Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Elektronk├í─Ź EL84+ECC82

Elektronk├í─Ź EL84+ECC82

Pochv├í─żte sa ostatn├Żm ─Źo zauj├şmave ste vyrobili alebo pr├íve vyr├íbate!

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: Elektronk├í─Ź EL84+ECC82

Odosla┼ąod polo » 10 M├íj 2015, 15:41

PtP je pekne v meracich pristrojoch tesla aspon vo vacsine a opravavovat ziadny problem lepsie ako DPS, to v tom linku nieje nic moc len mal niekto rad prave uhly. :D
'Cause life is like a game sometimes
polo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 710
Vek: 27.99
Zalo┼żen├Ż: 26.12.2009

Odosla┼ąod Bobys » 10 M├íj 2015, 15:53

No pr├íve tak├í Tesla, to je horor opravova┼ą tie star┼íie stroje, oni akoby tam robili layery. Chce┼í sa dosta┼ą k nejakej su─Źiastke a musi┼í odpajkova┼ą 2 vodi─Źe a 3 rezistory aby si sa dostal k tej vysnenej. Stalo sa mi aj ┼że som chcel nie─Źo odcinva┼ą a bol tam tak├Ż uzol do ktor├ęho i┼ílo viacero kontaktov z r├┤znych su─Źiastok a niektor├í z nich bola dobre napru┼żen├í a jak som to nahrial tak sa uvolnila a to kilo cinu sa mi rozlietlo po izbe :lol: som lajk a v podstate som e┼íe v plienkach a uzn├ívam ┼że sk├║sen├Ż servis├ík by to ─Źakal a patri─Źne s t├Żm aj nar├íbal ale ja s ptp nem├ím dobr├ę sk├║senosti. Rad┼íej pekn├Ż plo┼í├í─Źik a svorkovnice, henten chlap├şk v tom m├í aspo┼ł poriadok a je to na vy┼í┼íej ├║rovni ako kdejak├Ż ptp zos├şk
Bobys
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 243
Vek: 23.49
Zalo┼żen├Ż: 03.03.2013

Odosla┼ąod Riki » 10 M├íj 2015, 19:05

z vedlajsieho fora Kudlibabka ma velmi pekne p2p realizacie, prehladne a lahko opravitelne.Obrázok
Riki
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 350
Zalo┼żen├Ż: 14.01.2013

Odosla┼ąod misop » 24 Sep 2019, 15:29

Nazdar Bobys, nemohol by si sem este raz uploadnut fotky tejto masinky, nakoko som tu novy a rad by som na to pozrel, ani odkaz na google+ uz nefunguje nakolko ani g+ uz neexistuje...dik
misop
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 66
Vek: 36.44
Zalo┼żen├Ż: 18.06.2018

Odosla┼ąod nalimko33 » 24 Sep 2019, 17:10

d├ím to sem - ak e┼íte niekto vie po rusky tak tu s├║ desiatky kn├şh o sklenen├Żch ─Źud├ích
https://radiohata.ru/audio/
SHARP MZ-811
nalimko33
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4272
Vek: 47.26
Zalo┼żen├Ż: 29.12.2008

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na M├┤j v├Żrobok

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist