HDMI in - HDMI OUT + WIFI + RJ45 zariadenie

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

dominiques
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 16:39
Bydlisko: Bratislava
Vek: 37

HDMI in - HDMI OUT + WIFI + RJ45 zariadenie

Príspevok od používateľa dominiques » 28 Jún 2018, 17:03

Dobry den,

Je tu niekto ochotny, kto by mi pomohol/poradil s vyrobou vlastneho "pristroja" ?

Potrebujem kompletne poradenstvo ... nemam v tomto smere ziadne skusenosti

Tento pristroj sa to bude pouzivat mezdi TV a napr DVB-T prijmacom a bude to vysielat urcite udaje cez internet...- real-time

Poziadavky:

1, vstup 1x HDMI IN a vystup 1x HDMI OUT
2, 512mb ram alebo 1GB LINUX
3, procesor
4, Wifi a RJ-45 - musi to byt pripojene na internet bude to vysielat textove udaje ....
5, Power - micro usb
6, reset tlacitko ...
7, slot pre Micro-SD pametovu kartu na flashovanie...

malo by sa jednat o male zariadenie ... a chcem to nasledne dat vyrobit vo väcsich mnozstvach - idealne asi v cine ...
Nepotrebujeme tam silny procesor - potrebujeme nizku cenu na kus

Nieco na sposob:
https://www.ebay.com/itm/3x1-HDMI-Split ... Swls5Y7SQM

akurat to ma len 1 x hdmi in a 1x hdmi out a napojenie na internet, ....

Ak mate nejake otazky, atd ... kludne mi napiste aj do PM

Kolko by taky navrh stal ?

Na tomto projekte by som rad zacal pracovat cim skor....

DAKUJEM za pomoc a spolupracu
0

robots01
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25 Jún 2018, 18:43

Re: HDMI in - HDMI OUT + WIFI + RJ45 zariadenie

Príspevok od používateľa robots01 » 29 Jún 2018, 15:16

Ahoj,

Predpokladam, ze sam nevies, do akej komplexity projektu ides. Doporucil by som ti nieco, co uz existuje, aby si sa mohol hrat so SW a potom, ked budes chciet vlastny Hw, tak si ho vyrobis.

Pozri sa napriklad na :

http://www.lztek.cn/

Za par korun sa da kupit hotova doska, bezi na nej android, maju k tomu HDMI in, HDMI out, lan, wifi, IR a kopec inych veci. HDMI in nepodporuje HDCP z ocividnych dovodov. Tato doska sa pouziva na reklamu v krcmach alebo v obchodnych centrach. Samozrejme si na tom mozes spustit vlastnu aplikaciu, a prevadzkovat tam co chces.

Co sa tyka vyvoja HW, musel by si prejst cez niekolko iteracii prototypov. DDR pamate a ine srandy sa nekreslia lahko a pokial nemas SW na optimalizaciu dlzok signalov, tak to nema zmysel robit. Eagle toto nezvladne. Dvoj vrstvovat doska to nezvladne. Chce to viac 4-6-8 vrstiev, cena prototypu len dosky o tom rozmere je asi 200 eur. Osadenie BGA a inych srand stoji podobne - ak na to nemas vybavenie.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok