Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Brig├ída - Servisn├ę centrum v Senci

Brig├ída - Servisn├ę centrum v Senci

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Brig├ída - Servisn├ę centrum v Senci

Odosla┼ąod _Martin_ » 24 J├║n 2019, 11:51

Ahojte,

H─żad├ím brig├ídnikov do servisu na r├┤zne pr├íce pod─ża ┼íikovnosti. Jedn├í sa najme o rozoberanie zariaden├ş.
Bude┼í pod dozorom sk├║sen├Żch technikov kde si m├┤┼że┼í preh─║bi┼ą svoje znalosti alebo sa nau─Źi┼ą nov├Żm.
Ak nem├í┼í ─Źo v lete na pr├íci a chce┼í si privyrobi┼ą pr├ícou ktor├í ┼ąa bude bavi┼ą nev├íhaj a nap├ş┼í mi s├║kromn├║ spr├ívu. :thumbup:
_Martin_
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Zalo┼żen├Ż: 24.06.2019

Re: Brig├ída - Servisn├ę centrum v Senci

Odosla┼ąod jezevec » 24 J├║n 2019, 12:00

"Jedn├í sa najme o rozoberanie zariaden├ş"
Bylo by dobr├ę ujasnit, jestli t├şm "servisem" nemysl├ş┼í sb─Ťrn├Ż dv┼»r.
jezevec
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 990
Zalo┼żen├Ż: 22.08.2008

Re: Brig├ída - Servisn├ę centrum v Senci

Odosla┼ąod _Martin_ » 24 J├║n 2019, 12:09

─Äakujem za reakciu :)

Keby som myslel zbern├Ż dvor, tak to nap├ş┼íem :wink: ,ale pre ujasnenie jedn├í sa naozaj o servisn├ę centrum kde sa opravuj├║ zariadenia spotrebnej elektroniky, rob├şme aj mechanick├ę opravy. Potrebujeme zop├ír pomocn├şkov ktor├Ż by n├ím pomohli "poupratova┼ą" v odlo┼żen├Żch zariadeniach ktor├ę pou┼ż├şvame ako zdroj n├íhradn├Żch dielov. (testovanie, rozoberanie, vytvorenie syst├ęmovej karty, dokument├ícia, at─Ć.)
Pre ┼íikovn├Żch sa n├íjdu aj jednoduch├ę opravy s asistenciu sk├║sen├ęho technika.

Kto m├í naozaj z├íujem nech ma kontaktuje s rados┼ąou mu uk├í┼żem osobne prev├ídzku a v┼íetko vysvetl├şm.
_Martin_
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Zalo┼żen├Ż: 24.06.2019

Nasp├Ą┼ą na Ponuky pr├íce / brig├ída

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist