Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • OT: P: Ortu┼ąov├ę v├Żbojky

OT: P: Ortu┼ąov├ę v├Żbojky

V┼íetky pr├şspevky nesp─║┼łaj├║ce pravidl├í f├│ra

Moderátor: Moderátori

OT: P: Ortu┼ąov├ę v├Żbojky

Odosla┼ąod ludozrut » 03 J├║n 2020, 02:24

To kde 500e za taku vybojku pytaju?Chcem to vidiet...
ludozrut
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 37
Zalo┼żen├Ż: 02.06.2020

Re: P: Ortu┼ąov├ę v├Żbojky

Odosla┼ąod bandi-p » 03 J├║n 2020, 08:46

bandi-p
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 93
Vek: 39.04
Zalo┼żen├Ż: 08.05.2012

Odosla┼ąod miroja » 03 J├║n 2020, 10:50

ludozrut nap├şsal:To kde 500e za taku vybojku pytaju?Chcem to vidiet...

Chces ich kupit, ked prispievas do vlakna? Ak nie, asi nie je na mieste tvoj komnetar. Pozri vsetky pravidla fora, alebo aspon pravidla bazaru na fore, zacni hned uplne prvym bodom.
miroja
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2134
Vek: 58.17
Zalo┼żen├Ż: 01.02.2010

Odosla┼ąod ludozrut » 03 J├║n 2020, 11:08

JA vacsinou menim veci mam doma tiez vela roznych svietidiel.Halogenok mam ako indian sipov ale nepocul som nikdy o 500eurovej ziarovke ani vybojke tak snad mam pravo vediet ci to nieje nejaky smejd co predava teflonove panvice co kupil za 1e vo vypredaji ako nejake co americky kuchary odporucaju s kozmickou technologiou bla bla bla za 500e.Vcera som videl savo 1l za 5e50c tak uz neverim nijakej cene.Vies co to je dat za savo 5e50c za 1liter.Tomu ja vravim totalna zlodejina.Pred dvoma rokmi som za 45centov v lete kupoval v kauflande po litry co mali akcii.Ak to stalo tolko ok ale jednoducho som prekvapeny.Inak tie halogenky co mam som kupoval za 10centov 4kusy cize jedna halogenka ma vysla 2centy a nejake drobne.EU ma zas nejake problemy s halogenkami.Chcu ledky aby vsade mali.Cize fajn halogenky niektori davaju pomaly zadarmo.A mne halogenove svetlo najmenej taha oci najviac sa mi paci.Inak mam aj 2 bedne klasickych ziaroviek aj farebnych diskotekovych original z vnutra nastriekana farba a aj 150watt klasicke co ked sa zapnu tak vietia tak ze zela miestnost je pomaly ako cez den.Na ledky som alergicky a pouzivam ich len ako nutne zlo len ako baterky koly spotrebe.Ale v byte jedine ziarovky halogenky a sem tam zapnem aj nejaky klasicku co sa uz nikde taky typ nepredava.Aj klasicke su uz len s halogenkov vnutry.JA mam este s vlaknom take retro kusy.
ludozrut
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod rudko » 03 J├║n 2020, 12:10

Ach jaj. Dalsi mudrlant co vsetko videl a vsade bol.
To ze je to speci lampa prevazne na vedecke ucely uz hovori samo sa seba, ale ked si to teda nevies najst tu mas priklad:
https://www.svetila.com/en/amp/highly-professional-lamps-for-specialized-applications/8980-hbo-350w-s-68v-sfcy10-4-15.html
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2174
Vek: 34.01
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod ludozrut » 03 J├║n 2020, 16:56

Som sa pytal ci to je mozne ja som nepovedal ze to je podvod osobne kupujem vsetky typi svetiel vratane UV-B uv-C v zlavach.naposledy som dostal do daru 4kusy UV-C co jedna zena darovala na nechty UV-C pristroj tak ze reku aby ho nahodou nevyhodila ze ho beriem UV-C som este nemal okrem lediek.Inak su to klasicke nie take co nicia bakterie maju vyssiu vlnovu dlzku ako tie na bakterie.Dokonca ani bankovky pod tym UV-C neukazuje.Led UV-C mi ukazuje znaky tieto na nechty su tak urobene aby minimalne skodili cloveku pokozke.Ale to podstatne ze som ich ziskal gratis.Aj klasicke ziarovky co mam to boli dve velke skatule to som nekupoval ak si myslis ze som nejaky mudrlant to nie ja len som drzgros lakomec nesom ten co je schopny minat neviem ake sumy na svetla preto som bol prekvapeny ze je svetlo za 500euro a neveril som.Take palky platit za ziarovky to jedine firma si moze dovolit co si to moze dat do nakladov.Civil co na tom nezarobi tak jedine ak vyhral nejaku loteriu kupi svetlo za 500e.
ludozrut
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod rudko » 03 J├║n 2020, 21:12

Ja vobec nerozumiem reci tvojho kmena. Neviem cim to je ale vobec neviem o com tocis. UV-ABCDEFG lampy, na nechty? co to ma s tymto prosimta spolocne? tu sa jedna o lampu na specialne pouzitie do priemyslu alebo na vedu/vyskum kde potrebuju presne definovane parametre svetla. preto aj cena je aka je a nik nevravi ze sa to predava bezne v elektre a pouziva na gelove nechty.
ale nic. srat na to
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2174
Vek: 34.01
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Nasp├Ą┼ą na K├┤┼í

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist