Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Revizie el. rucneho naradia + revizie el. spotrebicov

Revizie el. rucneho naradia + revizie el. spotrebicov

Elektrotechnick├ę normy

Moderátori: Merak, Moderátori

Re: Revizie el. rucneho naradia + revizie el. spotrebicov

Odosla┼ąod makan » 08 Sep 2019, 11:57

Chcel som t├Żm to poveda┼ą ┼że ─Ź├şm m├í┼í modernej┼í├ş pr├şstroj t├Żm je jednoduch┼íie.V├Żrobcovia sa sna┼żia u─żah─Źi┼ą pr├ícu n├ím RT ─Źi u┼ż s registr├íciou pr├şstrojov a aj samotn├Żm meran├şm. Niekto to rob├ş cez ─Źiarov├ę k├│dy niekto nie ako je komu lep┼íie. Ka┼żd├Ż si rob├ş v tom svoj syst├ęm pr├íce a evidencie. Napr├şklad s t├Żm ─Źiarov├Żm k├│dom. Pri meran├ş ti merac├ş pr├şstroj pridel├ş a vytla─Ź├ş ─Źiarov├Ż k├│d ktor├Ż nalep├ş┼í na spotrebi─Ź a ke─Ć bude┼í na bud├║ce mera┼ą tak len prilo┼ż├ş┼í ─Ź├şta─Źku ku k├│du a pr├şstroj ti k pre─Ź├ştan├ęmu k├│du zarad├ş spotrebi─Ź. Star┼íie spotrebi─Źe t├║to mo┼żnos┼ą nemaj├║. Ja m├ím spraven├║ evidenciu v Exceli a tam si nastav├ş┼í a naprogramuje┼í v┼íeli─Źo tak mi to vyhovuje.Ja tak evidujem 153 spotrebi─Źov zatia─ż v mojej prev├ídzke.Pri rev├şzii nov├ęho spotrebi─Źa si vytla─Ź├şm n├ílepku s eviden─Źn├Żm ─Ź├şslom a pod─ża toho viem o ─Źo sa jedn├í.
makan
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 131
Vek: 41.73
Zalo┼żen├Ż: 05.01.2014

Odosla┼ąod Merak » 08 Sep 2019, 15:02

odaros nap├şsal:Nerozumiem tomuto:Tie nov┼íie pr├şstroje maj├║ v├Żhodu ┼że sa d├í merac├ş spotrebi─Ź registrova┼ą cez ─Źiarov├Ż k├│d. V┼íak ke─Ć si sprav├ş┼í sp├┤sob ako na to tak sa to d├í bez toho., ako a kde registrova┼ą?

Napr├şklad: Electron Pre┼íov m├í merac├ş pr├şstroj Unitester 07A, ku ktor├ęmu sa d├í pripoji┼ą ─Ź├şta─Ź ─Źiarov├Żch k├│dov. Samotn├Ż pr├şstroj m├í pam├Ą┼ą na nieko─żko desiatok a┼ż stoviek meran├ş, ktor├ę si vie┼í pomocou k├íbla prenies┼ą do PC. Je k tomu aj softv├ęr Elsoft, v ktorom si sprav├ş┼í datab├ízu spotrebi─Źov a pod─ża ─Źiarov├ęho k├│du vie┼í o ktor├Ż spotrebi─Ź ide. Softv├ęr ti vie hne─Ć aj spravi┼ą tabu─żku s meraniami a vytla─Źi┼ą ti ich aj s protokolom.
┼żivot je ako s├şnusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzit├Żm si dvakr├ít na nule
pon├║kam na predaj: http://svetelektro.com/Forum/predam-pop ... art40.html
P.S.: sk├┤r som vedel zapoji┼ą vidlicu a z├ísuvku ako rozpr├íva┼ą
Merak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 6707
Vek: 39.87
Zalo┼żen├Ż: 10.07.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod odaros » 08 Sep 2019, 21:14

─Äakujem za pou─Źenie.
odaros
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 137
Zalo┼żen├Ż: 27.08.2014

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Normy elektro

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist