Potrebujem nieco vysustruzit

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa Marek1975 » 20 Jan 2019, 22:25

Zdravim, potreboval by som vysustruzit 2 ks reducnych puzdier k stacionarnej kotucovej bruske. Ide o to, ze bruska (Parkside) ma priemer hriadela 12.7 mm a ja potrebujem prehodit brusny kotuc, ktory ma priemer upinacieho otvoru 20 mm. Material moze byt obycajna (ziaden extra material, ale zas nie uplne blato) ocel. Potrebujem celkom 2 ks podloziek, jedna z dlzkou 20 mm a druha 13 mm. Pokial pomozete, tak budem rad, odmena dohodou. Dakujem za pomoc

Marek

Ps: v prilohe su vykresy (nacrty) oboch redukcii.
Prílohy
velkost c.1
velkost c.1
velkost c.2
velkost c.2
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5623
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa mr.dred » 20 Jan 2019, 22:35

Mne takéto vymedzovacie valčeky na brúsne kamene a krúžky na píly vytočil zo silónu.... to musí stačiť. Škoda že náš sústružník je už dlhodobo maród, nebol by problém...
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa Marek1975 » 20 Jan 2019, 22:49

moze byt aj silon, tiez v tom nevidim problem
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Hund17
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 774
Dátum registrácie: 05 Nov 2010, 00:00
Bydlisko: Trenčiansky kraj
Vek: 31

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa Hund17 » 20 Jan 2019, 23:56

v pohode by som to spravil, len posielať poštou sa mi to nechce :confused: keby sa nikto neozve, tak by sme sa možno dohodli ale najlepšie asi ten osobný odber. Z ocele alebo silonu
0

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa Marek1975 » 21 Jan 2019, 04:59

Skor sa prillanam k oceli, ako myslis osobne? Som od trnavy
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa romiadam » 21 Jan 2019, 11:16

Tu na fore to nie je problem, ze ti to niekto spravi, problem je ze kazdy je z ineho konca Slovenska, a mnohym (ani mne) sa nechce to zabalovat, zhanat obalku/krabicu a trepat sa na postu. Uz sme zleniveli...

Napis na bazos.sk ze zhanas sustruznika z okolia Trnavy a daj tam tento vykres. Niekto sa ti urcite ozve.
Alebo minimalne v kazdej dedine je aspon jeden (to je malo) co ma doma sustruh. Tak skoc do krcmy v najblizsej dedine ak si pramo z Trnavy, (ak si z kolitej dediny pri trnave, tak mi nehovor ze tam nemate sustruznika...) daj si tam pivo a opytaj sa vycapneho (ak je lokalny) ci nepozna neakeho chlapika co ma doma sustruh. Casnik zavola na "Pala" co tam vysedava kazdy den, ten povie ze nevie (alebo vie), ale ze "Fero" to vie, a "Fero" ti povie ku komu mas ist. A takto to chodi na dedine. A budes to mat vybavene za 1-2 dni. Mozno ti to urobi aj na pockanie. Maj v aute ten kotuc a parkside brusku, nech si to radsej sam pomeria. Niekto ti to urobi za peniaze iny za flasku, to sa dohodnete. Vo vacsich mestach ako aj Trnava pomaly sused suseda nepozna, tam je to horsie, ale mozno v krcmach mimo centra mesta na okraji mesta by to mozno slo tiez, ale tam casnik ak nie je lokalny tak to moze mat na haku a povie ti ze nevie. V Seredi poznam jedneho co taketo veci robi, byva pri futbalovom stadione.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

makyke
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 24 Apr 2011, 00:00
Bydlisko: Košice

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa makyke » 21 Jan 2019, 13:15

Marek, poslal som ss.
0

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa Marek1975 » 21 Jan 2019, 13:42

To ze sme kazdy z inakade je ok, ale verejne priznat lenivost to uz podla mna ok nieje.... sorry ja viem, ze mi v mieste bydliska stoji okres Trnava, ale nepochadzam odtial tak neviem, nakolko tu byvam cca 2 roky, takze nepoznam kto kde je a co robi, na margo krcmy - pivo pijem doma. Tu nieje s kym...Potreby podobneho typu riesim stylom dopyt/ponuka tak ako kazdy normalny clovek - ty nie?

Viac sa k tomu nevyjadrujem

Makyke, dakujem za ochotu a pomoc, rovnako mas SS
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

hacesoft
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17 Jan 2019, 07:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa hacesoft » 21 Jan 2019, 13:45

Dobrý den,
radeji bych použil hliník....
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa 5ko » 21 Jan 2019, 14:48

Toto sa rieši najjednoduchšie zaliatim otvoru cínom a potom sa navrta potrebná diera,ale aj tak by si to musel dať urobiť v sústruhu, aby to polo presné a nehádzalo.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

sbf
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 409
Dátum registrácie: 28 Aug 2009, 00:00
Bydlisko: trencin

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa sbf » 21 Jan 2019, 15:09

Hento ti za 20 spravia vo vacsine firiem - ale emailom ti ponuku asi nikto neposle a vacsina ani osobne vopred nepovie. ak je to vela asi len takychto pankov po dedinach zhanat, ale aj ti uz vacsinou robia na zivnost, sustruh dnes uz malokto drzi bez vyuzitia - ceny tak porastli ze uz nevedia co pytat.
0
Naposledy upravil/-a sbf v 21 Jan 2019, 15:13, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa jenda23 » 21 Jan 2019, 15:12

Pokud bude nejhůř vytočím ti to, jen jsem z čr.
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem nieco vysustruzit

Príspevok od používateľa Marek1975 » 21 Jan 2019, 15:21

Ďakujem vam vsetkym za ochotu, uz je to hotove a odosiela sa to.
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok