Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Simatic ProDiag

Simatic ProDiag

Problematika ohladne regul├íci├ş (PI, PID), ovl├ídania pohonov, odmeriavan├ş veli─Ź├şn, automatiz├ície PLC

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Simatic ProDiag

Odosla┼ąod Miroslava » 04 Feb 2019, 09:04

Zdrav├ş─Źko,
chcem sa sp├Żta┼ą ─Źi m├í niekto sk├║senom s ProDiagom. Potrebovala by som trial licenciu. Bolo mi povedan├ę, ┼że je to mo┼żn├ę stiahnu┼ą online ale neviem to niekde n├íjs┼ą.

─Äakujem
Miroslava
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 1
Zalo┼żen├Ż: 04.02.2019

Re: Simatic ProDiag

Odosla┼ąod Drakoush » 04 Feb 2019, 14:04

Na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu (Siemens) som sa nedo─Ź├ştal, ┼że by uveden├Ż program pon├║kali vo verzii trial. Za─Źal by som t├Żm, ┼że by som kontaktoval podporu a op├Żtal sa. H─żada┼ą nie─Źo, ─Źo neexistuje, je dos┼ą obtia┼żne.
Pr├şpadne pokia─ż ┼ítuduje┼í, tak by som sa rovno op├Żtal, ─Źi existuje nejak├í verzia na ┼ítudentsk├ę ├║─Źely.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 9462
Vek: 23.93
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Re: Simatic ProDiag

Odosla┼ąod datam » 05 Feb 2019, 17:33

Pre ak├║ platformu? TIA alebo WinCC? Je to vlastne modul tak┼że to mus├ş na nie─Źom be┼ża┼ą.

Druh├í vec ┼że siemens men├í ni─Ź ofici├ílne trial ale ich aplik├ície dok├í┼żu be┼ża┼ą v trial m├│de bez licen─Źn├ęho k─ż├║─Źa ale v tomto pr├şpade nepozn├ím / neviem / nebudem trepa┼ą blbosti.
datam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2307
Vek: 37.06
Zalo┼żen├Ż: 24.04.2008

Nasp├Ą┼ą na Automatiz├ícia

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist