50 EUR za výrobu časovača k elektronickému stimulátoru

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

technohedron
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11 Feb 2017, 00:00
Bydlisko: Košice-okolie

50 EUR za výrobu časovača k elektronickému stimulátoru

Príspevok od používateľa technohedron » 11 Feb 2017, 00:07

Zdravím,

potrebujem vyrobiť malý úhľadný časovač k elektronickému stimulátoru viď foto DPS v prílohe, ovládané zariadenie má rozmery cca 10cmx6x1,5, obsluhuje sa mikrospínačmi.

Časovač si predstavujem ako nadstavbu napríklad na zadnú stranu zariadenia, najlepšie by bolo ak by vyzeral ako časovač na varenie. Časovač musí mať displej, musí sa dať nastaviť tak aby v určený nastaviteľný čas (napr. o 30 minút) najprv zariadenie zapol (na čo slúži jeden konkrétny mikrospínač z ovládaného zariadenia) a potom spustil vybraný program (na čo slúži ďalší mikrospínač). Mikrospínač na zapnutie zariadenia treba podržať 1 sek aby sa zariadenie zaplo.

Potrebujem to vyrobiť a dodať poštou do zahraničia resp. odporučiť čo by som mohol použiť na výrobu časovača alebo návrh ako by ste postupovali vy. Za váš čas pri výrobe, súčiastky a poštovné samozrejme zaplatím.
Prílohy
foto prednej časti DPS zariadenia
foto prednej časti DPS zariadenia
foto zadnej časti DPS zariadenia
foto zadnej časti DPS zariadenia
0
Naposledy upravil/-a technohedron v 16 Mar 2017, 22:10, upravené celkom 1 krát.

skapo
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 08 Jan 2016, 10:03
Vek: 56

Re: Potrebujem vyrobiť časovač

Príspevok od používateľa skapo » 11 Feb 2017, 01:38

Asi bude potrebne zopar upresneni:
- ktore z uvedenych rozmerov su zadna strana;
- aky vykon sa ma ovladat (napatie, prud);
- z coho ma byt casovac napajany;
- co si treba predstavit pod pojmom "uhladny";
- ake casove rozpatie sa ma dat nastavit a s akym krokom (minuty, sekundy...);
- kde maju byt ovladacie prvky, ak ma byt casovac na zadnej strane cinskeho zariadenia, resp. ake vystupy su z predmetneho zariadenia;
- zrejme by sa hodila foto cinskeho zariadenia, aby bolo mozne casovac prisposobit.
0
Kto sa hraje, ten nehnevá!

technohedron
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11 Feb 2017, 00:00
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Potrebujem vyrobiť časovač

Príspevok od používateľa technohedron » 12 Feb 2017, 00:21

Asi bude potrebne zopar upresneni:
- ktore z uvedenych rozmerov su zadna strana;
10x6cm
- aky vykon sa ma ovladat (napatie, prud);
ovládané zariadenie fičí na 2x aaa 1,5v
- z coho ma byt casovac napajany;
z batériek, napr. tiež 2x aaa 1,5v
- co si treba predstavit pod pojmom "uhladny";
najúhľadnejší by bol v čiernej krabičke v rozmeroch ovládaného zariadenia, pripnutý (nejako) na jeho zadnej strane
najmenej úhľadný môže byť len DPS v rozmeroch ovládaného zariadenia, pripnutá (nejako) na jeho zadnej strane

- ake casove rozpatie sa ma dat nastavit a s akym krokom (minuty, sekundy...);
0-180 min., krok stačí minútový
- kde maju byt ovladacie prvky, ak ma byt casovac na zadnej strane cinskeho zariadenia, resp. ake vystupy su z predmetneho zariadenia;
môžu byť tak ako ovládanom zariadení, zariadenie je vlastne tiež len jedna DPS
- zrejme by sa hodila foto cinskeho zariadenia, aby bolo mozne casovac prisposobit.
foto prikladám
PS: zistil som, že tlačidlo Power treba malú chviľu podržať aby sa zariadenie zaplo, ostatné fungujú bez podržania
PS2: zariadenie je elektronický stimulátor, výstupom je nízkofrekvenčný prúd, citeľný po priložení elektród na pokožku, rozmýšľal som preto, že zariadenie zapnem a relé s jednoduchým časovačom, ktorý by som si vedel vyrobiť aj sám by som dal až za výstup, na kábel ku elektróde. Tak by som dosiahol to čo potrebujem. Žiaľ, zistil som, že sa zariadenie vypne po 10 minútach takže relé by zoplo napr. po nastavených 30 minút kábel bez výstupu
PS3: skúšal som nájsť nejaký multifunkčný časovač, aj dvojkanálový na ebay ale nič vhodné som zatiaľ nenašiel
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ti ... l&_sacat=0
Prílohy
P1030403.JPG
0

Napísať odpoveď