Výroba prototypu

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

Ymmies
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13 Júl 2019, 23:39
Bydlisko: Praha
Vek: 36

Výroba prototypu

Príspevok od používateľa Ymmies » 14 Júl 2019, 00:09

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, zda se tady náhodou nachází i lidi, co by byli schopni vyrobit prototyp zařízení dle požadavků pro komerční využití?
Případně mohli byste doporučit firmu, která se přímo na toto zaměřuje? Osobně bych ale preferoval jednoho člověka. Samozřejmě za honorář dle domluvy.

Jde mi především o výrobu prvního prototypu, pro řádné otestování a pak další spolupráci při "kosmetických" úpravách a troubleshooting. Mám sice vystudovanou elektrotechnickou školu, ale na tohle se moc necítím :), i když se bude jednat poměrně o jednoduché zařízení.

Zařízení by mělo splňovat tyto požadavky:

- napájení přes baterii, která lze dobít přes mobilní nabíječku
- Wifi modul + plus případně modul pro mobilní internet a SIMku
- Detektor náklonu/otřesu (podobný jako např. v mobilních telefonech)
- mikropočítač, který bude schopen poslat informaci přes internet, že nastala předem definovaná událost
- kompaktnost zařízení - maximálně 10 x 10 cm

Vašim úkolem by tedy bylo poskládat dané zařízení z již existujích modulů, které lze běžně zakoupit. Výběr jednotlivých komponent bude na vás. Následně softwarově zajistit to, aby se přes poslala informace ze zařízení do našeho systému, pokud nastane určitá událost.

Troufne si na to někdo? :)

Předem díky za doporučení.
Pavel
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Výroba prototypu

Príspevok od používateľa romiadam » 14 Júl 2019, 01:04

Pre mna tam este chyba par informacii. Ty chces vyrobit zariadenie ktore bude brat udaje z ineho zariadenia a posielat ti ich cez internet niekam?

Mozes to presnejsie este popisat?

Preco sa to ma napajat z baterie a dobijat nabijackou? To mi nesedi. Nie je tam 230V, ze by to mohlo byt nonstop na zdroji?
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Ymmies
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13 Júl 2019, 23:39
Bydlisko: Praha
Vek: 36

Re: Výroba prototypu

Príspevok od používateľa Ymmies » 14 Júl 2019, 01:17

Zatím hledám někoho, kdo by byl schopen něco podobně náročného vytvořit. O detailnější informace se jistě potom podělím :).

Bude to zařízení, které bude vyhodnocovat data z toho čidla náklonu/otřesu a na základě nich bude odesílat informace přes internet do systému, který s tím dále bude pracovat. Nebude tedy brát informace z jiného zařízení.

Baterie je tam z toho důvodu, že to bude umístěno na nepřístupných místech. Předpokládám, že to nebude mít velkou spotřebu, takže by měla baterie vydržet na jedno nabití dlouhou dobu.
0

Napísať odpoveď