Koncový stupeň za videomodulátor

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

alois

Koncový stupeň za videomodulátor

Príspevok od používateľa alois » 24 Aug 2016, 10:40

Zdravím.

Neváľa sa niekomu v šuplíku koncový stupeň, ktorý by sa dal pripojiť za TV modulátor?
Poprípade, vedel by ho niekto vyrobiť ale hlavne nastaviť tak, aby tam neboli duchovia a interferencie v prenose?
Alebo nemá niekto vysielací a prímací modul v inom "ohybnejšom" pásme? Kedysi som mal v CB pásme prenos malých dát medzi dvomi Sinclair 8 bit. hračkami, ale to sú už roky a nájdem to až ich potrebovať nebudem.

Hneď na začiatok napíšem, že som si vedomí, že prevádzkovanie takéhoto zariadenia nie je legálne, ale na samote u lesa mi je to totálne jedno.....

ALE ja potrebujem na výstup modulátoru pripojiť prútovú všesmerovú, ale lepšie malú smerovú anténu a vyslať tak frakvenciu X do vzdialenosti cca. 500-800m. Tu bude klasický televízor starý s analógovým tunerom, ktorý tento signál na kanály X zachytí a TV ho zobrazí. Príklad 720 riadková kamera s audiom...

V prílohe sú parametre a možnosti modulátoru.

Používateľov profilový obrázok
zipaj
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2900
Dátum registrácie: 13 Feb 2011, 00:00
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Koncový stupeň za videomodulátor

Príspevok od používateľa zipaj » 24 Aug 2016, 12:53

popozeraj sa po zosilňovačoch pre STA, tie staré teslácke mali na výstupe výkon okolo 1W, keď zoženieš aj konvertor, aj ten môžeš použiť, len mu na vstupe nastavíš správny kanál z modulátora
0
Základné parametre zosilňovača pre kapelu? - Nízka váha a veľký výkon, v tom hluku sa aj tak všetko stratí :-)

nalimko33
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: 29 Dec 2008, 00:00
Bydlisko: Košeca
Vek: 51

Re: Koncový stupeň za videomodulátor

Príspevok od používateľa nalimko33 » 24 Aug 2016, 13:08

0
SHARP MZ-811

Používateľov profilový obrázok
amater63
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2632
Dátum registrácie: 02 Máj 2016, 16:02
Bydlisko: Morava-č.r.

Re: Koncový stupeň za videomodulátor

Príspevok od používateľa amater63 » 24 Aug 2016, 16:55

Zdravým.-zipaj,ti radí dobře.Nebo potom něco vyrobit jako na odkazu.( příklad) http://www.translate.google.cz/translat ... rev=search UHF,nebo dole VHF.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok