Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Elektrická kolobežka

Elektrická kolobežka

Sekcia určená na predaj

Moderátori: Merak, Moderátori

Elektrická kolobežka

Odoslaťod muziker » 20 Aug 2019, 19:40

Ponúkam na predaj novú elektrickú (skladaciu) kolobežku Xiaomi Mi electric scooter M365, ešte v orig. (neotvorenom) balení - teda vôbec nepoužívanú. Pre mňa vzhľadom na vek pomerne nevhodný dar. :D Nákupná cena bola 440 €, predajná teraz 300 € (pri rýchlom jednaní ešte možná dodatočná menšia zľava). Odber len osobne (nemám chuť tak veľkú a pre mňa ťažkú krabicu nosiť na poštu) v Košiciach, príp. v Rožňave a blízkom okolí. Termín prevzatia dohodou - niekedy v priebehu budúceho týždňa (zajtra - 22.augusta odchádzam mimo Slovenska a budem mimo do pondelka 26.augusta).
Technické údaje: Výkon: 250 W , Predné svetlo: ANO , Brzdový systém: kotúčové brzdy , Max. rýchlosť: 25 km/h , Max. dojazd: 30 km , Hmotnosť: 12,5 kg , Materiál: hliník , Nosnosť: 100 kg , Veľkosť predného a zadného kolesa: 21,59 cm , Rozmery: 108 x 114 x 43 cm (š - v - h) , Max. výška riadidiel: 114 cm , Farba: čierna. V balení je: Mi Electric Scooter, nabíjačka, 2 náhradné pneumatiky, 4 skrutky, kľúč pre montáž, užívateľská príručka.
Prílohy
3.JPEG
muziker
muziker
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen
Vek: 70.81
Založený: 10.03.2009

Re: Elektrická kolobežka

Odoslaťod muziker » 02 Sep 2019, 22:33

Predaj kolobežky už nie je aktuálny, lebo si našla nového šťastného majiteľa. :)
muziker
muziker
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen
Vek: 70.81
Založený: 10.03.2009

Naspäť na Predám

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist