Potrebujem navrhnut plosak (uz vybavene)

Sem možete napísať ak potrebujete niečo vyrobiť napr. plošný spoj alebo nejaké zariadenie...

Moderátori: Merak, Moderátori

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4418
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Potrebujem navrhnut plosak (uz vybavene)

Príspevok od používateľa romiadam » 22 Apr 2020, 12:02

Cavte,

Najde sa tu niekto kto sa nudi a navrhol by mi jednostrannu DPS o rozmere asi 5x10cm (mozno 7x10cm) v EAGLE 6.6.0? Znacne by mi to urychlilo robotu.

Som vo velm velkej casovej tiesni a nemam cas sa piplat s navrhom DPS. Inak je to pre mna jednoducha vec. Len ako sa poznam (perfekcionalista) zase budem potahovat cesticky hore dole centrovat aby vsetko bolo idealne a robil by som to cely den.

Schemu mozno spravim v EAGLE, mozno poslem fotku, uvdim, ale asi fotku? Aj popis suciastok poslem, kvoli puzdru, za ake pouzit. Ja to potom len otvorim Letmo prezriem ci sedi, ak neaka malickost nesedi, upravim a vytlacim a dokoncim vyrobu DPS.

Schema je jednoducha. Tu je obrazok pre predstavu o co ide.
NKP.jpeg
Je to PID regulator teploty toho chladica - projekt do skoly ja teraz pisem report...v pondelok rano chcem ten report odovzdat, len potrebujem do neho obrazok schemy zapojenia a finalneho regulatora, cize hotovu DPS a mozno to zakrabickovat. To je plan na vikend. Cize potrebujem to do piatka do vecera.

Vzdy neaka ta suciaska chyba v kniznici a namam cas to haldat na it a pridavat do kniznice (napriklad neviem ci mam vobec v kniznici PIC18F2550) , potom hladat a vyberat spravne sucistky v EAGLE aby sedeli pady, a pod. Ono sa vzdy povie ze je to robota na 10 minut ale napokom je to aj 2-3 hodiny k nie viac + este finalna kontrola. Ja za 3 hodiny napisem 5-10 stran reportu.

Nechcem to zadarmo. Dohodneme sa. Patba: bankovy prevod, paypal, alebo nieco kupim v tej cene na ebay/aliexpres a pojde to na vasu adresu.
Poslite mi rovno do SS neaky vas navrh DPS aby som videl vas styl navrhu, staci pintscreen (obrazok) schemy a navrhu DPS.

Ak by bolo vela zaujemcov tak to dam prvemu kto sa prihlasi a jeho styl sa mi bude pacit. Toto nie je ziaden Hi-tech DPS, takze sa s tym netreba piplat. Len niekto da autorouter a hotovo. A poto su cesticky poskrucane, a to nechcem. Preto je lepsie ak vidim kto ako navrhuje. Co mozem ocakavat.

Dakujem.
0
Naposledy upravil/-a romiadam v 22 Apr 2020, 15:30, upravené celkom 1 krát.
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4418
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Potrebujem navrhnut plosak (uz vybavene)

Príspevok od používateľa romiadam » 22 Apr 2020, 15:04

Vybavene. Dakujem
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Atlan
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: 01 Feb 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice okolie

Re: Potrebujem navrhnut plosak (uz vybavene)

Príspevok od používateľa Atlan » 22 Apr 2020, 20:29

Ukaz ten navrh.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok