P: WEGA JPS-351 + WEGA JPS-351 T-4 (SONY)

Sekcia určená na predaj

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Coolbass
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 15 Dec 2013, 22:51
Bydlisko: Dohňany
Vek: 28

P: WEGA JPS-351 + WEGA JPS-351 T-4 (SONY)

Príspevok od používateľa Coolbass » 02 Jún 2020, 13:43

Ak by niekto hľadal naozaj pekný kúsok, nielen pre sluch, ale aj pre zrak, uvoľňujem zo zbierky zosilňovač značky WEGA (v tom čase tak nejak firmu WEGA odkúpilo SONY) JPS-351 a tuner JPS-351 T-4. Na predaj aj jednotlivo.
Zosilňovač prešiel kompletne repasom :
- komplet vymenené kondenzátory
- kabeláž a usporiadanie káblov (neskutočný chaos v tom bol)
- LED vo VU metroch miesto už nezohnatelných žiaroviek (+ dodám náhradné) + nastavenie VU metroch (bol nesúbeh)
- komplet prečistené všetky dráhy potenciometroch a prepínačoch (žiadne praskanie ani škrípanie potenciometrov)
- vymenené teplo-vodivé podložky koncových tranzistorov, na novo napastované a následne nastavené pracovné body tranzistorov.

Stav je zrejmí z fotografií (predný panel je absolútne bez škrabancov, rovnako tak je na tom aj tuner, na kryte sa nájdu mierne škrabance z dôvodu, že to tak je stále položené na sebe, povedal by som, že škrabance z používania nič hrozné), prípadne môžem poslať aj detailnejšie fotografie v plnom rozlíšení, alebo foto z repasu...
Zosilňovač nieje problém vyskúšať u mňa, zaručujem 100% funkčnosť !
Nakoľko sa jedná aj o zberateľský kúsok, uprednostňujem osobný odber, avšak dá sa dohodnúť aj na pošte.

Špecifikácie:
Power output: 70 watts per channel into 8 (stereo)
Frequency response: 3Hz to 70kHz
Total harmonic distortion: 0.04%
Damping factor: 40
Input sensitivity: 2.5mV (MM), 150mV (line)
Signal to noise ratio: 85dB (MM), 100dB (line)
Output: 150mV (line)
Speaker load impedance: 4 to 16
Dimensions: 410 x 145 x 370mm
Weight: 7.2kg

- jedná sa o ten samí kúsok ako je Sony TA-F5A :fortuneteller:

Cenu by som si predstavoval za komplet spolu (čo by bolo aj najlepšie) okolo 280€, samozrejme sa dá dohodnúť. :agree:
Prílohy
20200225_172551.jpg
20200225_172657.jpg
20200225_172848.jpg
0
Človek sa učí každý deň, veľmi rád sa aj ja sám nechám poučiť od skúsenejších, veď sme len ľudia.
GABKI