semestralka v cecku

C,C++,C#

Moderátori: psichac, Moderátori

adp_10
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26 Dec 2012, 18:13

semestralka v cecku

Príspevok od používateľa adp_10 » 26 Dec 2012, 18:23

Zdravim, potreboval by som pomoct. Surne potrebujem spravit semestralku z programovania v jazyku c (do konca roka!) ...ale ja som z programovania uplny magor takze sam to nemam sancu spravit. Tak sa chcem spytat ci by sa to nedalo odniekial stiahnut alebo nieco, lebo ja som nic nenasiel. Alebo ak niekto nejaku mate ci by ste ju nemohli poslat (mozme sa aj nejako dohodnut). Potrebujem to aj s dokumentaciou.
mali by tam byt funkcie printf, scanf...zlozene podmienky, cykly, cykly v cykle, polia a tak...
Prosim pomozte ! :(
0

Používateľov profilový obrázok
jirka.jirka.
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1537
Dátum registrácie: 17 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Uherské Hradiště
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa jirka.jirka. » 26 Dec 2012, 18:32

:-D Tak už abys začal. :-D Protože 26.12. napsat něco takového je dost troufalé až sprosté.

Proto přeju příjemný zbytek prázdnin. ;-)
0

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 18:42

jirka: by si sa čudoval :D ja som program zbuchal za asi 3 dni :D ono dokumentacia býva vačšinou babračka :)

a adp_10: z toho čo si pisal v podmienkach mi príde že chodiš do žiliny :D .. ale pochybujem že ti to niekto len tak spravi semestralku par dni pred deadline :)

by ma tak zaujimalo ked si z toho "uplny magor" čo si robil celý čas v škole, či na prednášky nechodíme a cviko dako prežijeme? :D
0

adp_10
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26 Dec 2012, 18:13

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa adp_10 » 26 Dec 2012, 18:46

Tomino napísal:jirka: by si sa čudoval :D ja som program zbuchal za asi 3 dni :D ono dokumentacia býva vačšinou babračka :)

a adp_10: z toho čo si pisal v podmienkach mi príde že chodiš do žiliny :D .. ale pochybujem že ti to niekto len tak spravi semestralku par dni pred deadline :)

by ma tak zaujimalo ked si z toho "uplny magor" čo si robil celý čas v škole, či na prednášky nechodíme a cviko dako prežijeme? :D
Uhadol si vsetko ! :D ...ale to mi je jasne ze nik nespravi ale ci nahodou nieje niekde nieco na stiahnutie alebo tak :)
0

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 18:57

predchadzajuci prispevok sa necituje :)

inak tiež som na žilinskej ale v LM :) .... no pochybujem že na nete najdeš dake zadanie, vzhladom nato že oni to každy rok menia a každa škola ma ine zadania takže maximalne si možeš prejsť nejaky zdrojak a cely od zakladu ho prestavať, proste len okukať ako a čo sa tam robí :D
0

adp_10
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26 Dec 2012, 18:13

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa adp_10 » 26 Dec 2012, 19:02

Ok sorry :D....no si ma nepotesil :D....ale tak diky :D
0

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 19:07

pozri sa poviem ti to takto, sprav si nejaky program a ked niečomu nebudeš rozumieť tak sa kludne spýtaj poradím, ale musiš začať ty ..
0

adp_10
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26 Dec 2012, 18:13

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa adp_10 » 26 Dec 2012, 19:22

No okey, tak ak daco vymyslim tak sa obratim na teba diky :)
0

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 19:29

kludne to potom sem do tohto vlakna :)
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Peťus » 26 Dec 2012, 19:37

Mám semestrálku z C - výpočet vektorů (sčítání, násobení, odečítání) vstup z klávesnice i ze souboru... - bez dokomentace

pokud máš paypal, můžeme se domluvit
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

adp_10
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26 Dec 2012, 18:13

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa adp_10 » 26 Dec 2012, 20:07

Nemam paypal a potrebujem s dokumentaciou...ale dakujem :)
0

Používateľov profilový obrázok
jaromir
Power user
Power user
Príspevky: 4538
Dátum registrácie: 08 Júl 2011, 00:00
Vek: 40

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa jaromir » 26 Dec 2012, 20:24

Semestralka v cecku... a ja som sa uz tesil, ze riesis semestralku o ceckoch a pritom to je o programovani... :lol:
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa mato3000 » 26 Dec 2012, 20:31

no tú presne riešil doteraz a už mu neostal čas na programovanie. hold to sa stáva :D
0

nfko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: 03 Nov 2011, 17:09
Bydlisko: BA
Vek: 27

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa nfko » 26 Dec 2012, 20:34

Peťus napísal:Mám semestrálku z C - výpočet vektorů (sčítání, násobení, odečítání) vstup z klávesnice i ze souboru... - bez dokomentace

pokud máš paypal, můžeme se domluvit
Akože toto má byť v tej semestrálke ? Asi aj ja pôjdem na tú jednoduchú školu :D
0
Obrázok
Kto sa veľa pýta , veľa vie. :)
PS: ZOCHOVA ŤA POCHOVÁ :D

Marekodzapadu
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 175
Dátum registrácie: 25 Apr 2010, 00:00
Vek: 12

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Marekodzapadu » 26 Dec 2012, 20:44

nfko napísal:
Peťus napísal:Mám semestrálku z C - výpočet vektorů (sčítání, násobení, odečítání) vstup z klávesnice i ze souboru... - bez dokomentace

pokud máš paypal, můžeme se domluvit
Akože toto má byť v tej semestrálke ? Asi aj ja pôjdem na tú jednoduchú školu :D
To mal byť pokus o vtip? Ak nechodíš jednoznačne na informatiku a/alebo neprogramuješ vo "veľkom" , tak nemá zmysel sa učiť programovací jazyk do hĺbky, kto sa tomu bude chcieť venovať tak sa to naučí aj bez školy. Neviem na čo narážaš, ale preveď nám tu nejaký poriadny kus kódu, čo si prestavuješ že by mal byť podstatou semestrálky na VS. ja to tipujem na, hmm, dajaký "kreker" pre hru, alebo program na nabúranie sa do FB účtu na inom PC...
0

Používateľov profilový obrázok
Peťus
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3940
Dátum registrácie: 07 Mar 2009, 00:00
Bydlisko: Praha
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Peťus » 26 Dec 2012, 20:47

Co já vím co tam chce. Tohle je moje semestralka, tak jsem ji nabídnul :-)
0
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, STM32, ESP8266, ESP32,...)

Používateľov profilový obrázok
jirka.jirka.
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1537
Dátum registrácie: 17 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Uherské Hradiště
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa jirka.jirka. » 26 Dec 2012, 22:20

No já tím příspěvkem chtěl říct, že kdyby to dal o měsíc dřív, tak by se s tím dalo něco dělat. :-D Teď na poslední chíli něco rychle dávat do kupy je blbé.

Já měl pár spolužáků na škole, těžce na to sra***li a úkoly dělali na poslední chvíli což se jim i dařilo, ale nakonec je skoro vždy profesor prokouk u zkoušky a pak je vyhodil. :-D A kluci místo aby ten předmět dali na první nebo na druhý pokus, tak ho dostali z milosti třeba až na 5. :-D
0

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 22:34

jaj tak :D .. ked som pred rokom spolubyvajucemu riešil na poslednu chvilu tak sme to odovzdavali asi 5 minut pred uzavierkou systemu :D ale prešlo to bez problemov :) ale boli nato dôvody prečo sa to na poslednu chvilu riešilo :)
0

Používateľov profilový obrázok
jirka.jirka.
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1537
Dátum registrácie: 17 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: Uherské Hradiště
Kontaktovať používateľa:

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa jirka.jirka. » 26 Dec 2012, 22:47

Jo aj mě pomáhali spolubydlící. A mooooc. :-D A jak jsme se u toho vždycky ožrali. :-D Ale vždy se to řešilo tak nějak v támci nějakého okruhu lidí, kde zadání bylo podobné.
Ale teď jak jsem si přečetl to zadání, že musí do konce roku udělat a nemá nic a že by to chtěl naservírovat na stříbrném podnosu, tak z toho je mi tak nějak blbě. U nás vždycky měl každý aspoň kousek vypracovaný. ;-)
0

Tomino
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 05 Mar 2010, 00:00
Bydlisko: Liptov :)
Vek: 31

Re: semestralka v cecku

Príspevok od používateľa Tomino » 26 Dec 2012, 22:53

my sme boli cela fakulta prvakov na jednom bloku intraku a každy mal to iste zadanie :D takže to bola pohoda, len problem bol v tom že naše programi prehanali cez antiplagiatorsky program a zhoda nesmela byť nad 40% a to nestačilo len premenne inak nazvať :D

a čo sa týka tohoto zadania to máš pravdu, ale tak ako som mu pisal ak niečo nevie nech sa pýta, ale nech si to robí sam :)
0

Napísať odpoveď