Airsoft bomba Na hranie s procesorom

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

MilanK
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14 Jún 2015, 15:13
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Airsoft bomba Na hranie s procesorom

Príspevok od používateľa MilanK » 14 Jún 2015, 15:42

Ahoj prosím ťa študujem ako letecký Avionik no ale programovať som sa na škole nikdy neučil a potreboval by som pomoc, lebo chcel by som spraviť na Airsoft ,akože bombu no lenže potreboval by som spraviť časovač Ktorý vždy bude iba na 2 min kde bude najprv pomalí pípať a potom po jednej minute to začne pípať rýchlejšie no poprípade tam dať ešte jeden výstup keď to bude po jednej minúte ubehnuté dajme tomu aby sa tam akože začala prelievať voda (nech to ma nejaký efekt)akože nejaký extra signál a potom po nejakých posledných 30 sekúnd to spraviť tak aby to pípalo ešte rýchlejšie a keď to dôjde na 00:00 respektíve čas vyprší tak by to dajme tomu zapálilo dymovnicu alebo aspoň nejaký výstupní signál a lebo by mi to spojilo relé a to už by som si sám domyslel že ako to spraviť . Moholi by si mi s tým pomôcť ?
0

Matusmape
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 02 Aug 2014, 09:05
Bydlisko: Humenné

Re: Airsoft bomba Na hranie s procesorom

Príspevok od používateľa Matusmape » 14 Jún 2015, 16:14

Napis SS
0

Kroko309
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26 Okt 2015, 10:47

Re: Airsoft bomba Na hranie s procesorom

Príspevok od používateľa Kroko309 » 26 Okt 2015, 11:33

Zdravím aj ja by som túžil po niečom podobnom ale mám trochu inú predstavu. Ak niekoho zaujal tento nadpis (Airsoft bomba Na hranie s procesorom) a ak niekto pomohol "MilanK" tak sa prosím pozrite aj na :

http://svetelektro.com/Forum/hladam-rad ... 41804.html

R-softu zdar :thumbup:
0

Napísať odpoveď