Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Fade

Fade

C,C++,C#

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: Fade

Odosla┼ąod pocitujlasku » 26 Okt 2018, 12:48

jirka.jirka: ja sa priznavam, mam zopar programov v arduine, ale to su take domace hracky typu teplomer, hodiny, ovladanie akvarka, radio (fm modul cez i2c) s displejom. Ale kody zatial nezverejnujem, lebo je to hroza :D je to v stave funguje, ale zverejnim, az ked to trocha ucesem :) v arduine robim hlavne preto, lebo je to rychle a na taketo hranie sa doma po veceroch idealne. Aktualne to este prepajam s domacim systemom - nieco ako inteligentna domacnost.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedn├şm z nejv─Ťt┼í├şch projev┼» ned┼»v─Ťry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4298
Vek: 35.76
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2007

Odosla┼ąod peterple » 28 Okt 2018, 21:01

Tak si dovol├şm trochu zave┼íti┼ą do bud├║cnosti. Ke─Ć┼że ide o ve─żk├Ż projekt, do ktor├ęho sa zrejme ide na┼ąahova┼ą aj ethernet (dotaz na k├íble a ich pr├║dov├ę za┼ąa┼żenie). Tak pravdepodobne bude fade efekt riaden├Ż cez web server. No a ke─Ć┼że efekt je roben├Ż cez delay a nie cez preru┼íenie tak sa niekedy pri komunik├ícii bude st├íva┼ą ┼że fade bude mrzn├║┼ą. Alebo naopak. Efekt pobe┼ż├ş hladko ale probl├ęmy bud├║ s komunik├íciou.
Uk├í┼ż m├║dremu chybu a on sa ti po─Ćakuje. Uk├í┼ż chybu hlup├íkovi a on sa uraz├ş.
peterple
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1777
Vek: 52.04
Zalo┼żen├Ż: 25.06.2013

Odosla┼ąod Pacient » 04 Nov 2018, 08:52

Obrázok
Pacient
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 56
Zalo┼żen├Ż: 15.09.2018

Odosla┼ąod Pacient » 13 Nov 2018, 21:41

Mno ni─Ź, ver├şm ┼że som nikoho neurazil, chcel by som sa op├Żta┼ą e┼íte na jednu vec, ke─Ć┼że roz┼íirujem ten svoj "tajn├Ż" program, vie tu niekto ako by som mohol nap├şsa┼ą n├íhodn├Ż PWM z├ípis pre v├Żstupn├ę kon┼ítanty typu: #define LaL 10
#define LeL 9
#define LiL 8
#define LoL 9

resp. ako ich e┼íte zadefinova┼ą pre pou┼żitie pre n├íhodn├ę v├Żstupn├ę .
Ak tomu nerozumiete tak ch├ípem a nebudem zosmie┼ínova┼ą, poni┼żova┼ą, dehonestova┼ą a ur├í┼ża┼ą, chcem len Va┼íe n├ívrhy, v ka┼żdom pr├şpade tu nepostnem svoj cel├Ż k├│d ke─Ć┼że viem ┼że m├┤j n├ípad by mohol by┼ą prevzat├Ż, ale sp├Ą┼ą k veci potrebujem vedie┼ą ako m├┤┼żem pou┼żi┼ą tieto v├Żstupy pre tieto kon┼ítanty ako n├íhodn├Ż v├Żber medzi nimi.
V─Ćaka
Pacient
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 56
Zalo┼żen├Ż: 15.09.2018

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na C,C++,C#

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist