Kategória - Brigáda info

Ponuka práce alebo brigády v obore elektrotechnika, programovanie

Moderátori: Merak, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

Kategória - Brigáda info

Príspevok od používateľa BgDestroy » 20 Jún 2009, 16:23

Zdravím, táto kategória bude určená tým ktorý hľadajú alebo ponúkaju prácu alebo brigádu v elektrikárskom odbore.
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.

Split

Príspevok od používateľa Split » 20 Jún 2009, 16:37

ja si hladam letnu brigadu, mam maturu a odbornu sposobilost §21- elektrotechnik podla vyhlasky 718/2002 z.z...ak niekto o niecom vie kludne sa ozvite

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Príspevok od používateľa eurobastler » 20 Jún 2009, 16:47

Ja som teraz zmaturoval, potreboval by som letnu brigadu na jul-august. Vyhlasku 21 mam, aj nejaku prax. Za vsetky ponuky budem vdacny...
0
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 20 Jún 2009, 17:43

Ja síce brigády pomimo mám ale predsa...

Tak isto hľadám brigádu, mám 13 ročnú prax v obore elektro + vyhlášku 718/§21. Prácu ako programátor alebo vývojár, osádzanie DPS, poprípade využijem zvukársku prax. V okolí Dubnice nad Váhom.

Ďakujem.
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

Používateľov profilový obrázok
kamikadze9
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Soblahov
Vek: 33

brigáda

Príspevok od používateľa kamikadze9 » 20 Jún 2009, 17:48

Aj ja hľadám brigádu na leto v Trenčíne a okolí, najlepšie z oblasti elektrotechniky. Mám maturitu z elektrotechniky vyhlášku 718/§21.
Nástup možný ihneď
0

Split

Príspevok od používateľa Split » 20 Jún 2009, 18:12

Jacob989 napísal:Ja síce brigády pomimo mám ale predsa...

Tak isto hľadám brigádu, mám 13 ročnú prax v obore elektro + vyhlášku 718/§21. Prácu ako programátor alebo vývojár, osádzanie DPS, poprípade využijem zvukársku prax. V okolí Dubnice nad Váhom.

Ďakujem.
jacob..nechcem zabrdat ale uvedenie pojmu prax moc neuspejes..neni prax ako prax...ked povies ze mas prax treba napisat u akeho zamestnavatela, aku dobu, aky post atd...to co ty pises je cisto AMATERSKA prax co sa da v podstate povazovat za hobby..aj ja by som mohol napisat ze mam 4 rocnu prax a kdo mi to kedy uveri...nemas na papieri tak nikdo...mne skola uznala polroka praxe aby som mohol robit skusky na 21

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 20 Jún 2009, 18:16

ja to nikomu nemusím dokazovať, firmy v okolí o mne vedia ...o to sa neboj ..ale nebudem behať a pýtať sa či majú nejaký nový návrh čo by radi. Tak tu neveď diskusiu o tom čo viem a čo nie a či mám na to papiere :roll:
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

Split

Príspevok od používateľa Split » 20 Jún 2009, 18:39

jacob..sebavedomie ti rozhodne nechyba..ALE..myslis si ze ak firmy o tebe vedia tak preco potom ti nedosla ponuka? Taka mensia iniciativnost by ti nezaskodila ak je fakt tvojim primarnym poslanim pracovat niekde v tych firmach.

A sorry ale skus si porovnat 13 rocnu "prax" ktoru mas ty a 10 rocnu prax dakeho zamestnanca v radovej firme z oboru elektroinstalacie alebo vyroby elektro...co myslis? Inu neverim ze ci ti aj prve 3-4 roky z praxe zarataju.... :wink:

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 20 Jún 2009, 19:11

počúvaj split, tebe v poslednej dobe muselo niečo fajne stúpnuť do hlavy keď len rýpeš a rýpeš :roll:
0

Používateľov profilový obrázok
Jacob989
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2775
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 00:00
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Jacob989 » 20 Jún 2009, 19:33

tiež mám ten pocit ako borec .... :roll: O mňa sa strachovať nemusíš, nebol si ty náhodou proti bezpredmetným príspevkom ? Staraj sa láskavo o svoju riť ak ti to mám otvorene povedať.
0
Hudobník, zvukár, DJ, osvetľovač, fanúšik kvalitného zvuku, programátor, automatizér, elektrotechnik...Výroba laserových projektorov na zákazku.
Inak som Jakub.

joži

Príspevok od používateľa joži » 20 Jún 2009, 19:52

ach jaj

Split

Príspevok od používateľa Split » 20 Jún 2009, 20:00

ad borec: skor mam dojem ze tu je daco ine za problem...ja som tu len napisal ako som to myslel...ze tu vymyslate konspiracne teorie to je vas problem..tymto koncim...

Používateľov profilový obrázok
kamikadze9
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: Soblahov
Vek: 33

prax

Príspevok od používateľa kamikadze9 » 20 Jún 2009, 20:37

ono jacob vie dobre čo hovorí keď povie že má prax. Aj firmy dosť dobre vedia čo je to za "zjav" :D ale je tu jeden problém. Ako brigádnika nedajú nikoho do vývoja ani nikde na takúto pozíciu to proste nejde. Iné by bolo keby si hľadá zamestnanie na stálo podľa mňa by ti kubo stačilo pár telefonátov a bolo by :D
0

Používateľov profilový obrázok
kkuukkoo2
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 07 Nov 2008, 00:00
Bydlisko: Liptov
Vek: 31

Príspevok od používateľa kkuukkoo2 » 20 Jún 2009, 20:49

ja hľadám brigádu júl - august, okolie Liptovského Mikuláša, študent elektrotechnickej v Lipt. Hrádku - 2.ročník

a nehádajte sa tu !
0
Kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody !

pawlo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 666
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: KE
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pawlo » 20 Jún 2009, 22:49

No skúsim aj keď....

- študent SPŠ Elektrotechnickej Košice
- ukončený druhý ročník s priemerom 1.3
- odhodlanie, zodpovednosť, pracovitosť
- KE a okolie
- Júl-August
- aj večer, aj 16 hodinovky ...

A ďakujem :)
0
VINTAGE nadšenec
,,Aj signál je len človek"

Používateľov profilový obrázok
Kado
Power user
Power user
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: 02 Sep 2007, 00:00
Bydlisko: PB
Vek: 40

Príspevok od používateľa Kado » 20 Jún 2009, 22:56

trosku OT: chlapi nechcem vas odrazdat, ale bude to tazke najst nieco v obore, vsade sa prepusta, dalsi absolventi VS na svete, stredne skoly pomaly koncia, no dopyt je poriadny, ale ponuka slaba.. budete radi, ze sa ujde nejake miesto na stavbe...
0
Návrh zapojení s jednočipovými mikropočítačmi, tvorba programového vybavenia pre mikropočítače
http://www.jk-elektronika.info/index.html

predaj !!
http://svetelektro.com/modules.php?name ... 54#p549154

Používateľov profilový obrázok
cyberspy
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 28 Apr 2007, 00:00
Bydlisko: nové zámky
Vek: 39
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cyberspy » 21 Jún 2009, 10:29

Kado napísal:trosku OT: chlapi nechcem vas odrazdat, ale bude to tazke najst nieco v obore, vsade sa prepusta, dalsi absolventi VS na svete, stredne skoly pomaly koncia, no dopyt je poriadny, ale ponuka slaba.. budete radi, ze sa ujde nejake miesto na stavbe...
nj chlapi možte makat na stavbe a to budete radi že zarabate 2 EUR na hodinu a mate prácu :lol:
0
Ako elektrikár sa cítim slobodne.Môžem hovoriť do vedenia!

Marek89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 818
Dátum registrácie: 11 Apr 2007, 00:00
Vek: 34

Príspevok od používateľa Marek89 » 21 Jún 2009, 17:21

Kado trafil klinec po hlave. Ja som skoncil skolu minuly rok, posielal som ziadosti aj som chodil osobne na pohovory do firiem, ale akonahle prisla otazka ci mam nejaku odbornu prax v nejakej firme, tak tam to skoncilo. Vsade chcu ludi ktory maju aspon 2 rocnu prax. Ale ako si ma clovek po skonceni skoly najst pracu ak nikde nechcu brat cerstvych absolventov.
0

Split

Príspevok od používateľa Split » 21 Jún 2009, 17:25

ani s tou 21 to nie je ruzove...vsade chcu aspon 22 ale skorej 23

Používateľov profilový obrázok
eurobastler
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3903
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 00:00
Bydlisko: BA
Vek: 35

Príspevok od používateľa eurobastler » 21 Jún 2009, 17:29

Marek89 napísal:Kado trafil klinec po hlave. Ja som skoncil skolu minuly rok, posielal som ziadosti aj som chodil osobne na pohovory do firiem, ale akonahle prisla otazka ci mam nejaku odbornu prax v nejakej firme, tak tam to skoncilo. Vsade chcu ludi ktory maju aspon 2 rocnu prax. Ale ako si ma clovek po skonceni skoly najst pracu ak nikde nechcu brat cerstvych absolventov.

Tak cierne by som to nevidel, keby si aj dva roky robil pri pase v sony, tak sa ti to zaratava, lebo je to elektrotechnicka firma to je samozrejme len priklad. Alebo ked budes len drazky sekat pre elektrikarov a budes sa ich pytat, tak nieco budes o tom vediet
0
Obrázok

Napísať odpoveď