Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Dekodov├ín├ş Manchaster kodu

Dekodov├ín├ş Manchaster kodu

Moderátori: psichac, Moderátori

Dekodov├ín├ş Manchaster kodu

Odosla┼ąod jenda23 » 12 Jan 2017, 17:52

Zdrav├şm p├ínov├ę,
ne┼Öe┼íil jste n─Ťkdo pros├şm dekodov├ín├ş machaster kodu v bascomu? N─Ťjak se mi to neda┼Ö├ş vymyslet. Poradili by jste jak├Żm zp┼»sobem tento datov├Ż tok dekodovat? Sta─Źilo by prov├ęst softwarovou funkci xor se synchronizovan├Żm hodinov├Żm sign├ílem od timeru?

D├şky jenda
Lokomotiva je jako ┼żena.Je jich stovky typ┼» a ka┼żdej z nich je jinej,ka┼żd├í z nich je sv├Żm zp┼»sobem kr├ísn├í.Kdy┼ż j├ş chce┼í aspo┼ł trochu poznat jsou to stovky hodin ─Źasu.Nejde s n├ş b├Żt ani┼ż bys j├ş bezmezn─Ť miloval,je nemo┼żn├Ż j├ş zn├ít do posledn├ş skulinky
jenda23
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4718
Vek: 27.56
Zalo┼żen├Ż: 27.06.2008

Re: Dekodov├ín├ş Manchaster kodu

Odosla┼ąod peterple » 18 Jan 2017, 18:47

asi ├íno. Ale ke─Ć som to robil tak som sa synchronizoval na ka┼żd├║ hranu. Ve─Ć na to tam s├║ tak pre─Źo ich nepou┼żi┼ą. Inak by to bol uart. Pozri nejak├ę dek├│dovanie RC5 infra DO ur─Źite existuje aj pre Bascom.
Uk├í┼ż m├║dremu chybu a on sa ti po─Ćakuje. Uk├í┼ż chybu hlup├íkovi a on sa uraz├ş.
peterple
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1544
Vek: 51.05
Zalo┼żen├Ż: 25.06.2013

Nasp├Ą┼ą na Bascom

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist