem, no mám ten istý openbox čo ty a minule som narazil na tento odkaz :) http://www.dsl.sk/article.php?article=8474
0

matopd
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 16 Apr 2012, 11:31
Bydlisko: Nováky
Vek: 43

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa matopd » 13 Jún 2012, 21:47

Zdravim, mne dnes robi to iste, asi o siestej vecer to vypadlo. tiez mam irdeto kartu.
0

petrce63
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15 Feb 2012, 12:58

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa petrce63 » 13 Jún 2012, 21:53

Pokud máte heslo k přístupu na servisní veb Skylinku tak si ověřte funkčnost karet. Pokud ne tak mi nebo nekomu kdo montuje a má licenci od sky pošlete číslo karty. Většinou stačí poslat refresh a karta naskočí. Za svou eru jsem neviděl vadnou kartu. U sky dříve TT jsem od začátku působení na trhu. :D
0

Simil
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 798
Dátum registrácie: 08 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: NR
Vek: 63

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa Simil » 13 Jún 2012, 22:00

Heslo na servisný web nemám,mám len bežný prístup na zákaznicku zónu,kde si viem aktivovať niektoré služby,predplatiť bal.a podobne.Je tam aj ponuka refrešnuť kartu,spravil som to 2 krat,naladil STV1 a čakal aj 1/2 hodiny a nič,Stále píše,že kódované všetky kanály okrem TA3,a ČT24.Inú katrtu keď vložím do môjho prijímača,tak všetko funguje,tak predpokladám chybu karty a nie prijímača.Susedi okolo mňa signál chytajú bez problémov,takže šírením signálu z ASTRY to nebude.

TO Matopd: Mne to spravilo tiež asi okolo 17:00,teraz som písal mail do Skylinku,som zvedaví,čo odpíšu.Ešte že mám TV so zabudovaným DVBT,tak som si naladil aspoň tých pár kanálov,čo sú šírené vzduchom.
0

Používateľov profilový obrázok
Napster050
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3048
Dátum registrácie: 01 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa Napster050 » 13 Jún 2012, 22:25

nech idú do paže aj s nejakým posraným servisným poplatkom... sami vidíte že ked treba, tak niesu na "hotline" alebo neodpovedajú a neriešia problém... Zmenil sa majiteľ, tak sa chce nabaliť... a aby to nebolo nápadné, tak namiesto spoplatnenia "voľného" balíka, zavedú servisný poplatok...
ku**y zhorené.
0
Navštívte nový web o audiotechnike a podeľte sa s nami !
http://www.vintageaudio.tk/
môj YouTube kanál

Simil
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 798
Dátum registrácie: 08 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: NR
Vek: 63

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa Simil » 13 Jún 2012, 22:35

Na ich webe mali upozornenie,že kto nesúhlasí so servisným poplatkom,do 8 dní môže odstúpiť od zmluvy.Lenže tiež si myslím,že to nie je seriozne,pretože to nerieši primárny problém,a to investíciu asi 250€ do nákupu techniky a karty.Ak chcú byť férový,mali by vrátiť ľuďom,ktorý sa rozhodnú neakceptovať novú zmluvu aspoň poplatok za nákup karty,čo činilo asi 70€+ za výmenu IRDETO karty 24€.Satelitný prijímač sa dá použiť aj s inou kartou,aj keď už tých možností nie je veľa.
0

petrce63
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15 Feb 2012, 12:58

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa petrce63 » 13 Jún 2012, 22:50

Jiná možnost neexistuje. UPC i digi je drahé a Tmobil je taky v koncích.
Na Slovensku je více možností?
0

Simil
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 798
Dátum registrácie: 08 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: NR
Vek: 63

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa Simil » 13 Jún 2012, 23:06

Zatiaľ žiadne iné možnosti na prijímače s kartou okrem Tebou spominaných nie sú,alebo aspoň o iných neviem. Ale začína sa mi pozdávať toto. http://www.parabola.cz/zpravicky/16985/ ... ku-gratis/. Predpokladám ale.že to čo spravil Skylink,popudilo veľa ľudí,a možno sa nejaká firma toho chytí,a niečo nové prinesie.

Tak som sa opeť prihlásil na web Skylinku,a pozrel na prihlasovacej str.Je tam napísané,od kedy je karta platná,a aký mám balíček aktivovaný.Pri dobe platnosti je -,čiže karta musí byť aktívna.Robí toto ešte niekomu?Mám taký pocit,že to robí len na karte Výmena,pretože sa na to stažujú už aj na iných fórach.Asi súdruhovia niečo zmrvili. Som zvedavý,čo mi odpíšu zajtra zo Skylinku.
0

Simil
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 798
Dátum registrácie: 08 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: NR
Vek: 63

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa Simil » 14 Jún 2012, 10:12

Tak problém je poriešený. Skylink nereagoval ani na včerajší,ani dnešný ranný mail,tak som tam volal na zákaznícky servis.Po 20 min.hlásky,že som v poradí a mám čakať/ už som to chcel položiť,keď to zdvihhla nejaká pani na hotline/preposlala opeť autorizačný kód,a všetko po zapnutí funguje.Takže odporúčam všetkým,ktorým to prestalo ísť pevné nervy.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 14 Jún 2012, 12:15

pepkomas napísal:potom načo sa platia koncesie??
Koncesionarske poplatky a skylink su 2 uplne ine veci. To vela ludi nedokaze pochopit. Na antenu chytas zakladne programy. To je z tych konc. poplatkov. Skylink je len ina moznost prijmu, a kludne si za to mozu pytat poplatky. Ale suhlasim s tym, ze najskor nalakali ludi na nieco dozivotne zadarmo (resp. za vyssi vstupny poplatok) a potom za to chcu prachy.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
danielle
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Žiar nad hronom

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa danielle » 14 Jún 2012, 13:31

Ja mám doma dva príjimače na skylink naraz kupované, karty irdeto.Jedna mi ide a druhá nie.Po niekolkých hodinách,čo som volal na info mi to stále nespojazdnili. Ako je to s CS linkom,neoplatilo by sa tam prejst?
0
Pogramujem centrá v solidcame

mysiak001
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 14 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Margecany
Vek: 48

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa mysiak001 » 14 Jún 2012, 13:38

Koncesionarske poplatky nemaju nic spolocne so sirenim TV. Koncesionarske poplatky koncia v RTVS na "vyrobu programu". Servisny poplatok od skylinku je svinstvo lebo verejnopravne TV a rozhlas si platia distribuciu cez satelit sami. SOI na slovensku nenasla porusenie zakona kedze skylink (skupina M77) mala vo vseobecne zaveznych podmienkach klauzulu o jednostrannej moznosti zmeny tychto podmienok a uvidime co povie rada pre retransmisiu kde je podnet na klamlivu reklamu. Osobne si myslim ze nepovie nic kedze v dobe vysielania reklamy platili stare podmienky. Inak bol to super tah od towercomu predat znacku SKYLINK skupine M77 ktora pred tym kupila znacku CS LINK a oba v podstate zlucila. A towercom sa smeje kedze distribuciu cez sat zabezpecuje on tak isto ako cez DVB-T :D
0

Zdenak
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10 Júl 2012, 10:09

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa Zdenak » 10 Júl 2012, 10:12

tiež nesúhlasím so zavedením poplatku a príde mi to ako využitie dominantného postavní na trhu. Ešte by som doplnil, že Skylink ponúka odpustenie poplatku na 2 roky pri zakúpení Irdeto karty
0

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa juraj77 » 14 Apr 2015, 19:05

Má tu niekto skylink ???? Nejdú slovenské programy :crying:

Webová stránka: The requested service is temporarily unavailable. It is either overloaded or under maintenance. Please try later. :thumbdown:
:axe:
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

Používateľov profilový obrázok
misocko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4318
Dátum registrácie: 14 Jún 2009, 00:00
Vek: 47

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa misocko » 14 Apr 2015, 19:09

mne nejdu ziadne, vobec nevidi satelit a ani na skylink sa cez netneda dostat :(

bud to stunelovali alebo rusaci dali dole satelit
0
Naposledy upravil/-a misocko v 14 Apr 2015, 19:10, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
PeterKeral
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1046
Dátum registrácie: 28 Okt 2011, 19:22
Bydlisko: Prešov/Москва
Vek: 32

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa PeterKeral » 14 Apr 2015, 19:10

napodobne žiaden signal ..... :confused:
0
Kawasaki GPZ500, Bandit 1200
Bez motorky ani na krok :)

Používateľov profilový obrázok
djtoxic
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Lipany
Vek: 30

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa djtoxic » 14 Apr 2015, 19:11

Ani u nás nefungujú. Našiel som viacej príspevkov k aktuálnemu výpadku.
http://www.parabola.cz/forum/topic-84990/
0
ALEA Lights™ k Vaším službám...

Používateľov profilový obrázok
juraj77
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1538
Dátum registrácie: 23 Sep 2012, 22:39
Bydlisko: Nitra
Vek: 44

Re: SkyLink

Príspevok od používateľa juraj77 » 14 Apr 2015, 19:11

u mňa len české programy..
0
" Bez vody si viem predstaviť život, ale bez internetu a počítača nie.."

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok