Autotrafo

Môj výrobok - MINI

Moderátori: psichac, Moderátori

Nomen

Autotrafo

Príspevok od používateľa Nomen » 15 Okt 2013, 14:50

kombinoval som niekedy co najzlozitejsie , nakoniec ostala velmi jednoducha varianta /vsetko je to o priestore / , hl vypinac vlavo , v pravo prepinac aj k ziarovke , este nie je na nom matica , ako zataz /kusok je tam vidiet / , v robote som im liezol na nervy , dve noci som pizlikoval so zodratymi pilnikmi a likvidoval vrtaky na nereze , je to dost tazke a prepadavalo sa dopredu , musel som to vystuzit , pasiky su prichytene pod vypinacmi a cez rucku , takto je to pevnejsie /nekolise sa :) / , na autotrafe je 1.9A , ako oddelovacie trafo original , spriahnuty 2A istic je ideal , jeden istic by nevyhovoval .. pri striekani to "schytala" aj odsavacka :D , s krytom neuvazujem , iba zakryjem kontakty na istici , ak by bola treba ho nahadzovat , teda rozrobeny zdroj zatial pockal , zasuvka je Svajz , ale sedi na nasu plochu , v podstate vyhovuje , je nizka a presne zapadla do priestoru , vyssi predny plech by uz nevyhovoval , necham dobre preschnut a mozem drotikovat
/troska si prihrejem polievocku , niekedy je lepsie menej tu kecat o somarinach , napr ako premerat trafo , spravit blikatko , kde kupit rele a cakat ze im niekto nieco rovno do ust prinesie , troska viac zapalu a seba realizacie to chce a to som zacal ohybat plech v sobotu v noci :D /pekny den
Prílohy
autotrafo.jpg

fikfik
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 269
Dátum registrácie: 14 Mar 2007, 00:00
Bydlisko: Liptov
Vek: 37

Re: Autotrafo

Príspevok od používateľa fikfik » 15 Okt 2013, 15:11

perfektne, male,prakticke :)
0

Nomen

Re: Autotrafo

Príspevok od používateľa Nomen » 17 Okt 2013, 09:26

mal som dotaz , nieco blizsie o tom autotrafe , urcite viac ako 10 rokov co som ich kupoval , uz si nespomeniem odkial , ten namontovany je na 1.9A , tento je mensi o "chlp" , /1.6A / , vzadu maju rozne dorazy na nastavenie , pravdepodobne pri regulacii nejakeho motoru , oba ten isty vyrobca .
Prílohy
reo.jpg
reo1.jpg
reo2.jpg

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2340
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Re: Autotrafo

Príspevok od používateľa rudko » 17 Okt 2013, 10:34

nechcel by si ten 1,6Amperovy predat ? :-)
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

Nomen

Re: Autotrafo

Príspevok od používateľa Nomen » 17 Okt 2013, 11:29

mrzi ma to , naozaj nie :(

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2340
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Re: Autotrafo

Príspevok od používateľa rudko » 17 Okt 2013, 12:35

Nevadi ;-)
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

Napísať odpoveď