Podporte nás 2% z daní

Si začinajúci elektronik? Tak táto rubrika je určená práve tebe.

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa zawin » 30 Jan 2020, 08:30

Portál SVETELEKTRO má za sebou už 10 rokov svojej existencie. Počas tejto doby sa z neho podarilo vybudovať najnavštevovanejší portál o elektrotechnike na Slovensku a vyhrať súťaž o najlepší web a fórum.

Vaša priazeň je naším hnacím motorom posunúť web dopredu, tak aby sme neustále napredovali a ponúkali pre vás zaujímavý a atraktívny obsah.

V roku 2019 sme získané prostriedky v sume 300 € využili nasledovne:

- zorganizovanie sútaže o najlepší výrobok z elektrotechniky
- podpora a motivácia autorov k publikovaniu svojich technických článkov na webe SVETELEKTRO


V roku 2020 plánujeme získané prostriedky využiť nasledovne:

- rozbehnutie vlastného SVETELEKTRO podcastu
- zorganizovanie technickej sútaže
- podpora a motivácia autorov k publikovaniu svojich technických článkov na webe SVETELEKTRO

Aktualizované tlačivá aj postup pre rok 2020 nájdete na stránke:
https://svetelektro.com/modules.php?nam ... age&pid=13

Ďakujeme!
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

To mi nevychádza

Príspevok od používateľa Drakoush » 19 Feb 2020, 21:09

zawin napísal:
V roku 2019 sme získané prostriedky v sume 300 € využili nasledovne:

- zorganizovanie sútaže o najlepší výrobok z elektrotechniky
- podpora a motivácia autorov k publikovaniu svojich technických článkov na webe SVETELEKTRO
zawin napísal:V prvom roku práce nášho občianskeho združenia SVETELEKTRO sa nám podarilo prostredníctvom Vašich darov s 2 % z daní vyzbierať sumu 300 €.
To mi nevychádza :confused:
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa zawin » 19 Feb 2020, 22:10

Ahoj Ľubo,
pokúsim sa objasniť to použitie prostriedkov. Za získanú sumu 300€ sme:
- zorganizovali súťaž o najlepší výrobok z elektrotechniky, kde sme výhercom rozdelili plnú získanú sumu 300 €
https://svetelektro.com/clanky/vysledky ... o-988.html
- podpora a motivácia autorov k publikovaniu svojich technických článkov na webe SVETELEKTRO prebiehala, avšak autori sa rozhodli vzdať sa prípadného honoráru za publikovaný článok.

Každopádne tento rok plánujeme rozbehnúť aktivity vo väčšom rozsahu. Nateraz takmer celý voľný čas teraz sústreďujeme na dokončenie nového webu. V krátkej dobe plánujeme spraviť akýsi odpočet práce - aby bolo jasné čo je už spravené a čo ešte chýba k nasadeniu.

Ďakujeme za podporu!
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa Drakoush » 19 Feb 2020, 23:16

V tomto prípade mi to vychádza :)

Čo sa týka ale zvyšku, mám veľké starosti. Podobné sľuby sú tu každý rok. Tak sa nesmelo pýtam - máš nejaké záruky? Môžeme sa spoľahnúť na to, že bude konečne nová verzia webu? Chalani Ti písali do pripomienok, prečo si nereagoval? Nehnevaj sa na mňa, ale stagnuje to tu. Mne to môže byť jedno, s podstatnými členmi sa viem kontaktovať aj mimo fórum a so zvyškom sa kontaktovať nepotrebujem, ale všímam si, že nerobíš nič preto, aby sa na fóre udržala nejaká úroveň. Do toho sa Ti ešte mení komunita z profesionálov na skladačov lego (dané aj dobou, v ktorej žijeme) a to nem dobrý kombináció.

Neber ma zle, všímal som si to už počas moderovania, ale nechcel som vyskakovať, no teraz nie som nijak spojený so SE a potešilo by ma, keby som dostal odpoveď na tieto moje otázky.

Ďakujem za odpoveď, nech sa darí!
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

JohnnyElektro
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 16 Júl 2019, 14:22

Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa JohnnyElektro » 12 Mar 2020, 00:08

HTTP Hosting mate kazdopadne vyborny! Super rychla odozva webu na ktoru ani niesom zvyknuty lebo vacsinou navstevujem zahranicie, vsetko aktualne, to vam ide, to nepokazte a kludne drzte aj ten stary outfit, aj ked trosku zmenit CSS subor by ste mohli? Bootstrap? Zatazte tie nase browsre!
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa romiadam » 12 Mar 2020, 00:40

Mne sa tento outfit paci. Nemam rad zmeny ked to stare funguje a dobre.

Ja by som to len vylepsoval v ramci toho co ten stary system dovoli. Nariklad vlozit sem do prispevku obrazok ako napriklad do Whatsapp (PC verzia) nakopirovny obrazok sem vlozit prikazom CTRL+V. To by bolo cool. Na internete by som si cast obrazku vyrazal tym Sniping Tool-om, klikol na Copy a vlozil sem cez CTRL+V. Nemusel by som ten vysek ukladat na HDD a potom hladat na disku cez Browse. Ale toto je asi do inej temy....
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa zawin » 12 Mar 2020, 10:25

JohnnyElektro - vďaka za pochvalu 8) áno máme VPS - virtuálny server, takže na rýchlosti nám zaleží

romiadam - pozeral som a existuje plugin pre fórum, ktorý to umožňuje https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... oardimage/ Bude teda dostupný po spustení nového webu.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
ford-galaxy
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 16 Máj 2018, 14:22

Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa ford-galaxy » 12 Mar 2020, 15:07

Jeste existuje co ja vim jeden plugin na pridani obrazku do fora https://postimages.org/phpbb
0

lubos3362
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 01 Feb 2013, 21:02
Bydlisko: Nováky

je Re: Podporte nás 2% z daní

Príspevok od používateľa lubos3362 » 29 Máj 2020, 22:31

ahojte,
2% ochotne vám dám kazdý rok, ale má to háčik v tom odovzdaní na DU. Majú ordinačné hodiny v čase kedy sa tam viem dostavit iba v včase ked si vybavim RD. da sa to aj elektronicky, alebo to vies vybavit aj z nejakym splnomocnenim?
0

Napísať odpoveď