Návrh led desky a její ovládání

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

nickname
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30 Máj 2013, 10:13
Bydlisko: Krnov
Vek: 36

Návrh led desky a její ovládání

Príspevok od používateľa nickname » 26 Jún 2016, 19:12

Uzavřeno, už prosím další nepiště. Děkuji.
----------------------------------------------------------


Ahoj,
potřeboval bych někoho, aby mi navrhl SMD led desku s osazenými LED + nějaký jednoduchý kontrolér.
Jednalo by se o LED osvětlení nad terárium, takže klasika SMD led deska (kterou bych si nechal vyrobit a osadit) usazená v hliníkovém profilu (také si nechám vyrobit na míru).

Požadavky na LED desku:
- osazená třemi druhy LED (tři barvy)
- každá barva by se měla ovládat samostatně
- Desky by se měly dát skládat do série (spoje si spájím). Myslím to tak, že mám více terárií a potřebuji více světel o různých délkách, proto bych pro delší akvária zapojil za sebe například 3 kusy a pro kratší terárium bych použil jeden kus (nechci vyrábět různé délky desek, mám pro to své důvody).

Požadavky na kontrolér (ovládání osvětlení).
- ovládání jednotlivých barev (intenzita, míchání barev)
- záložní baterie na DPS desce, tak aby když si něco nastavím a vypadne proud, tak zůstane uložené nastavení (takže vlastně chci paměť)
- Nastavení hodin. V kolik se osvětlení postupně rozsvítí a v kolik postupně zhasne.
- ovládání nejlépe přes wifi, tak abych mohl nastavit v prohlížeči po zadaní IP adresy

Co si představuji že dostanu:
- návrh SMD desky, kterou si nechám vyrobit a osadit (na typech smd a takových maličkostech se domluvíme)
- návrh desky pro kontrolér, který si také nechám vyrobit a osadit
- parametry zdroje, který bude potřeba pro napájení osvětlení

Je to určené pro kohokoliv, především asi pro studenty + lidi kteří to dělají ve volném čase a chtějí si vydělat nějaký ten tisíc.
S cenou nemám příliš představu ale určitě do toho nedám desetitisíce. Sám bych to nejspíše zvládl ale zabralo by mi to hromadu času, což nemám, takže proto to nabízím někomu koho to baví :wink:

Pokud byste měli zájem tak mi prosím napište SZ. Zodpovím všechny dotazy a dohodneme se na ceně.
Jo a faktura apod. není nutností, je to čistě pro mě.

Případně pro vás budu mít do budoucna i další kšefty :agree:
0
Naposledy upravil/-a nickname v 26 Jún 2016, 23:15, upravené celkom 1 krát.

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4418
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Návrh led desky a její ovládání

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Jún 2016, 23:05

Toto je projekt veľmi narocny na cas. Ten čas ktorý sa na to strávi ty nezaplatis, lebo je to prototyp jedného kusu, a ti to bude drahe. Takže radšej skus zohnať už niečo hotove, čo sa vyrába seriovo a za lacnejší peniaz.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

nickname
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30 Máj 2013, 10:13
Bydlisko: Krnov
Vek: 36

Re: Návrh led desky a její ovládání

Príspevok od používateľa nickname » 26 Jún 2016, 23:14

Díky za upozornění. Nebude se jednat o jeden kus, ale potřebuji jich daleko více, jinak bych samozřejmě nepoptával.
Jinak už se mi ozvali lidi, tak prosím další nepište. Děkuji :wink:
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok