LED bargraf s řízením intenzity LED

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Lamicz
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22 Máj 2015, 09:17
Bydlisko: Brno
Vek: 42

LED bargraf s řízením intenzity LED

Príspevok od používateľa Lamicz » 22 Máj 2015, 09:31

Zdravím všechny,

potřeboval bych vyrobit řízení intenzity vysoce svítivé LED (žluté) pomocí LED bargrafu (ideálně verze s 5 zelenými, 3 žlutými a 2 červenými LED). Ideální verze by byla s tlačítky + a - na přidání/ubrání jednoho segmentu bargrafu, ale stačil by v nouzi i potenciometr. Nutnost je napájení z baterky (např. 9V), takže aby to aspoň chvíli vydrželo (cca pár hodin) fungovat. Ta vysoce svítívá LED bude na kablíku cca 50cm a DPS s bargrafem a tlačítky by měla být co nejmenší, aby "nerušila". Předpokládám použití nějakého jednočipu, ale v tom jsem úplný laik...

Pokud by někoho zajímalo o co jde, jedná se o Star Trek phaser cosplay (ano jsem magor...). Vzhledem k ceně pušky mi nevadí ani vyšší cena. Jsem otevřen všem návrhům. Dík ;)
0

martin knocik
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: 23 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Trenčianska Turná
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: LED bargraf s řízením intenzity LED

Príspevok od používateľa martin knocik » 22 Máj 2015, 10:12

AK by ti nevadilo , po 10.6. mám voľno a mohol by som to vyrobiť. Koľko si ochotný investovať ?
0
http://mkbci.com

FEL UNIZA 2015, Ing.

ľudstvo je vírus ktorý napadol Zem

nerobme si ťažkú hlavu z debilov čo nám ani po členky nesiahajú, buďme radi že my dačo dokážeme a smejme sa im akí sú sprostí

Lamicz
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22 Máj 2015, 09:17
Bydlisko: Brno
Vek: 42

Re: LED bargraf s řízením intenzity LED

Príspevok od používateľa Lamicz » 25 Sep 2015, 11:28

Tímto děkuji Martinu Knocikovi za úspěšnou realizaci zakázky a určitě mohu doporučit ;)
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok